Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 515
Aixam , 148
Alfa Romeo , 3442
Alpina , 79
Artega , 45
Audi , 35236
BAIC , 25
Bentley , 66
BMW , 25693
Brilliance , 11
Bugatti , 38
Buick , 34
Cadillac , 191
Chevrolet , 1427
Chrysler , 1064
Citroën , 6330
Corvette , 27
Dacia , 215
Daewoo , 471
Daihatsu , 346
DeTomaso , 4
Dodge , 360
Ferrari , 46
Fiat , 16037
Ford , 38458
GMC , 75
Great Wall , 67
Grecav , 10
Honda , 1091
Hummer , 137
Hyundai , 3482
Infiniti , 83
Isuzu , 137
Jaguar , 1162
Jeep , 1715
Kia , 1517
Koenigsegg , 12
KTM , 32
Lada , 22
Lancia , 2036
Land Rover , 6042
Landwind , 7
Lexus , 116
Lifan , 19
Ligier , 7
Lincoln , 120
Lotus , 7
Maserati , 83
Maybach , 13
Mazda , 1541
Mercedes-Benz , 134228
MG , 82
MINI , 1599
Mitsubishi , 3354
Morgan , 6
Nissan , 6178
NSU , 8
Opel , 21093
Peugeot , 9047
Piaggio , 111
Plymouth , 2
Pontiac , 11
Porsche , 1717
Proton , 6
Renault , 12140
Rover , 617
Saab , 355
Seat , 3977
Škoda , 2194
Smart , 6158
Spyker , 3
Ssangyong , 453
Subaru , 156
Suzuki , 1216
Talbot , 3
Tata , 122
Tesla , 16
Toyota , 13749
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 23
UAZ , 9
VW Volkswagen , 73692
Volvo , 3458
Wartburg , 8
Wiesmann , 10
Yugo , 33
Zastava , 32

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.20 Mar 00:29
Linku:
Makina , Lezhë

Nissan Navara per shitje ose nderrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI Q5 (PREMIUM PLUS) , 3.0 L NAFTE , 2015,SHUME PASTER!!

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26
Linku:
Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:57
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Ford kuga

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:00
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedes-Benz 220 Cdi Facelift SapoTarguar

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 19:42 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:41 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Seat Toledo Automat Dsg

5 099 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Opel astra 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Mercedes Benz S 350 Bluetec - Panoram

34 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:40 Makina , Berat

Mitsubishi L200 super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Bmw x5

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

c class

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Ml Final Edition

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Ml Final Edition 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Bmw X5

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Durrës

Qashqai 2009 2.0 GAZ/Benzinë, Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Skoda fabia 1.4 d

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

New beetle 3200 e

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Mercedes Benz C 220

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Benz c class 220 naft evo viti 2005 super gjendje

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

BMW 2010 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZIN 350 VITI 2012 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:40 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 2009 1.4 DIESEL D4-D ✅️E SAPOARDHUR ✅️PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Durrës

Shitet 1.4 automat

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

ALFA 159 AUTOMAT

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

Golf 1.9 nafte.

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

C.klas.benzin.gaz.

8 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:40 Makina , Vlorë

MERCEDES C 200 CDI AVANTGARDE AUTOMATIK ✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 2009 ST/LINE 1.6 ECONETIC☘✅SPORTPACKET ✅PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Durrës

Audi Q5 Benzin & Gaz Prins

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 2008/ FULL OPTIONAL 1.4 D4-D✅GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Mazda 4x4 viti 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 diesel 2010 automat

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Toyota yaris 1.3 benzin viti 2006 automat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Audi A4 Avant

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Volvo S60 perfekte.

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

A.klas.Automat.Benzin.

3 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga ��

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:40 Makina , Elbasan

�� Ford Kuga 2017 ��

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione