Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 265
Aixam , 88
Alfa Romeo , 2182
Alpina , 37
Artega , 23
Audi , 17845
BAIC , 5
Bentley , 42
BMW , 13634
BMW , 1
Bugatti , 25
Buick , 22
Cadillac , 107
Chevrolet , 825
Chrysler , 708
Citroën , 3738
Corvette , 20
Dacia , 156
Daewoo , 318
Daihatsu , 120
DeTomaso , 1
Dodge , 170
Ferrari , 35
Fiat , 8503
Ford , 20526
Great Wall , 35
GMC , 46
Grecav , 2
Honda , 508
Hummer , 87
Hyundai , 1844
Infiniti , 53
Isuzu , 76
Jaguar , 785
Jeep , 931
Kia , 932
KTM , 21
Lada , 9
Lancia , 1137
Land Rover , 2967
Landwind , 4
Lexus , 84
Lifan , 4
Ligier , 4
Lincoln , 81
Lotus , 5
Maserati , 39
Maybach , 4
Mazda , 835
Mercedes-Benz , 72885
MG , 61
MINI , 1008
Mitsubishi , 1832
Morgan , 3
Nissan , 3363
NSU , 6
Opel , 11194
Peugeot , 5517
Piaggio , 45
Pontiac , 12
Porsche , 1044
Proton , 1
Renault , 7629
Rover , 364
Saab , 220
Seat , 2216
Škoda , 1222
Smart , 3913
Spyker , 2
Ssangyong , 315
Subaru , 67
Suzuki , 548
Tata , 66
Toyota , 6801
Trabant , 3
Triumph , 4
TVR , 17
VW Volkswagen , 36189
Volvo , 1547
Wartburg , 4
Wiesmann , 2
Yugo , 16
Zastava , 17

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 16:48
Linku:
Dyqani ,

SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Korr 15:04
Linku:
,

2012 Mercedes Benz S250 CDI

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:46
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA RAV4, VITI 2011, AUTOMATIKE, 4X4, 2.2 NAFTE

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 10:17
Linku:
,

Toyota rav 4 2.2 D-cat

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:37
Linku:
,

Audi A7 3.0 2016

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 13:04 ,

OKAZIONN!! Shitet Kia Sportage 2017

15 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:04 ,

VW Passat 2.0 TDI

3 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Clk

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Okazion Vetem kto dit

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:04 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:04 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatike 2007

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:04 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:04 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:04 ,

Super Okazion Fiat Punto 1.4 Benzin Gaz Metan 2007

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Mercedes-Benz E280 EVO benzine/gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

TOUAREG 3.2BENZIN FULL EXTRA TARGA CH����

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:04 ,

Okazion Fiat Panda 1.1 Benzin 2009

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:04 ,

Mercedes-Benz E200 CDI Avantgarde //EVO manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:04 ,

Opel astra 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 ,

Okazion Fiat 500 1.3 Benzin 2014

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:03 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:03 ,

BMW X5 4.8i benzine/gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Okazion Mercedes Benz A150 2006

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

BMW X5 35d Xdrive

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Audi A4 dizel

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:03 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:03 ,

BMW X5 3.0i benzine 2003

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Vw Jetta Automatike

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:03 ,

Okazion Opel Corsa 1.2 2008 60 mi km

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 13:03 ,

Fiat Doblo frigorifer (ndrohet)

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:03 ,

AUDI A 4 DIZEL viti 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:03 ,

Okazion Mercedes Benz C200 Cdi Automat 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Audi A7 3.0

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

Mercedes-Benz GL320 Bluetec

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:03 ,

Super Okazion Vetem Sot CL500 Amg Line 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:03 ,

Mercedes Benz E200

4 199 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 ,

ML 350 GRAND EDITION SUPER FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:02 ,

OPEL ASTRA 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:02 ,

Ford fiesta 1.4 naft viti 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:02 ,

ML 320 Bluetec 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:02 ,

BMW seria 5

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:02 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:02 ,

BMW Seria 3 2.0 Targa Aa M.Nderrimi

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 ,

Volkswagen Passat 2.0 Automat M.Nderrimi

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 ,

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec .Amg Line 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:01 ,

Range Rover Sport

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 ,

Land Rover Discavery 4.6 Benzin Gaz Targa AA

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:01 ,

Mercedes R350 BLUETEC Fulll

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:01 ,

Skoda Fabia 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:01 ,

Bmw x5 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim