Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 367
Aixam , 106
Alfa Romeo , 2798
Alpina , 52
Artega , 36
Audi , 25201
BAIC , 12
Bentley , 55
BMW , 19446
Bugatti , 31
Buick , 27
Cadillac , 122
Chevrolet , 1045
Chrysler , 889
Citroën , 4804
Corvette , 21
Dacia , 161
Daewoo , 422
Daihatsu , 189
DeTomaso , 2
Dodge , 241
Ferrari , 45
Fiat , 12352
Ford , 29531
GMC , 61
Great Wall , 57
Grecav , 4
Honda , 851
Hummer , 104
Hyundai , 2564
Infiniti , 69
Isuzu , 97
Jaguar , 955
Jeep , 1249
Kia , 1183
Koenigsegg , 13
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1654
Land Rover , 4226
Landwind , 6
Lexus , 93
Lifan , 7
Ligier , 6
Lincoln , 94
Lotus , 6
Maserati , 54
Maybach , 4
Mazda , 1153
Mercedes-Benz , 103427
MG , 82
MINI , 1193
Mitsubishi , 2768
Morgan , 4
Nissan , 4663
NSU , 5
Opel , 16360
Peugeot , 7160
Piaggio , 83
Plymouth , 1
Pontiac , 11
Porsche , 1157
Proton , 3
Renault , 10271
Rover , 534
Saab , 296
Seat , 3102
Škoda , 1661
Smart , 4894
Spyker , 3
Ssangyong , 374
Subaru , 95
Suzuki , 870
Talbot , 3
Tata , 77
Toyota , 9798
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 23
UAZ , 1
VW Volkswagen , 54323
Volvo , 2215
Wartburg , 5
Wiesmann , 7
Yugo , 23
Zastava , 20

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.13 Maj 10:05
Linku:
,

Audi A6 s-line viti prodhimit maj 2013 naft 3.0, full option

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 12:34
Linku:
,

ML 350 Bluetec / 2013 Full / BTC-XRP-DOGE-ADA-BNB: Accepted

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:23
Linku:
,

Gle 350 - 4matic Europiane

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Maj 17:27
Linku:
,

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2007 / Start-Stop - Keyless Entry

3 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16
Linku:
,

Shitet sprinter 318

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 11:16 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:16 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:16 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 ,

Fiat Grande Punto 1.3 JTD Dynamic 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:16 ,

Audi A3

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:16 ,

Ford-C-Max~Dhjetor-2009 Dokumentat deri Prill~2022

4 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:16 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:15 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

GLK 250 NAFT 2016 (EXTRA FULL OPSION)

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:15 ,

Golf 1.4 TSI

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:15 ,

S 350 BENZIN 2008 (LOOK 6.3 2012) FULL OPSION NO COMMENT!!!

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 Dyqani ,

FORD FOCUS ✅ VITI 2007✅ MOTORR 1.6 NAFTE✅

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

Tiguan 2.0 TDI

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

BMW X6 40D I sapo ardhur nga Berlini

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:15 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

C 250 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SAPO ARDHUR)

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

C klas 220 automat viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:15 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

DIAMOND AUTO SEAT FOR RENT

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:15 ,

Shotet ford focus 1.8 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Volvo XC60 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:15 ,

⭕ Shitet Touran Super Gjendje ⭕

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

E CLASS 220 NAFT 2004 AUTOMATIK (SUPER GJENDJE)

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Tiguan 2.0 TDI

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:15 ,

Shitet touran 1.9 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Makine kampingu

61 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:15 ,

Golf TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:15 ,

Honda Civic

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:15 ,

OKAZION VolksWagen Touran 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

BMW X5 3.0BENZIN 2010 FULL OPSION PANORAMA (MUNDESI NDRRIMI)

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

B 200 CDI

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 ,

⭕ Shitet AUDI A8 Super gjendje ⭕

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:15 ,

BMW SERIA 5 3.0NAFT 2006 AUTOMATIK (SUPER GJENDJE)

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione