Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 545
Aixam , 152
Alfa Romeo , 3452
Alpina , 76
Artega , 47
Audi , 35505
BAIC , 30
Bentley , 72
BMW , 25955
Brilliance , 12
Bugatti , 40
Buick , 36
Cadillac , 197
Chevrolet , 1429
Chrysler , 1076
Citroën , 6330
Corvette , 29
Dacia , 218
Daewoo , 472
Daihatsu , 371
DeTomaso , 4
Dodge , 357
Ferrari , 48
Fiat , 16353
Ford , 38934
GMC , 85
Great Wall , 67
Grecav , 11
Honda , 1146
Hummer , 140
Hyundai , 3499
Infiniti , 84
Isuzu , 166
Jaguar , 1164
Jeep , 1757
Kia , 1523
Koenigsegg , 16
KTM , 32
Lada , 29
Lancia , 2036
Land Rover , 6135
Landwind , 8
Lexus , 116
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 126
Lotus , 7
Maserati , 82
Maybach , 14
Mazda , 1591
Mercedes-Benz , 141621
MG , 89
MINI , 1598
Mitsubishi , 3714
Morgan , 8
Nissan , 6439
NSU , 8
Opel , 21564
Peugeot , 9089
Piaggio , 128
Plymouth , 2
Pontiac , 14
Porsche , 1710
Proton , 7
Renault , 12332
Rover , 625
Saab , 360
Seat , 4022
Škoda , 2197
Smart , 6141
Spyker , 3
Ssangyong , 455
Subaru , 163
Suzuki , 1336
Talbot , 3
Tata , 122
Tesla , 16
Toyota , 14018
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 26
UAZ , 10
VW Volkswagen , 75086
Volvo , 3495
Wartburg , 10
Wiesmann , 11
Yugo , 34
Zastava , 35

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 12:11
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW Touran 6+1

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:45
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MITSUBISHI | 2007 | 2.0 | DIESEL | MANUAL | 290000 km

721 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3.28 d,NAFTE,2014,M-LOOK ,KAMERA,NAVI FULL!!!

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:17
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 6 GTD

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:36 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ CLS 63 /S AmG 585 HP / Full Option 4 MATIC

57 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

VW SHARAN Freestyle 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 7 GTI 2.0 Benzine / Automat

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

28 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:36 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Shitet super gjendje

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Ford

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Golf V 2008 3.900 €����

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 Makina , Kavajë

MERCEDES C KLAS 204 AUTOMAT

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Fier

shitet benc gaz cmimi shume pak diskutohet!

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 Makina , Kukës

SHITET VW TOURANI 1.9 TDI 2005 PA DOGAN EURO 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Touran Automat naft

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

ML 166 2013 OKAZION Blue Efficiency

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Fier

C220 SPORT EDITION SUPER GJENDJE MAKINA ARDHUR NGA ��������

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:34 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

23 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:34 Makina , Fier

ML 350 DIESEL BLUTEC me dogan super full panoram goma reja 4

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:34 Makina , Fier

ML 350 AMG line nga fabrika super full dogan e paguar

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Audi A6 QUATRRO Premium

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Toyota Corolla Automat

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Focus 1.6TDci 2010

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Ford Fusion +

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Fista 1.4 TDci

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Focus 2008

3 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Citroen Xsara

1 750 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Fier

X5 M Package 3.5 Diesel Super Mega Full

34 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:34 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:34 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.0 TDI ❌❌

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

AUDI A3 SLINE

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

BMW 2010 BENZIN GAZ STAGG OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNN

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4 viti 2006 kamio manuale,

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Ford Kuga Individual 2.0 TDCI Full Option

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:34 Makina , Sarandë

Volswagen Touran ��OKAZION��

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 Makina , Berat

OKAZION PER ARSYE EMIGRIMI

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 Makina , Fier

Shitet Ml 320 4 matic viti 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Makina , Mallakastër

Shitet ose nderrohet me makin c clas 220 me portobagazh..

5 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Shitet smart

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 tdi Sport Line -06 Automatike

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Bmw 530D 3.0 Nafte Seria 5 -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Makina , Fier

SHITET FUGON 8+1 VENDE, BENZIN +GAS

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.0. Gaz+benzine 3800 euro

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 Makina , Fier

��SHITET BMW X5 2009 FULL BENZIN GAS 128 MILJE USA.��

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione