Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 283
Aixam , 104
Alfa Romeo , 2345
Alpina , 41
Artega , 24
Audi , 18944
BAIC , 5
Bentley , 44
BMW , 14332
BMW , 1
Bugatti , 25
Buick , 23
Cadillac , 108
Chevrolet , 834
Chrysler , 761
Citroën , 3850
Corvette , 21
Dacia , 156
Daewoo , 371
Daihatsu , 153
DeTomaso , 1
Dodge , 171
Ferrari , 39
Fiat , 9374
Ford , 22279
Great Wall , 37
GMC , 49
Grecav , 2
Honda , 576
Hummer , 87
Hyundai , 2013
Infiniti , 58
Isuzu , 78
Jaguar , 796
Jeep , 981
Kia , 963
KTM , 23
Lada , 12
Lancia , 1305
Land Rover , 3316
Landwind , 4
Lexus , 86
Lifan , 4
Ligier , 4
Lincoln , 83
Lotus , 6
Maserati , 39
Maybach , 4
Mazda , 1040
Mercedes-Benz , 78926
MG , 68
MINI , 1010
Mitsubishi , 2115
Morgan , 4
Nissan , 3667
NSU , 6
Opel , 12430
Peugeot , 5887
Piaggio , 57
Pontiac , 12
Porsche , 1045
Proton , 3
Renault , 8468
Rover , 426
Saab , 239
Seat , 2388
Škoda , 1270
Smart , 4067
Spyker , 3
Ssangyong , 325
Subaru , 80
Suzuki , 627
Talbot , 1
Tata , 67
Toyota , 6969
Trabant , 3
Triumph , 4
TVR , 18
VW Volkswagen , 41130
Volvo , 1630
Wartburg , 4
Wiesmann , 3
Yugo , 16
Zastava , 18

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

Dje 14:59
Linku:
,

GOLF 6 GTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:37
Linku:
,

Audi A7 3.0 2016

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 16:49
Linku:
Dyqani ,

CITROEN C4 GRAND PICASSO,2015,2.0 NAFTE,AUTOMATIKE

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25
Linku:
,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:26
Linku:
,

SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive Full M Look

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:39 ,

Golf 5 1.9 nafte viti 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39 ,

C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:39 ,

TOUAREG 3.2BENZIN FULL EXTRA TARGA CH����

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:39 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:39 ,

Ford 2007 naft 1.4 full full Okazion 3300 euro sot

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:38 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 13:38 ,

SHITET= FORD C-MAX 2005 1.6 NAFT=NDRROHET

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:38 ,

FORD FOCUS 2006 2.0 NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:38 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:38 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:38 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:38 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 ,

Jaguar XF 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 ,

����VW GOLF-7, VITI 2015, NAFTE, CUP-EDITION, FULL

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:37 ,

BMW X5 2008 Benzine+Gaz 11.300 Euro

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Okazion nissan qashqai viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:37 ,

Polo 2007 naft 1.4 full full Okazion 3500 euro sot

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:37 ,

Peugeot 308SW

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Golf 2002 naft 1.9 Okazion Okazion 2600 euro sot

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:36 ,

Honda 2006 benxin 1.2 Full 3500 euro esht 4/4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:36 ,

MAZDA 5 viti 2007 1.9dti 7 vende

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:36 Dyqani ,

SMART FOR TWO CABRIO

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:36 ,

Opel astra 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 ,

BMW 325.I.Touring.Panorama.Automat..

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 NAFT AUTOMAT QUATTRO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 ,

Audi s6 viti 2000 4.2 benzine 340hp.nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:36 Dyqani ,

OKAZION 2010 AUTOMAT GRANDE PUNTO

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 ,

Audi 2007 naft 3.0 Okazion 6500 euro full kovertim

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:36 ,

Ford Kuga 2018

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:36 Dyqani ,

OKAZION BMW X5 PANORAM FULL OPTIONS

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Dyqani ,

�� OKAZION E CLASS 270 cdi ��

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Audi rs6 viti 2008,5.2 benzine 578hp.nderrohet

28 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:35 ,

Volzwagen golf VII

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:35 Dyqani ,

OKAZION VW GOLF 5 AUTOMAT NAFTE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Audi A4 dizel

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:35 Dyqani ,

�� OKAZION AUDI A6 QUATTRO ��

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 Dyqani ,

�� OKAZION GOLF 5 GJENDJE PERFECT ��

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

AUDI A 4 DIZEL viti 2010

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:35 ,

Land Rover Freelander 2006, Full extra, 2.0 TD4

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 ,

Audi A4 2.0 TDI (2015) Business - Diesel - Automat

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:35 Dyqani ,

�� OKAZION AUDI A3 SPORT BACK 1.9 NAFT ��

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 Dyqani ,

�� OKAZION VW TOURAN ��

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

Opel Zafira.1.8.Automat.07.����

3 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Dyqani ,

�� OKAZION B CLASS PANORAM ��

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:34 ,

OPEL ASTRA 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:34 Dyqani ,

�� OKAZION VW EOS CABRIO + PANORAM��

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:34 ,

Mazda premacy benzin gaz okazion

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

 


Në fillim