Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 314
Aixam , 83
Alfa Romeo , 2306
Alpina , 42
Artega , 33
Audi , 22148
BAIC , 10
Bentley , 46
BMW , 16513
Bugatti , 30
Buick , 24
Cadillac , 121
Chevrolet , 1025
Chrysler , 761
Citroën , 4504
Corvette , 17
Dacia , 160
Daewoo , 252
Daihatsu , 128
DeTomaso , 2
Dodge , 234
Ferrari , 39
Fiat , 9472
Ford , 24369
GMC , 48
Great Wall , 51
Grecav , 2
Honda , 587
Hummer , 103
Hyundai , 2170
Infiniti , 58
Isuzu , 84
Jaguar , 898
Jeep , 1064
Kia , 1074
Koenigsegg , 11
KTM , 23
Lada , 15
Lancia , 1179
Land Rover , 3273
Landwind , 6
Lexus , 81
Lifan , 6
Ligier , 5
Lincoln , 75
Lotus , 4
Maserati , 53
Maybach , 4
Mazda , 1005
Mercedes-Benz , 85246
MG , 45
MINI , 1187
Mitsubishi , 1827
Morgan , 3
Nissan , 3805
NSU , 5
Opel , 12615
Peugeot , 6034
Piaggio , 49
Plymouth , 1
Pontiac , 9
Porsche , 1152
Proton , 1
Renault , 8016
Rover , 349
Saab , 254
Seat , 2543
Škoda , 1523
Smart , 4183
Spyker , 2
Ssangyong , 346
Subaru , 67
Suzuki , 651
Talbot , 1
Tata , 71
Toyota , 9223
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 20
UAZ , 1
VW Volkswagen , 42486
Volvo , 1964
Wartburg , 5
Wiesmann , 4
Yugo , 21
Zastava , 18

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 15:56
Linku:
,

Audi Q7 S Line

34 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17
Linku:
,

MERCEDES-BENZ EVOO

8 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15
Linku:
,

❌ Opel Zafira 1.9 Nafte - 7 Vendesh - Me dogane ❌

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 08:53
Linku:
,

Shitet Taksi me License deri ne 2025

5 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:17
Linku:
,

Passat SE Supergjendje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 20:07 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:07 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:07 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:07 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:07 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

Lancia Musa 1.3 naft manual letra per 1 vit

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:07 ,

SHITET, MERCEDES BENZ C220 AVANTGARDE.6000 euro

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 ,

Mercedes benz GLA200 2015

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:06 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

Okazion Shitet Audi A4

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:06 ,

Chevrolet Cruze Benzin Gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:06 ,

OKAZION ! Shitet Mercedes C 220 evo,viti 2005, nafte,automat

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 ,

TUAREG Benzin gaz 3.2 ne gjendje super 5500 euro ose nderroh

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:06 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:06 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Bmw X6 M-performance fabrikisht 3.5xdrive

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:06 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:06 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:06 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:06 ,

❌ VOLVO XC 60 2.4 NAFT AUTOMAT V 2012 ❌

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:06 ,

Audi a3 2.0 Naft Viti 2006-2007

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:06 ,

❌ FORD C MAX 1.6 NAFT V 2009❌

3 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Golf goal 1.9 Naft Viti 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

❌ TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT V 2007❌

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

B class 180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

❌ PEUGEOT 207 1.4 BENZIN GAZ V 2009 ❌

3 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:05 ,

Mercedes Benz C200

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Opel Astra.(GTC)1.6.Automat.06.����

3 595 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:05 ,

Volvo XC60 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione