Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 355
Aixam , 117
Alfa Romeo , 2577
Alpina , 44
Artega , 30
Audi , 22071
BAIC , 10
Bentley , 53
BMW , 17029
Bugatti , 27
Buick , 28
Cadillac , 116
Chevrolet , 931
Chrysler , 850
Citroën , 4374
Corvette , 22
Dacia , 161
Daewoo , 393
Daihatsu , 191
DeTomaso , 1
Dodge , 200
Ferrari , 39
Fiat , 11335
Ford , 26186
GMC , 57
Great Wall , 47
Grecav , 2
Honda , 791
Hummer , 100
Hyundai , 2263
Infiniti , 60
Isuzu , 108
Jaguar , 842
Jeep , 1159
Kia , 1075
Koenigsegg , 11
KTM , 27
Lada , 24
Lancia , 1532
Land Rover , 3888
Landwind , 4
Lexus , 98
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 93
Lotus , 6
Maserati , 47
Maybach , 5
Mazda , 1076
Mercedes-Benz , 95109
MG , 84
MINI , 1097
Mitsubishi , 2686
Morgan , 4
Nissan , 4387
NSU , 6
Opel , 14708
Peugeot , 6606
Piaggio , 71
Pontiac , 14
Porsche , 1147
Proton , 4
Renault , 9672
Rover , 510
Saab , 255
Seat , 2767
Škoda , 1431
Smart , 4437
Spyker , 3
Ssangyong , 355
Subaru , 89
Suzuki , 848
Talbot , 3
Tata , 74
Toyota , 8474
Trabant , 3
Triumph , 4
TVR , 21
VW Volkswagen , 48062
Volvo , 1943
Wartburg , 8
Wiesmann , 6
Yugo , 22
Zastava , 20

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 15:00
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 20:37
Linku:
,

Fiat punto 2004 benzin gas

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 19:34
Linku:
,

Mercedes benz cls 350 cdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 21:35
Linku:
,

Touareg Full OKAZION super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:32
Linku:
,

Audi A4

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 04:40 ,

Mercedes Benz C200 / Urgjent

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:40 ,

Mercedes Benz - E Class /// AMG 6.3

21 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 04:40 ,

Audi / A7 / 2013

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 04:40 ,

Golf 5 / Look GTI / F1 / 2.0 TDI

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:40 ,

Audi - A8 / 2011 / 4.2

14 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:40 ,

Mercedes Benz - S Class 5.5 / Look 2012

11 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 04:40 ,

Mercedes Benz / CLS 5.5 / Look 6.3

18 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 04:39 ,

BMW X6 M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO NE TARGA SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:39 ,

BMW X6M-PAKET 5.0i TWIN-TURBO 450PS TARGA-SHIPTARE

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:31 ,

OKAZION GLK 220 CDI 4 MATIC 2011 LOOK AMG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:30 ,

Toyota Auris 1.4 Naft 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:30 ,

Golf Plus 1.9 Naft 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:30 ,

Audi A4 2.7 Naft S-Line

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:30 ,

Golf 5 1.4 Benzin Manuale 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:30 ,

Toyota Auris 1.4 Naft

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:30 ,

OKAZION Mercedes Benz E280 Naft automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:30 ,

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:30 ,

Toyota Auris 2.0 Naft Full Option

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:30 ,

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:30 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:58 ,

Tojota Jaris 1.0 bencin super gjendje 121000km

3 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:56 ,

MERCEDES BENZ

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:39 ,

Shitet ford fjesta

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:29 ,

PORSCHE 4.5-2007 Shitet-Nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:14 ,

Porsche Cayenne

12 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 03:01 ,

OKAZION Audi Q7 2010

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:45 ,

Mercedes 220 dizel

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:39 ,

Benz S-Class AMG Look 320 CDI Nafte,Automat,Pa taks lluksi

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:27 ,

Fiat Punto Evo 1.2Benzin/Gaz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3,MODEL 2009,2.0 NAFTE,AUTOMAT,8300 EURO

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 Dyqani ,

AUDI A4 AVANT,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT,���� 7499��

7 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

VW GOLF V CROSS,2008,2.0 NAFTE,AUTOMAT,6300 EURO

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

AUDI S4,3.0 TFSI (400PS),2010,AUTOMAT,19.900 EURO

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:53 Dyqani ,

BENZ E200 CDI,AVANTGARDE,2007,AUTOMAT,7600 EURO

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 Dyqani ,

FIAT BRAVO,1.9 NAFTE,2008,MANUAL,4200 EURO

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

BMW X5,2008,AUTOMAT,3.0 NAFTE,FULL 10.999 EURO

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 Dyqani ,

SEAT ALTEA XL,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT.5600 EURO

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:53 ,

Fiat brava 1.9 multijet 2008 letra te sapo paguara

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:52 ,

Bmw 320d 2007 180km sapo zhdoganuar dhe e targuar

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:52 ,

Opel astra 1.7 naft super gjendje2006 shum e pastr

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:47 ,

Benz ML6.3 ///AMG,2009,Full,510HP,Benzin+Gaz

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:47 ,

Mercedes Benz ML 350 /// AMG Look NDROHET + -

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:47 ,

Mercedes Benz ML 350 ///AMG Look NDROHET + -

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:45 ,

Bmw 530i M sport edizione limitata

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

��VW PHAETON 3.0 NAFT STAR-STOP TIPTRONIC....NDËROHET...

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:39 ,

A clas 1.4 Benxin Manual

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:39 ,

Fiat Punto • Viti 2000 • 1.2 Benxin • Manual

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:37 ,

Peugeot 207 Gpl

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Grande punto 1.3 OKAZION

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim