Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 276
Aixam , 104
Alfa Romeo , 2296
Alpina , 40
Artega , 24
Audi , 18469
BAIC , 5
Bentley , 44
BMW , 14073
BMW , 1
Bugatti , 25
Buick , 23
Cadillac , 108
Chevrolet , 832
Chrysler , 741
Citroën , 3799
Corvette , 21
Dacia , 155
Daewoo , 353
Daihatsu , 142
DeTomaso , 1
Dodge , 170
Ferrari , 35
Fiat , 8986
Ford , 21522
Great Wall , 37
GMC , 46
Grecav , 2
Honda , 554
Hummer , 88
Hyundai , 1930
Infiniti , 55
Isuzu , 77
Jaguar , 797
Jeep , 961
Kia , 949
KTM , 21
Lada , 10
Lancia , 1212
Land Rover , 3187
Landwind , 4
Lexus , 85
Lifan , 4
Ligier , 4
Lincoln , 83
Lotus , 6
Maserati , 40
Maybach , 4
Mazda , 860
Mercedes-Benz , 76727
MG , 63
MINI , 1002
Mitsubishi , 1996
Morgan , 3
Nissan , 3535
NSU , 6
Opel , 11940
Peugeot , 5753
Piaggio , 53
Pontiac , 12
Porsche , 1048
Proton , 1
Renault , 8182
Rover , 397
Saab , 235
Seat , 2351
Škoda , 1250
Smart , 4058
Spyker , 3
Ssangyong , 323
Subaru , 72
Suzuki , 572
Tata , 67
Toyota , 6855
Trabant , 3
Triumph , 4
TVR , 18
VW Volkswagen , 39611
Volvo , 1590
Wartburg , 4
Wiesmann , 3
Yugo , 16
Zastava , 18

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

07 Korr 18:27
Linku:
,

SHITET Mercedes-Benz CLS 320 (2010), 164.975 km

11 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Korr 17:52
Linku:
,

AUDI A6 3.0 QUATTRO OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:14
Linku:
,

Okazion Mercedes-Benz E 350 (mundesi nderrimi)

13 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:55
Linku:
Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN SD,2013,AUTOMATIKE,2.0 NAFT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Korr 14:50
Linku:
,

Shitet Mercedez Benz E250 Automatik 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:35 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:35 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:35 ,

1.4 nafte vito 2008. Me dogane. 2550 euro

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:35 ,

OKAZION!!! NISSAN JUKE 2016 Automat

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:35 ,

Renault

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:35 ,

Ford kamjo automat.

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:35 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:35 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:35 ,

Mercedes Benz 220

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:34 ,

Mercedes Benz E350 CDI

13 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:34 ,

FORD KUGA automat

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:34 ,

Mercedes B200. AUTOMAT 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:33 ,

Yaris

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:33 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ ML350 LUK AMG 3.0cc NAFTE

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:33 ,

VOLKSWAGEN POLO BENZIN-GAZ

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:33 Dyqani ,

Ford Explorer xlt. 4wd. Viti 2011. Motor 3.5 benzi

18 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:33 Dyqani ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.3ccBENZIN GAZZ 2005

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:33 Dyqani ,

VW TOUAREG 2.5cc NAFTE MANUAL 2005

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 Dyqani ,

Audi A4 s line .Automat. 2.0 nafte. Viti 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Toyota yaris 1.4 nafte automatike

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:32 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ C CLAS 220cc NAFTE AUTOMAT

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Dyqani ,

BMW 740 AUTOMAT BENZIN GAZZ 2006

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ SCLAS S320 3.2cc NAFTE 2001

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:32 ,

MERCEDEZ-BENZ AVANGARDE 220 CDI

4 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ C CLAS 5.5cc AMG 2005

14 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:32 Dyqani ,

VW PASAT 3.0cc AUTOMAT BENZIN-GAZZ

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Dyqani ,

Mercedes Benz.clase c 220 , motor v 220 nafte

3 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 ,

Mercedes e class e250 anglez

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 Dyqani ,

VW GOLF 5 MANUAL 1.6ccBENZIN 2005

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:32 ,

Toyota auris 1.4 nafte kambio automatike

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:32 Dyqani ,

SUZUKI KIZASHI 2.4cc BENZIN GAZZ AUTOMAT

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:32 ,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 20 Euro DIta

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:32 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4cc NAFTE MANUAL DY PORTA

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 ,

SHITET MERCEDES BENZ 200 EVO VITI 2008

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:31 ,

Makina Me Qera EDES Duke Filluar nga 20 Euro

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:31 ,

SHITET LANCIA DELTA 2008FULL,AUTOMAT F1, PANORAM

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 Dyqani ,

MINI COPER 1.4cc BENZIN AUTOMAT 2009

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:31 ,

Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:31 ,

Mercedes Benz S350 BLUETEC, viti 2011 Gjermanie

17 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.2ccBENZIN GAZZ MANUAL 2010

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Dyqani ,

MERSEDEZ-BENZ A CLASS A 180 NAFTE MANUAL 2008

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 Dyqani ,

RENAUL MODUS 1.5cc NAFTE AUTOMAT 2010

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:31 ,

AUDI A3 SPORTBACK AUTOMAT

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 ,

Fiat Bravo kambio automatike

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:31 Dyqani ,

RENAUL SENIC 1.9cc NAFTE MANUAL 2008

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:31 Dyqani ,

WV SHARAN 1.9cc NAFTE MANUAL 2006

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMAT

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:31 Dyqani ,

FIAT PANDA 1.3cc NAFTE MANUAL 2011

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim