Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 535
Aixam , 151
Alfa Romeo , 3453
Alpina , 77
Artega , 48
Audi , 35484
BAIC , 27
Bentley , 70
BMW , 25964
Brilliance , 11
Bugatti , 39
Buick , 36
Cadillac , 194
Chevrolet , 1425
Chrysler , 1075
Citroën , 6335
Corvette , 29
Dacia , 216
Daewoo , 472
Daihatsu , 367
DeTomaso , 4
Dodge , 359
Ferrari , 47
Fiat , 16315
Ford , 38857
GMC , 85
Great Wall , 67
Grecav , 11
Honda , 1146
Hummer , 137
Hyundai , 3491
Infiniti , 84
Isuzu , 158
Jaguar , 1162
Jeep , 1748
Kia , 1524
Koenigsegg , 12
KTM , 31
Lada , 27
Lancia , 2051
Land Rover , 6116
Landwind , 7
Lexus , 116
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 125
Lotus , 7
Maserati , 82
Maybach , 14
Mazda , 1588
Mercedes-Benz , 139774
MG , 87
MINI , 1598
Mitsubishi , 3641
Morgan , 6
Nissan , 6387
NSU , 8
Opel , 21564
Peugeot , 9094
Piaggio , 124
Plymouth , 2
Pontiac , 14
Porsche , 1707
Proton , 7
Renault , 12331
Rover , 625
Saab , 360
Seat , 4017
Škoda , 2190
Smart , 6149
Spyker , 3
Ssangyong , 452
Subaru , 165
Suzuki , 1316
Talbot , 3
Tata , 122
Tesla , 16
Toyota , 13961
Trabant , 5
Triumph , 3
TVR , 25
UAZ , 10
VW Volkswagen , 74816
Volvo , 3471
Wartburg , 10
Wiesmann , 11
Yugo , 34
Zastava , 34

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 10:02
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Tiguan ����

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 10:50
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Jetta 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:10
Linku:
Makina , Fier

Audi Q5 FULL SLINE ‼️ Okazion

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:36
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 TDI PREMIUM ��

23 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 09:59
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:24 Makina , Tiranë

SHITET HYUNDAI TUSCANI LIMITED EDITION NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Makina , Vlorë

Opel Corsa

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Super okazion - CLK 270 AMG

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

AUDI A4 QUATTRO AUTOMAT 2.0 BENZIN 2011 ( NDERROHET)

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Shitet Bmw seria 5

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

fiat punto okazion

15 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Shitet mercedes-benz ml viti 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Shitet hyundai Santa Fe viti 2015 nafte 2.2 super ekonomik

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:23 Makina , Fier

Bmw X5 Panorama

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Fier

Lancia Delta Automat

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Fier

Volkswagen Phaeton

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Fier

Mercedes Benz C 300 B+G

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

C Klas 220 CDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:23 Makina , Fier

Mercedes Benz E 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Toyota Land Cruiser

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Okazion!!

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Shitet Cls 250 Eco

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Makina , Shkodër

Golf 5 plus automat

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:23 Makina , Fier

S350 Nafte 4Matic Viti 2010 Automatike (Pa Taks Luksi)

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Fier

Ford Mondeo Titanium Full ✅️✅️

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Durrës

Mercedes A Classe 180 i 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 3.0 TDV

13 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

Golf 5 GTI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Mitsubishi Pajero 3.5 Benzine+GAZ Automat ✅

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C200 Kompressor SPORT EDITON ����✅

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Durrës

Ford focus 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

X5 bmw

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:23 Makina , Durrës

Audi A3 2.0 nafte automatik viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:23 Makina , Tiranë

BMW-X3 AUTOMATIK gaz -benzin

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:23 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Makina , Pogradec

Mercedes GLE motorri 350 cdi pa takse lluksi

12 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:22 Makina , Tiranë

SHITET

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:22 Makina , Shkodër

SHITET FIAT BRAVO

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Tiranë

Cady 1.6 Benzin Gaz Sapo Targuar 0684733356

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

Audi A7 157 mij km

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

Volvo V40 D2 99 mij km 2015

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

Mercedes-Benz S350 100 mij km

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

Audi A7 168mij km

19 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:22 Makina , Tiranë

Mazda 6 2.3 Automat 4x4

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Tiranë

Wolksvagen LT shitet nderrohet

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:22 Makina , Pogradec

Suzuki vagon shitet nderrohet motorri 1.3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:22 Makina , Pogradec

Mazda 2 shitet nderrohet benzine manuale

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:22 Makina , Durrës

Audi A8 161 mij km

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione