Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 386
Aixam , 122
Alfa Romeo , 2704
Alpina , 50
Artega , 38
Audi , 23806
BAIC , 16
Bentley , 57
BMW , 18744
Bugatti , 28
Buick , 28
Cadillac , 128
Chevrolet , 1004
Chrysler , 878
Citroën , 4682
Corvette , 21
Dacia , 171
Daewoo , 398
Daihatsu , 199
DeTomaso , 1
Dodge , 218
Ferrari , 41
Fiat , 11947
Ford , 28262
GMC , 64
Great Wall , 46
Grecav , 4
Honda , 812
Hummer , 100
Hyundai , 2462
Infiniti , 65
Isuzu , 122
Jaguar , 928
Jeep , 1215
Kia , 1144
Koenigsegg , 12
KTM , 28
Lada , 28
Lancia , 1601
Land Rover , 4121
Landwind , 5
Lexus , 85
Lifan , 3
Ligier , 6
Lincoln , 97
Lotus , 6
Maserati , 48
Maybach , 7
Mazda , 1156
Mercedes-Benz , 102595
MG , 85
MINI , 1164
Mitsubishi , 2806
Morgan , 4
Nissan , 4623
NSU , 5
Opel , 15764
Peugeot , 6951
Piaggio , 85
Pontiac , 14
Porsche , 1225
Proton , 4
Renault , 10103
Rover , 534
Saab , 283
Seat , 2959
Škoda , 1566
Smart , 4735
Spyker , 3
Ssangyong , 374
Subaru , 93
Suzuki , 881
Talbot , 3
Tata , 78
Toyota , 9340
Trabant , 4
Triumph , 3
TVR , 21
UAZ , 1
VW Volkswagen , 52093
Volvo , 2066
Wartburg , 7
Wiesmann , 7
Yugo , 23
Zastava , 21

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

25 Shk 19:13
Linku:
,

Ford Focus 1.6 TDCI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:10
Linku:
,

Shitet C300 Full AMG

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:45
Linku:
,

OKAZION SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Shk 19:16
Linku:
,

BENZ C300 BENZIN/GAZ

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:04
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 04:50 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:50 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:50 ,

Shitet FORD FOCUS Viti 2010 Super gjendje

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 04:50 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:50 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:49 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:49 ,

Shitet mercedes benz glk

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:49 ,

Mercedes benz c class 220

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:49 ,

Shitet c class c180 kompresor

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:47 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:45 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:37 ,

BMW seria 1

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:37 ,

!!!!!!OKAZIONNN AUDI A4 SLINE!!!!

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:48 ,

makina ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:24 ,

Audi A3 1.8t (180) benzin-gaz

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:17 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:05 ,

Blej Makina gjitha Llojet ��KESH �� 068 53 54 949

2 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:58 ,

AUDI A4 DIESEL

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:57 ,

Ford Fiesta 2014 benzine

5 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 02:57 ,

Shitet ose nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:57 ,

Golf 6 viti 2012 2.0TDI

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:50 ,

Bmw 320D Automat Super Gjendje 6300 Euro I diksutusem

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:50 ,

Mercedes Benz C300 4 Matic Super Gjendje Me Dogan

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:49 ,

��⚫OKAZION SHITET RANGE ROVER L322 VOGUE��⚫

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:40 ,

VW Passat CC R-LINE

13 995 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:37 ,

Volvo XC 60 D4 Biznez viti 2018

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:29 ,

Shitet Bmw 530IX 4X4 Benzine Automat 2007 FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:28 ,

BMW SERIE 1. 118 / Nderrim

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:27 ,

E class

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:26
Linku:
,

Mercedes Benz E 250 CDI - Avantagarde 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:20 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine FULL EXTRA

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:20 ,

Okazion Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:20 ,

Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:20 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:19 ,

��SUPER OKAZION �� GOLF 6

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Rover 45 1.4 Gaz+Benzine Viti 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:19 ,

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:19 ,

Bmw 320d 2.0 Nafte 2001 Manuale

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:18 ,

C220 Avangarde AMG//LooK Kamio Automatike Nafte

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:18 ,

Shitet Jaguar S-Type 2.7 Nafte Viti 2004

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Shitet Skoda Fabia 1.9 Nafte Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:18 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2008 Manuale

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 ,

Nissan Qashqai 2008 1.6 Nafte Manuale

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim