Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 525
Aixam , 149
Alfa Romeo , 3453
Alpina , 77
Artega , 46
Audi , 35407
BAIC , 26
Bentley , 68
BMW , 25833
Brilliance , 11
Bugatti , 38
Buick , 34
Cadillac , 191
Chevrolet , 1425
Chrysler , 1071
Citroën , 6333
Corvette , 28
Dacia , 216
Daewoo , 471
Daihatsu , 350
DeTomaso , 4
Dodge , 358
Ferrari , 47
Fiat , 16246
Ford , 38675
GMC , 83
Great Wall , 67
Grecav , 11
Honda , 1122
Hummer , 137
Hyundai , 3493
Infiniti , 84
Isuzu , 146
Jaguar , 1158
Jeep , 1734
Kia , 1521
Koenigsegg , 12
KTM , 31
Lada , 26
Lancia , 2042
Land Rover , 6077
Landwind , 7
Lexus , 116
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 122
Lotus , 7
Maserati , 82
Maybach , 13
Mazda , 1555
Mercedes-Benz , 136901
MG , 85
MINI , 1598
Mitsubishi , 3537
Morgan , 6
Nissan , 6278
NSU , 8
Opel , 21435
Peugeot , 9078
Piaggio , 119
Plymouth , 2
Pontiac , 11
Porsche , 1709
Proton , 6
Renault , 12264
Rover , 623
Saab , 360
Seat , 4012
Škoda , 2190
Smart , 6150
Spyker , 3
Ssangyong , 452
Subaru , 164
Suzuki , 1247
Talbot , 3
Tata , 122
Tesla , 16
Toyota , 13816
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 25
UAZ , 10
VW Volkswagen , 74298
Volvo , 3457
Wartburg , 8
Wiesmann , 11
Yugo , 33
Zastava , 33

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d, 2017, automatike

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:57
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ | 2003 | 2.2 | DIESEL | AUTOMATIC | 320000 km

423 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 21:37
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat 500 Automatike

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 16:20
Linku:
Makina , Korçë

3.0 nafte shitet /nderohet

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 3.0 TFSI Supercharged / Automat / Full

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 Quattro 3.0 Diesel Automat / Full Option

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA NDERROHET

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel / Blueefficinecy / Automat

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Blueefficiency Avangarde Automat

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Dieael / Automat / Viti 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:26 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 350 Cdi Diesel Blueefficiency / Automat

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.6 Tdi Diesel / Manual / Euro 5

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat 7G

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel / Manuale / Me Dogane

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

NISSAN NV 200 NAFT 1.5 VITI 2010 ZVICRA ME DOGAN NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:25 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:24 Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV 4

17 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Durrës

ShesS

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Mercedes benz 220.

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A8 L Viti Prodhimit Fundi 2015 4.0 Benzine

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:23 Makina , Pogradec

VW PASSAT 2.0 TDI 6 MARSHA 2006 SUPER GJENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina , Durrës

‼️C4 Okazion‼️

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA RAV4

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Citroen C5 2.0 Diesel Manuale

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Karroce Alumini 9.5 Meter e gjate Viti 2021

6 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:23 Makina , Durrës

SHITET AUDI A5 2.7 AUTOMAT

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 Makina , Krujë

Hyundai Santa Fe Automat Nafte FULL✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 Makina , Krujë

Super Golf 6 2.0 Nafte Manual AKULL✅

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:23 Makina , Durrës

SHITET E KLAS 220 NAFT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina , Krujë

Ford Kuga Panoramike 2.0 Nafte Manual✅

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina , Krujë

C class W203 200 nafte Automat ✅

4 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione