Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 362
Aixam , 118
Alfa Romeo , 2691
Alpina , 49
Artega , 35
Audi , 23557
BAIC , 16
Bentley , 48
BMW , 18299
Bugatti , 28
Buick , 25
Cadillac , 125
Chevrolet , 1007
Chrysler , 865
Citroën , 4686
Corvette , 21
Dacia , 168
Daewoo , 394
Daihatsu , 177
DeTomaso , 2
Dodge , 219
Ferrari , 40
Fiat , 11472
Ford , 27581
GMC , 55
Great Wall , 45
Grecav , 3
Honda , 721
Hummer , 100
Hyundai , 2455
Infiniti , 66
Isuzu , 93
Jaguar , 930
Jeep , 1148
Kia , 1132
Koenigsegg , 12
KTM , 27
Lada , 22
Lancia , 1567
Land Rover , 3997
Landwind , 5
Lexus , 85
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 91
Lotus , 6
Maserati , 48
Maybach , 6
Mazda , 1097
Mercedes-Benz , 96321
MG , 80
MINI , 1160
Mitsubishi , 2470
Morgan , 4
Nissan , 4370
NSU , 5
Opel , 15112
Peugeot , 6889
Piaggio , 68
Pontiac , 11
Porsche , 1232
Proton , 3
Renault , 9818
Rover , 508
Saab , 277
Seat , 2910
Škoda , 1572
Smart , 4751
Spyker , 3
Ssangyong , 370
Subaru , 86
Suzuki , 784
Talbot , 2
Tata , 79
Toyota , 9086
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 19
UAZ , 1
VW Volkswagen , 50660
Volvo , 2054
Wartburg , 6
Wiesmann , 6
Yugo , 22
Zastava , 19

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet urgjent - MERCEDES BENZ C-CLASS

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:38
Linku:
,

cmimi i diskutushem

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:14
Linku:
,

Mercedes E350 Cabrio SuperFull

25 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:02
Linku:
,

SHITET FORD FOCUS

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:05
Linku:
Dyqani ,

NISSAN NAVARA, PICK-UP, 2014,AUTOMATIKE,4X4,MOTORR 2.5 NAFTE

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:06 ,

Opel meriva viti 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:06 ,

C220 w204 2007 diesel

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Ford Galaxy benzin-gaz 2007

6 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

VW-BEETLE 1.6 BENZIN-GAZ MANUALE VITI 2000 SUPER GJENDJE

2 199 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:05 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009 ��������

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 ,

Mercedes benz C230 V6 kamje 7G Me dogan Super gjendje

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Fiat Panda, 1.3 mjt, viti 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:05 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

TOYOTA YARIS 1.4D4D VITI-2008-NAVI-E SAPOARDHUR/✅PERFEKTE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Opel Corsa viti 2008 1.3 cdti

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:05 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Mercedes Benz C-Class W204 Automatike Viti 2007 220 Nafte

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:05 ,

Bmw 320D Automat Super Gjendje 5700 euro

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.3 5p viti 2009

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:05 ,

X5 2011 per pjes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:05 Dyqani ,

VW Polo ◻1.2 benzine - gas

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic Super Gjendje Me Dogan

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Honda Jazz 1.2 benzin-gas viti 2012

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Hyundai i-20 benzin-gas viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:05 ,

Honda jazz Zvicra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:05 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:05 ,

Cl 55 luk amg mundesi ndrrimi

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:05 Dyqani ,

Mini Cooper Park Lane ◻1.4 diesel ◻Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:04 ,

��Okazion��2011 Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 ,

OKAZION BMW M PACKET 330 4x4 Diesel!

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 ,

Mercedes Benz C220 luk AMG sportedision

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Peugeot 107, 1.0 benzine viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:04 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:04 ,

Golf 6 2.0 naft manual

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Fiat Punto Evo, 1.3 mjt, viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Peugeot 308 viti 2011 1.6 HDi 112CV CC

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:04 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 ,

Smart Zvicra

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Alfa Mito 1.4 t-jet viti 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:04 ,

VW jetta automat benzin+ gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Titanium”10

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Kia Ceed 1.6 crdi viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:04 ,

VW PHAETON, 2008, INDIVIDUAL . mundesi ndrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 tdci 5p Titanium viti 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:04 ,

okazion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione