Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 306
Aixam , 117
Alfa Romeo , 2389
Alpina , 41
Artega , 28
Audi , 19360
BAIC , 5
Bentley , 51
BMW , 14906
BMW , 1
Bugatti , 25
Buick , 28
Cadillac , 114
Chevrolet , 824
Chrysler , 763
Citroën , 3886
Corvette , 22
Dacia , 158
Daewoo , 377
Daihatsu , 174
DeTomaso , 1
Dodge , 172
Ferrari , 38
Fiat , 10062
Ford , 23245
Great Wall , 40
GMC , 50
Grecav , 2
Honda , 703
Hummer , 85
Hyundai , 2013
Infiniti , 60
Isuzu , 105
Jaguar , 791
Jeep , 1052
Kia , 971
Königsegg , 14
KTM , 22
Lada , 22
Lancia , 1382
Land Rover , 3497
Landwind , 4
Lexus , 86
Lifan , 2
Ligier , 5
Lincoln , 95
Lotus , 6
Maserati , 41
Maybach , 5
Mazda , 1107
Mercedes-Benz , 85747
MG , 78
MINI , 1012
Mitsubishi , 2525
Morgan , 5
Nissan , 3955
NSU , 7
Opel , 13207
Peugeot , 6026
Piaggio , 70
Pontiac , 14
Porsche , 1022
Proton , 4
Renault , 8869
Rover , 471
Saab , 244
Seat , 2489
Škoda , 1260
Smart , 4081
Spyker , 3
Ssangyong , 334
Subaru , 87
Suzuki , 730
Talbot , 2
Tata , 68
Toyota , 7312
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 20
VW Volkswagen , 42916
Volvo , 1680
Wartburg , 6
Wiesmann , 4
Yugo , 17
Zastava , 20

Gjeni makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet me të gjitha informatat që ju duhen për të gjetur ofertën e duhur, filtroni njoftimet dhe gjeni vetëm ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për makina në shitje dhe të kontaktoni shitësin. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. 

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70.000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur

28 Maj 01:48
Linku:
,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:08
Linku:
,

2011 BMW 530d GT

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24
Linku:
,

VW GOLF 7 1.8 TSI Viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Maj 13:01
Linku:
,

Hyundai Santa Fe

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 02:23
Linku:
,

Benz c200 automatik

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:17 ,

Audi a6

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:17 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:17 ,

OKAZION Mercedes Benz C203 220CDI 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:17 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 23:17 ,

Hyundai Santafe 2.2Nafte 2007 7Vende Automat Super

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 23:17 ,

OKAZION KARROTREC

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:16 ,

Shitet audi a1, S_line 2012. Dhe nderrohet

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:15 ,

OKAZION AUDI A6 FULL OPTIONS

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:15 ,

Mercedes Benz C200

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:15 ,

VW Golf 5 1.9 tdi 2005 Shitet ose nderrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:14 ,

OKAZION C220 CDI MANUAL EURO 4 SAPO ARDH NGA GJ

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

OKAZION TOURAN DIESEL AUTOMAT GJERM EUR4

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 ,

VW Golf V 1.6 Benzin-Gaz / AUTOMAT ����

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 ,

Sprinter 8+1

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 23:14 ,

Volkswagen Caddy Life / 1.9 TDI / 7 Vende ����

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

Mercedes Benz C200 / AVANTGARDE / AUTOMAT ����

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

OKAZION per pak dite ����.. Peugeot 607..!!

18 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:14 ,

OKAZION TOYOTA SAPO TARGUAR ARDHUR NGA GJERMANIA

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

VW Golf V 1.6 Benzin-Gaz / DSG ����

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:14 ,

VW Golf V 1.9 AUTOMATIKE

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:14 ,

Mercedes Benz A180 CDI / AUTOMATIKE / 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:13 ,

VW Passat CC / 2.0 / TDI Euro5 / DSG / 2010 ����

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:13 ,

OKAZION C220 CDI AUTOMATIK EURO 4 SAPO ARDH NGA GJ

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13 ,

Seat Cordoba benzin

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 23:13 ,

Shitet Peugeot 301 1.6 Nafte e 2015

5 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:13 ,

Yaris 2008 1.4D automatic

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:12 ,

Okazion benzin gas.2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 23:12 ,

✅Mercedes Benz GL 320 CDI 6+1 Vende Full Opsion✅

9 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:12 ,

Okazion X6 nafte 3.0 sapo targuar ne gjendje ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:12 ,

Nderrim i mundshem

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:12 ,

Super Okazion BMW 525 sapo ardhur me dogane 2010

12 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:12 ,

✅ Mercedes Benz ML 320 Blutec 2009 Premium Full ✅

10 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:11 ,

Honda Civic 1.8 Benzin Gaz Okazion

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:11 ,

Super okazion

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:11 ,

Makin ne shitje serjoz

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:11 ,

203 avangarde

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

E class 2.7

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

MERCEDES S 320 NAFTE LUNGO NDERROHET

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

OKAZION ML 350 4Matic FULL OPTION NDERROHET

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:11 ,

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:11 ,

MERCEDEZ BENZ 190,GJENDJE SHUME TE MIRE

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 ,

VW GOLF PLUS 2008 AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:11 ,

Okazion A clas 200 automat sapo ardhur me dogane

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:11 ,

OKAZION FORD FOCUS 1.8 TDDI LETRA DERI MARS 2021

189 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:11 ,

Slk 200 kompressor benzin gaz 7500 euro I disk

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:11 ,

Shitet +nderrohet Audi A6 11/2007 3.0 tdi disk

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:11 Dyqani ,

Ok klas E klas 2008 pa takse luksi sapoardhur 3.0

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:11 ,

Audi A4

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:11 ,

OKAZIONN VW TOUAREG 2.5 TDI 4X4 MANUALE 2005

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:11 ,

Okazion benzin gas.

7 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Gjeni makinën ideale në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë ju mund ta gjeni makinën që i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjeni Makina të reja në shitje në Shqipëri apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë të re apo të përdorur MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me më shumë se 280.000 njoftime MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve. 

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me informatat e nevojshme për blerësin potencial që të marrë vendim për ta blerë makinën tuaj. Në këtë mënyrë MerrJep.al mundëson lidhjen e shitësit me blerësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. 

Në fillim