Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 376
Aixam , 109
Alfa Romeo , 2846
Alpina , 52
Artega , 35
Audi , 25676
BAIC , 12
Bentley , 55
BMW , 19805
Bugatti , 32
Buick , 27
Cadillac , 127
Chevrolet , 1078
Chrysler , 908
Citroën , 4940
Corvette , 21
Dacia , 166
Daewoo , 422
Daihatsu , 197
DeTomaso , 2
Dodge , 250
Ferrari , 45
Fiat , 12631
Ford , 30077
GMC , 63
Great Wall , 56
Grecav , 4
Honda , 869
Hummer , 107
Hyundai , 2568
Infiniti , 69
Isuzu , 102
Jaguar , 969
Jeep , 1291
Kia , 1207
Koenigsegg , 13
KTM , 27
Lada , 27
Lancia , 1686
Land Rover , 4321
Landwind , 6
Lexus , 92
Lifan , 4
Ligier , 6
Lincoln , 98
Lotus , 6
Maserati , 53
Maybach , 4
Mazda , 1164
Mercedes-Benz , 106197
MG , 83
MINI , 1211
Mitsubishi , 2877
Morgan , 4
Nissan , 4732
NSU , 5
Opel , 16653
Peugeot , 7337
Piaggio , 85
Plymouth , 1
Pontiac , 11
Porsche , 1175
Proton , 4
Renault , 10450
Rover , 543
Saab , 303
Seat , 3154
Škoda , 1697
Smart , 4964
Spyker , 3
Ssangyong , 380
Subaru , 99
Suzuki , 920
Talbot , 3
Tata , 76
Toyota , 10050
Trabant , 3
Triumph , 3
TVR , 23
UAZ , 1
VW Volkswagen , 55543
Volvo , 2215
Wartburg , 5
Wiesmann , 7
Yugo , 23
Zastava , 20

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 09:31
Linku:
Dyqani ,

Mitsubishi Pickup Truck L200

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:13
Linku:
,

golf 7 1.4 tsi automat 2015 okazion!!!!

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 07:22
Linku:
,

Mercedes Benz e class 220

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 23:10
Linku:
,

VW Golf 5 Tour, 2007 1.4 Manuale 4300€

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 17:42
Linku:
,

Mercedes Benz w204. C klass viti 2008.

Historiku i makinës

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:50 ,

↪ Shitet Super Bmw X5 ↩

Historiku i makinës

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Vw Golf 5 1.4 benzin 2005

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 ,

Shitet

Historiku i makinës

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

VW CADDY MAX 1.9 NAFT 2009 GERMANY ME DOGAN

Historiku i makinës

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 SWITZERLAND ����

Historiku i makinës

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:50 ,

Volkswagen Tiguan OKAZION!!!

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:50 ,

Vw beetle cabrio 1.9tdi ‘07 3800€

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

MERCEDES E 220 CDI 2011 AUTOMAT AVENGARD FULL

Historiku i makinës

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

AUDI A4 AUTOMAT GAZ 1.8T 2005 GERMANY ����

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN GAZ 2006 ME DOGAN

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

AUDI A6 VITI 2005 MOTOR 2.4 BENZIN GAZ

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

Okazion! Mercedez-Benz c220 Avangarde.

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:50 ,

MERCEDES BENZ - E CLAS 220 NAFT 2006

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

Audi a6 automat 2.7tdi ‘07 4900€

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

C300 4MATIC BENZIN GAZ

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

Mercedes Benz B class OKAZION!!!

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:50 ,

Ford Fiesta Zvicra

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:50 ,

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI 2007

Historiku i makinës

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

Historiku i makinës

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 ,

FORD FOCUS NAFTE 2001 TDI EKONOMIKE

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:50 ,

audi a4 S-LINE 3.0 TDI QUATTRO 4x4 AUTOMATIKE

Historiku i makinës

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Volkswagen Polo 1.6 Benzine/Gaz Fabrike 2011

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:50 ,

Vw Passat automat ‘07 full 3850€

Historiku i makinës

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 ,

Meriva1.7 diesel 2005

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

Touran ‘06 3900€ automat

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2010

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:49 ,

Bmw

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen Golf 6 2.0 TDI Bluemotion 2009 Automat

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

VW Golf 5•Viti 2007•GTD Fabrike•Manual

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:49 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI 2009

Historiku i makinës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione