Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 494
Aixam , 141
Alfa Romeo , 3339
Alpina , 75
Artega , 44
Audi , 33997
BAIC , 24
Bentley , 61
BMW , 24699
Brilliance , 10
Bugatti , 38
Buick , 32
Cadillac , 190
Chevrolet , 1423
Chrysler , 1028
Citroën , 6249
Corvette , 27
Dacia , 215
Daewoo , 449
Daihatsu , 326
DeTomaso , 4
Dodge , 360
Ferrari , 41
Fiat , 14934
Ford , 36331
GMC , 72
Great Wall , 65
Grecav , 9
Honda , 957
Hummer , 137
Hyundai , 3362
Infiniti , 79
Isuzu , 130
Jaguar , 1153
Jeep , 1633
Kia , 1490
Koenigsegg , 11
KTM , 31
Lada , 16
Lancia , 1854
Land Rover , 5674
Landwind , 7
Lexus , 114
Lifan , 19
Ligier , 7
Lincoln , 115
Lotus , 7
Maserati , 83
Maybach , 13
Mazda , 1455
Mercedes-Benz , 127474
MG , 66
MINI , 1593
Mitsubishi , 3002
Morgan , 4
Nissan , 5776
NSU , 8
Opel , 19872
Peugeot , 8768
Piaggio , 100
Plymouth , 2
Pontiac , 10
Porsche , 1716
Proton , 3
Renault , 11493
Rover , 538
Saab , 347
Seat , 3822
Škoda , 2158
Smart , 6136
Spyker , 3
Ssangyong , 441
Subaru , 146
Suzuki , 1085
Talbot , 1
Tata , 120
Tesla , 16
Toyota , 13468
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 23
UAZ , 9
VW Volkswagen , 70106
Volvo , 3361
Wartburg , 8
Wiesmann , 8
Yugo , 32
Zastava , 31

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:45
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!! HYUNDAI i20 1.4 CRDI 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33
Linku:
Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK),FULL!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 23:43
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet BMW 730LD

40 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 13:53 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Touran 1.9 tdi viti 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

C Klas 204 benzine gaz ������������

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Touran 2.0 Automat

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Ford focus benzin gaz 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

mercedes benz c class 220 evo

4 400 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

C class 2012 Me targa

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Cls 500

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:52 Makina , Shkodër

Debozit gazi

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Audi Q5 Benzin & Gaz Prins

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Kia Optima 1.7 Naft Automat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

GLE 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 automat 2011

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class automat 220

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 Naftë 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Ml 350 Benzin Gaz 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

AUDI Q5 Benzin Gaz Prins

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA 4 RUNNER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

NISSAN PATHFINDER

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Dyqani Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER RUBICON

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

ML 350 Benzin Gaz 2011 + Letra 1 vit

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:52 Makina , Vlorë

Mercedes S 500 Lungo 4 matic full zvicra!!!

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Ml 6.3 AMG

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes C220 Amg ✅️

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Evoque ✅️

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:52 Makina , Fier

B gaz 2010 nderrim Citroën C3

1 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

�� Mercedes ML350 ��

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

�� Mercedes S450 ��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

�� Bmw 530xd ��

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

2013 VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0TDI AUTOMAT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:52 Makina , Vlorë

OKAZION! C220 AUTOMATIK

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:52 Makina , Tiranë

Volvo

8 808 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:52 Makina , Fier

BMW Seria5 M ��OKAZION ��

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione