Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 345
Aixam , 115
Alfa Romeo , 2537
Alpina , 44
Artega , 33
Audi , 21796
BAIC , 10
Bentley , 56
BMW , 16540
Bugatti , 28
Buick , 27
Cadillac , 118
Chevrolet , 911
Chrysler , 841
Citroën , 4272
Corvette , 23
Dacia , 156
Daewoo , 399
Daihatsu , 189
DeTomaso , 1
Dodge , 185
Ferrari , 39
Fiat , 11147
Ford , 25597
GMC , 58
Great Wall , 45
Grecav , 2
Honda , 781
Hummer , 98
Hyundai , 2193
Infiniti , 59
Isuzu , 115
Jaguar , 828
Jeep , 1154
Kia , 1061
Koenigsegg , 15
KTM , 28
Lada , 23
Lancia , 1515
Land Rover , 3853
Landwind , 4
Lexus , 90
Lifan , 3
Ligier , 5
Lincoln , 91
Lotus , 6
Maserati , 44
Maybach , 5
Mazda , 1039
Mercedes-Benz , 96219
MG , 86
MINI , 1070
Mitsubishi , 2713
Morgan , 5
Nissan , 4309
NSU , 6
Opel , 14446
Peugeot , 6482
Piaggio , 74
Pontiac , 15
Porsche , 1137
Proton , 4
Renault , 9463
Rover , 505
Saab , 257
Seat , 2691
Škoda , 1386
Smart , 4363
Spyker , 3
Ssangyong , 357
Subaru , 83
Suzuki , 837
Talbot , 2
Tata , 75
Toyota , 8172
Trabant , 4
Triumph , 4
TVR , 22
UAZ , 1
VW Volkswagen , 46996
Volvo , 1891
Wartburg , 7
Wiesmann , 6
Yugo , 21
Zastava , 25

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.   

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 21:23
Linku:
,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 Blue tech Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent FORD MONDEO

224 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:42
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44
Linku:
,

Okazion..Audi A7 3.0 tdi

16 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 06:33 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:32 ,

C300 4matik

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:32 ,

Cklas 220 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:32 ,

BMV 730 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:30 ,

Ford Mercury 3.0 benzin gas

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:30 ,

Mercedes Benz E280 Naft automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:30 ,

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:30 ,

Audi Q7 Quattro Full option super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:30 ,

E class 220

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:29 ,

Toyota Auris 2.0 Naft Full Option

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:29 ,

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:29 ,

Toyota Auris Automat

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:29 ,

C 204 lok amg fabrike

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:29 ,

�� OKAZION��

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:26 ,

Benzin Gaz okazion

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:26 ,

Vito

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:22 ,

Grand Vitara 2 Okazion 4×4

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:21 ,

E-CLASS 220 CDI - BAXHO - AUTOMATIK - FULL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:21 ,

TOYOTA YARIS - 1.4 DISSEL - AUTOMATIK - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:21 ,

Audi A6//2.4 benzine-gaz//2005/2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:21 ,

TOYOTA YARIS - 1.4 DISSEL - MANUAL

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:21 ,

TOYOTA COROLLA - MANUAL- SUPER GJENDJE

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:21 ,

okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:20 ,

Mercedes Benz E220- 2011- fulloptions- 224 mij km

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:19 ,

Audi A4- 2007- 2.0 nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:18 ,

Volkswagen Golf 6- 1.6 nafte-2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:18 ,

Mercedes Benz E220//2006//2.2 nafte //EVO

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:17 ,

Shitet B Class 200 Naft automat

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:17 ,

Nderrohet-golf plus 2006 nafte automat me letra

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:16 ,

Audi Q5//2.0 nafte//2009//Full panorama///

12 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:16 ,

Opel Astra 2010 euro5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:16 ,

Smart 0.8cc nafte automat me letra

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:16 ,

Honda

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:16 ,

Volkswagen Passat//1.8 Benzine//2014//Automatik

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 06:16 ,

Q7-Nderrohet me makine me te vogel ekonomike

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:16 ,

2012-VW beetle 2.5 b+gaz me letra te paguara

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:13 ,

Audi A6 3.0 nafte Quattro full option 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:12 ,

Okazion shitet golf 5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:12 ,

VW Touran 2012 1.6TDI full nderohet

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:12 ,

Ford focus 1.6 nafte

2 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:12 ,

Shitet mazda 1.4 nafte

2 340 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:12 ,

Dacia Sandero 1.0 2019 me 0 km

7 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:09 ,

Okazion, shitet per arsye emigrimi

4 409 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:06 ,

SUPER MERCEDES BENZ

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:05 ,

FORD 1.8 NAFTE 6+1 VENDE!!!

4 665 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:05 ,

Shitet Fokus TDDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:57 ,

069 349 6955 kamez Tirane

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 05:57 ,

.....Touran.....2012.....

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:55 ,

Mercedes E2.8,4matic,Benzin+Gas, Mundesi Ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 05:49 ,

Touran1.9 2006 automat

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.  

 

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.  Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim