Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 563
Aixam , 152
Alfa Romeo , 3473
Alpina , 79
Artega , 49
Audi , 35683
BAIC , 33
Bentley , 70
BMW , 26251
Brilliance , 12
Bugatti , 42
Buick , 38
Cadillac , 211
Chevrolet , 1405
Chrysler , 1090
Citroën , 6271
Corvette , 31
Dacia , 212
Daewoo , 474
Daihatsu , 372
DeTomaso , 4
Dodge , 361
Ferrari , 49
Fiat , 16355
Ford , 38505
GMC , 88
Great Wall , 66
Grecav , 11
Honda , 1133
Hummer , 138
Hyundai , 3425
Infiniti , 85
Isuzu , 162
Jaguar , 1182
Jeep , 1770
Kia , 1507
Koenigsegg , 19
KTM , 36
Lada , 32
Lancia , 2054
Land Rover , 6004
Landwind , 7
Lexus , 110
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 131
Lotus , 7
Maserati , 82
Maybach , 11
Mazda , 1570
Mercedes-Benz , 145779
MG , 100
MINI , 1621
Mitsubishi , 3726
Morgan , 7
Nissan , 6337
NSU , 8
Opel , 21688
Peugeot , 9103
Piaggio , 127
Plymouth , 3
Pontiac , 16
Porsche , 1712
Proton , 7
Renault , 12378
Rover , 608
Saab , 360
Seat , 4009
Škoda , 2183
Smart , 6173
Spyker , 3
Ssangyong , 457
Subaru , 160
Suzuki , 1343
Talbot , 3
Tata , 129
Tesla , 13
Toyota , 13737
Trabant , 7
Triumph , 4
TVR , 25
UAZ , 25
VW Volkswagen , 75447
Volvo , 3365
Wartburg , 10
Wiesmann , 14
Yugo , 41
Zastava , 53

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 10:22
Linku:
Makina , Tiranë

GOLF 7

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:18
Linku:
Makina , Elbasan

Shitet Suzuki Vitara 4x4

4 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Mar 15:31
Linku:
Makina , Vlorë

Mercedes benz c class w205

21 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 13:57
Linku:
Makina , Tiranë

C class 220 Disel 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:36
Linku:
Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:44 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

����Super Okazion���� Fiat Croma 2008 1.9 Naft Automat

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:44 Makina , Pogradec

Evo 320 cdi 4matic

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

SHITET VOLSKWAGEN JETTA

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:44 Makina , Elbasan

Audi A 7 3.0 Biturbo 313 HP naftë

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Makina , Berat

Citroen C4-2012 -1.6 nafte automat

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4CRDI NAFT MANUALE 2009

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Elbasan

FORD/KUGA 2.0 TDCI 4✖️4 INDIVIDUAL /EDITION

12 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN GAZ DOKUMENTA OK

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

OKAZION

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

Okazjon

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Elbasan

✅️ AUDI A7 ✅️

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT 2012 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:44 Makina , Durrës

Super super....

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Shitet makine audi A6 dokumente te rregullta koalidim

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

OKAZION Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 4X4 ACTIVE VITI 2007 ZVICRA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:43 Makina , Tiranë

CHEVROLET CAPTIVA AUTOMAT 2.0 NAFT 2009 ZVICRA NDERROHET

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

B 200 BLUEFFICENT /PREMIUM/EDITION / FULL OPSION

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

C 220 BLUEFFICET/AVANTGARDE /AUTOMATIK 7G /DISKTRRONIK

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

C 220 /BLUEFFICENT /AVANTGARDE/AUTOMATIK 7G FULL OPSIONE

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION /R.LINE EDITION / SUPER FULL EXTRRA

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

MERCEDES A CLASS 180 CDI ELEGANC AUTOMAT 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

SUZUKI GRAND VITARA 2.4 BENZIN 4X4 AUTOMAT 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 Makina , Elbasan

����Ford Fiesta 1.6 Automat 2007����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Shitet mercedes-benz ml viti 2014 super gjendje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Shitet hyundai Santa Fe viti 2015 nafte 2.2 super ekonomik

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:41 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Range Rover Sport Autobiography 360° 3.0 SDV6 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES 2010 ME DOGAN NDERROHET

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

SUPER ML350 3.0 NAFTE 2012 FULL!!

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

SUPER VW ARTEON 2019 2.0 TDI Automat

25 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:41 Makina , Durrës

Okazion Ml 350 4 matic 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Okazionnnnnnn

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:41 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:41 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:41 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:41 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione