Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 504
Aixam , 144
Alfa Romeo , 3401
Alpina , 78
Artega , 44
Audi , 34628
BAIC , 25
Bentley , 61
BMW , 25057
Brilliance , 11
Bugatti , 38
Buick , 32
Cadillac , 190
Chevrolet , 1424
Chrysler , 1048
Citroën , 6297
Corvette , 27
Dacia , 215
Daewoo , 465
Daihatsu , 337
DeTomaso , 4
Dodge , 359
Ferrari , 44
Fiat , 15417
Ford , 37242
GMC , 74
Great Wall , 65
Grecav , 9
Honda , 997
Hummer , 137
Hyundai , 3453
Infiniti , 82
Isuzu , 133
Jaguar , 1158
Jeep , 1661
Kia , 1504
Koenigsegg , 11
KTM , 32
Lada , 19
Lancia , 1948
Land Rover , 5863
Landwind , 7
Lexus , 117
Lifan , 19
Ligier , 7
Lincoln , 117
Lotus , 7
Maserati , 83
Maybach , 13
Mazda , 1487
Mercedes-Benz , 130486
MG , 73
MINI , 1595
Mitsubishi , 3164
Morgan , 5
Nissan , 5938
NSU , 8
Opel , 20433
Peugeot , 8917
Piaggio , 105
Plymouth , 2
Pontiac , 10
Porsche , 1716
Proton , 5
Renault , 11833
Rover , 573
Saab , 352
Seat , 3891
Škoda , 2181
Smart , 6158
Spyker , 3
Ssangyong , 444
Subaru , 154
Suzuki , 1135
Talbot , 2
Tata , 121
Tesla , 16
Toyota , 13577
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 23
UAZ , 9
VW Volkswagen , 72131
Volvo , 3411
Wartburg , 8
Wiesmann , 8
Yugo , 32
Zastava , 31

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 12:44
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 21:51
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport 2015 nga Zvicra per shitje!

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2013 - VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 4MOTION

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 20:49
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Nissan Qashqai Full Extra

11 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Nissan Qashqai 2.0 naftë Automatik PANORAMA��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 14:41 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:41
Linku:
Makina , Durrës

BMW 320D xDrive E91 (Facelift)

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:41 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN OKAZION

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

TIRANE AUDI A6

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Ml 270 nafte automat viti 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Audi 2020 naft 3.0 KM 156 okazion 88000 mij euro

88 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Shitet BMW seria 3 viti 2013, 200 nafte

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml350

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 tdi Sport Line -06 Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Lushnjë

AUDI Q5 OKAZION

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Makina , Lushnjë

AUDI Q5 OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Bmw 530D 3.0 Nafte Seria 5 -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Makina , Fier

Mercedes benz GL350 Bluetec 2012 FULL OPSION //AMG LINE

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

M.Benz C220 CDI Automat

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Huggy Wuggy shumice 40cm 80cm 100cm - SHUMICE

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

VW Caddy Maxi 1.9 TDI 2009

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

VW Golf Plus 1.6 Benzine+Gaz Automat

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE Luxury (Mundesi nderrimi)

16 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Hyundai tucson 2019

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:39 Makina , Lushnjë

FORD FUSION OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Range rover sport nderrohet

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 Makina , Elbasan

�� Range Rover Sport ��

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Range Sport

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

Porsch Cayenne 3.0 Diesel

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Automat 1.3 jt naft

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:39 Makina , Fier

Mercedes ML 280 Naft Nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Fier

Jeep wrangler viti 2011 automat

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Fier

Porsche cayenne 3.6 benzine 2014

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:38 Makina , Fier

Mercedes C 220 Naft 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:38
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion AUDI A6 3.0 TDI PREMIUM ��

22 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione