Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 344
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2537
Alpina , 44
Artega , 33
Audi , 21796
BAIC , 10
Bentley , 56
BMW , 16540
Bugatti , 28
Buick , 27
Cadillac , 118
Chevrolet , 911
Chrysler , 841
Citroën , 4272
Corvette , 23
Dacia , 156
Daewoo , 399
Daihatsu , 189
DeTomaso , 1
Dodge , 185
Ferrari , 39
Fiat , 11143
Ford , 25593
GMC , 58
Great Wall , 45
Grecav , 2
Honda , 781
Hummer , 98
Hyundai , 2193
Infiniti , 59
Isuzu , 114
Jaguar , 828
Jeep , 1152
Kia , 1061
Koenigsegg , 15
KTM , 28
Lada , 23
Lancia , 1515
Land Rover , 3853
Landwind , 4
Lexus , 90
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 91
Lotus , 6
Maserati , 44
Maybach , 5
Mazda , 1039
Mercedes-Benz , 96163
MG , 86
MINI , 1070
Mitsubishi , 2713
Morgan , 5
Nissan , 4309
NSU , 6
Opel , 14446
Peugeot , 6482
Piaggio , 74
Pontiac , 15
Porsche , 1135
Proton , 4
Renault , 9463
Rover , 505
Saab , 257
Seat , 2691
Škoda , 1386
Smart , 4363
Spyker , 3
Ssangyong , 357
Subaru , 83
Suzuki , 837
Talbot , 2
Tata , 75
Toyota , 8173
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 22
VW Volkswagen , 46994
Volvo , 1891
Wartburg , 7
Wiesmann , 6
Yugo , 21
Zastava , 23

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

14 Tet 14:34
Linku:
Dyqani ,

Shitet Renaulte Megane 2005

210 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:57
Linku:
,

Okazion-Shitet autobus

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:00
Linku:
,

PEUGEOT ALLURE 3008, AUTOMATIKE, MOTOR 2.0 HDi

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet BMW SERI-3

260 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 14:37
Linku:
,

Toyota Rav-4 vetem 14 000 km Viti 2017

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 07:04 ,

Toyota Avensis 2.0

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:04 ,

Citroën C3 1.4 benzine AUTOMATIK

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:04 ,

BMW X3 BENZIN+GAZ ,,VITI 2008 ,,BEJM EDHE NDERRIM

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:04
Linku:
,

Mercedes Benz GLE 350 look AMG

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:03 ,

Disqe 18 Mercedes Benz Sclass Eclass 230 €

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:03 ,

Golf 5 viti 2007 1.9 nafte

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:03 ,

SHITET OKAZION E CLASS FULL!!!

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 ,

S-class 320cdi 4MATIC

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:03 ,

Superr Okazionnn BENZ E220 2014 16999 €

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:03 ,

☆☆☆OKAZION☆☆☆Audi A4 automant naft

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:03 ,

BMW Seria 1 Look M Okazion3600€

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:03 ,

Golf 5 automatic

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:02 ,

Golf 6 viti 2010 2.5 benzin-gaz

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:02 ,

Okazionnnn Mercedes S400 2010..M.nderimi

14 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 ,

Bmw 320d 2007 automatik OKAZION

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:02 ,

Fiat Grande Punto Automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:02 ,

VW 2014 PASSAT CC, GAZ/BENZINE LUXURY EDITION

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:02 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:02 ,

Fiat Panda

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:02 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:00 ,

C 204 lok amg fabrike

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:00 ,

Ford Mercury 3.0 benzin gas

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:00 ,

Mercedes Benz E280 Naft automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:00 ,

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:00 ,

Audi Q7 Quattro Full option super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:00 ,

E class 220

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:59 ,

Toyota Auris 2.0 Naft Full Option

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:59 ,

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:59 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:59 ,

Okazion shitet touareg5000naftëmodel2007fullopsion

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:59 ,

Toyota Land Cruiser

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:59 ,

SHITET/NDRROHET

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:57 ,

Ford fiesta 1.2 benzin gaz viti 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:57 ,

Mercedes C Class 220 EVO AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:57 ,

Toyota corolla naft sapoatarguar letra 1 vit

3 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:57 ,

GAS-BENZIN

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:57 ,

E 320 cdi EVO 4Matik

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:57 ,

Suzuki swift 1.3 benzin okazionn !!

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:57 ,

Passat cc 2.0 T

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:57 ,

Audi Q7

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:57 ,

Ford fiesta 1.4 benzin automat

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:56 ,

Vw golf v plus 1.9 tdi okazionn !!!!

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:55 ,

Shitet ose nderrohet Nissan Almera Tino

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:55 ,

Mercedes c220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:55 ,

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:55 ,

Shitet range rover sport

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:54 ,

BMW 730 FACELIFT

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:54 ,

Peugeot 206 SW 2006

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:54 ,

New Bettle 1.6sr 2003

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:54 ,

Passat 2.0 naft 2007 me dogan te paguar

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim