Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 478
Aixam , 124
Alfa Romeo , 3181
Alpina , 72
Artega , 41
Audi , 33141
BAIC , 23
Bentley , 59
BMW , 24086
Brilliance , 10
Bugatti , 37
Buick , 30
Cadillac , 189
Chevrolet , 1412
Chrysler , 992
Citroën , 6166
Corvette , 26
Dacia , 214
Daewoo , 396
Daihatsu , 302
DeTomaso , 4
Dodge , 359
Ferrari , 40
Fiat , 14291
Ford , 35038
GMC , 71
Great Wall , 62
Grecav , 7
Honda , 894
Hummer , 137
Hyundai , 3238
Infiniti , 77
Isuzu , 130
Jaguar , 1146
Jeep , 1602
Kia , 1464
Koenigsegg , 10
KTM , 29
Lada , 15
Lancia , 1748
Land Rover , 5397
Landwind , 7
Lexus , 113
Lifan , 19
Ligier , 7
Lincoln , 112
Lotus , 6
Maserati , 83
Maybach , 13
Mazda , 1424
Mercedes-Benz , 122113
MG , 63
MINI , 1593
Mitsubishi , 2757
Morgan , 4
Nissan , 5543
NSU , 8
Opel , 18884
Peugeot , 8478
Piaggio , 89
Plymouth , 2
Pontiac , 10
Porsche , 1715
Proton , 3
Renault , 10809
Rover , 500
Saab , 332
Seat , 3659
Škoda , 2125
Smart , 5969
Spyker , 2
Ssangyong , 428
Subaru , 139
Suzuki , 1027
Talbot , 1
Tata , 120
Tesla , 16
Toyota , 13308
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 22
UAZ , 9
VW Volkswagen , 65478
Volvo , 3305
Wartburg , 8
Wiesmann , 7
Yugo , 32
Zastava , 30

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 13:01
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:15
Linku:
Makina , Tiranë

Smart 2007 Automatik 0.7 benzin 3200€

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21
Linku:
Makina , Lushnjë

���� MERCEDES BENZ S350 ECO 2012 FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59
Linku:
Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:49
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Mercedes Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 14:20 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

BMW X3

34 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

GOLF

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 Makina , Durrës

mercedes benz c class 220 evo

4 400 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Bmw 530d

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

AUDI Q5 OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 Makina , Fier

SHITET AUDI Q5

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 Makina , Lushnjë

OKAZION AUDI Q5

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:17 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

New beetle 3200 e

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Bmv 525 d AUTMAT

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Touran 1.6 b 3300 e

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Cls 500

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A4 AVANT 2.7 TDI EXCLUSIVE FABRIKE. 9500 EU

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

Audi Q5

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E250CDI Blueefficiency 4Matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:17 Makina , Tiranë

ULJE CMIMi SHITET OPEL CORSA ECCO FLEX 1.3 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

BMW Seria 5

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:14 Makina , Librazhd

Aclass 2006

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SUPER ML350 3.0 NAFTE 2012 FULL!!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Fier

Shitet Mercedes GL 350 Nafte

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Pogradec

Bmw 3.0Si benzin-Gaz (-08)

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:14 Makina , Elbasan

Golf 6 1.6 naft 2011 Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

Shes Mercedes S CLASS 350 Premium Plus 4Matic

89 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 14:14 Makina , Lushnjë

SHITET&NDERROHET…Audi A8 matrix nafte 3.0L

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 2023

18 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:11 Dyqani Makina , Tiranë

Lexus lx 570

26 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:11 Makina , Korçë

Shes pjes per FORD FOCUS benzinë 1.4

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 AUTOMAT

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Golf 2007 AUTOMAT

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione