Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 368
Aixam , 117
Alfa Romeo , 2693
Alpina , 49
Artega , 35
Audi , 23642
BAIC , 15
Bentley , 51
BMW , 18480
Bugatti , 28
Buick , 27
Cadillac , 124
Chevrolet , 1002
Chrysler , 864
Citroën , 4693
Corvette , 21
Dacia , 166
Daewoo , 396
Daihatsu , 177
DeTomaso , 2
Dodge , 221
Ferrari , 41
Fiat , 11686
Ford , 27932
GMC , 56
Great Wall , 46
Grecav , 3
Honda , 757
Hummer , 101
Hyundai , 2462
Infiniti , 65
Isuzu , 97
Jaguar , 933
Jeep , 1173
Kia , 1139
Koenigsegg , 12
KTM , 27
Lada , 22
Lancia , 1585
Land Rover , 4035
Landwind , 5
Lexus , 85
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 91
Lotus , 6
Maserati , 48
Maybach , 6
Mazda , 1118
Mercedes-Benz , 97400
MG , 80
MINI , 1163
Mitsubishi , 2540
Morgan , 4
Nissan , 4434
NSU , 5
Opel , 15336
Peugeot , 6906
Piaggio , 69
Pontiac , 12
Porsche , 1226
Proton , 3
Renault , 9918
Rover , 523
Saab , 280
Seat , 2927
Škoda , 1571
Smart , 4744
Spyker , 3
Ssangyong , 371
Subaru , 87
Suzuki , 802
Talbot , 3
Tata , 79
Toyota , 9148
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 19
UAZ , 1
VW Volkswagen , 51012
Volvo , 2059
Wartburg , 6
Wiesmann , 6
Yugo , 22
Zastava , 19

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Sot 16:11
Linku:
,

Mercedes-Benz ML 250 (4MATIC)

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12
Linku:
,

SHITET&NDERROHET OKAZIONNN FULL OPTION AUTOMAT

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:46
Linku:
,

AUDI Q7 S'LINE BENZINE 3.0 ����

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:36
Linku:
,

Shitet E 350 CDI I Diskutueshem

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 23:10
Linku:
,

Toyota Corolla Automat 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 23:25 ,

Shitet c class c180 kompresor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:25 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 23:25 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:25 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 23:25 ,

Alfa Romeo 159 1.9 naft automat

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:25 ,

Shitet mercedes benz glk

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:25 ,

Benz classe c 2009 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:25 ,

Mercedes benz c class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:25 ,

A Klas 05 OKAZION DISA DITE 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:24 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:24 ,

Shitet/shkembehet

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:23 ,

Benz clesse E 220 avangarde

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:23 ,

Benz classe c avangarde 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:22 ,

Benz shiten disqet 17 sport paket

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:22 ,

okazion chevrolet epica 2.0i me 100 mij km 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 23:22 ,

Mercedes-Benz S350L BlueEFFICIENCY 2010 Look 63 AMG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:22 ,

Chevrolet epica benzin+gaz 2008 me 100 mij km

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 23:22 ,

-E Class W211 270 Cdi!!!!

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:21 ,

-Bmw E87 118 Diesel!!!!!

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:21 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN+GAZ STAGG VITI 2008

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:21 ,

-C Class W203 200 Evo!!!!!!

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:21 ,

-Lancia Musa 1.3 Multijet Automat////-Full Panorama!!!!

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:21 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:21 ,

Okazion—C Klass 220 Elegance—2007 Automat DE����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:21 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:21 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:20 ,

Volkswagen Golf 5 GT 1.9 Naft Full optional

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:20 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:20 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:20 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:20 ,

Volkswagen Golf 5 1.6 Benzin/Gas Fabrike

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:20 ,

OKAZION SAAB

198 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:20 ,

OKAZION A KLAS GJENDJA PERFEKTE

1 580 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:20 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:19 ,

SHITET 15+1 FUGON SPRINTER

7 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:19 ,

AUTOMAT BENZINE GAZ

1 079 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:19 ,

Mercedes Evo 2008 Benzin+Gas

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:19 ,

Okazion-Toyota Rav4-Nafte

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:19 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:18 ,

Okazion-Opel-Zafira-Benzin-Gaz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:18 ,

MERCEDES C 180 KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY ��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:18 ,

VW VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:17 ,

BMW 325.I.Touring.Panorama.Automat.08.����

7 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:17 ,

��OKAZION�� AUDI S8 5.2FSI V10 ORIGJINALE dhe NDROHET+-

9 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:17 ,

OKAZION: SHITET MERCEDES BENZ SPRINTER

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:16 ,

Mercedz E-klass 220 cdi Kambjo automatike Sensor

4 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:16 ,

GOLF 5 KAMBJO AUTOMATIKE 1.9 nafte

4 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:16 ,

Fiat Panda

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 23:16 ,

Volswagen Caddy Life

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione