Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 4
Aixam , 1
Alfa Romeo , 47
Alpina , 2
Artega , 1
Audi , 534
BAIC , 5
Bentley , 2
BMW , 395
Buick , 1
Cadillac , 8
Chevrolet , 38
Chrysler , 7
Citroën , 165
Corvette , 1
Dacia , 28
Daewoo , 1
Daihatsu , 5
Dodge , 7
Fiat , 361
Ford , 909
GMC , 1
Honda , 31
Hummer , 3
Hyundai , 93
Infiniti , 4
Isuzu , 5
Jaguar , 18
Jeep , 27
Kia , 42
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 48
Land Rover , 146
Lexus , 3
Lifan , 2
Lincoln , 3
Maserati , 4
Mazda , 36
Mercedes-Benz , 1821
MG , 1
MINI , 36
Mitsubishi , 55
Nissan , 151
Opel , 397
Peugeot , 177
Piaggio , 1
Porsche , 51
Renault , 188
Rover , 27
Saab , 2
Seat , 99
Škoda , 68
Smart , 105
Ssangyong , 15
Subaru , 7
Suzuki , 35
Tata , 2
Toyota , 530
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1191
Volvo , 237

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet CITROEN Xsara Picasso

130 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz B200

500 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet OPEL VECTRA �� 170.000 Lekë

170 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet VW PASSAT �� 125.000 Lekë

100 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 08:41 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 08:41 Dyqani ,

����OKAZION MERCEDES-BENZ E CLASS 350 4-MATIC����

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Ford S-MAX benzinë+gas 2008

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:41 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT AUTOMAT 1.6 NAFTE 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:41 Dyqani ,

✅OKAZION SHITET BMW 320

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

!! Okazion !!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:41 Dyqani ,

!! Okazion !! SHITET OPEL ASTRA 1.7

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Dyqani ,

✅OKAZION SHITET C KLAS 220

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

✅OKAZION SHITET C KLAS 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

NE SHITJE NISSAN MICRA 1.4 BENZINE 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Dyqani ,

Ford C-Max AUTOMATIK 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:40 Dyqani ,

NE SHITJE FORD GALAXY 6+1, 1.9 NAFTE 2004 MANUAL

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:40 Dyqani ,

���� OKAZION ����

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Dyqani ,

NE SHITJE DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:40 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:40 Dyqani ,

NE SHITJE FORD FIESTA 1.4 NAFTE (2010)

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:40 Dyqani ,

Mazda 5 benzinë+gas viti 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:40 Dyqani ,

Audi A4 2.0 Benzine Me Targa Viti 2013 11.000 Euro

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:40 Dyqani ,

����MERCEDES BENZ C 220 CDI

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Dyqani ,

Honda CR-V 2.2 ekzekutive 2009

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:40 Dyqani ,

Audi A4 2006 4X4 Kambio Automatike SwissAuto

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Dyqani ,

PEUGEOT 3008, VITI 2017, AUTOMATIKE, 1.6 HDI NAFTE

16 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 naftë Cosmo 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 Dyqani ,

AUTO999 Mercedes-Benz EVO E280CDI AVANTGARDE Viti 2007

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE VW VOLSWAGEN POLO 2011 MANUAL/NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:39 Dyqani ,

Mercedes Benz CLS

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Dyqani ,

Shes AUDI A6 L3.0TDI QUATTRO S-LINE 2006

6 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE Mercedes-Benz VIANO 220 CDI Viti 2004

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE DACIA SANDERO 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 08:39 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO 2011 MANUAL 1.2 BENZINE

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE VW GOLF 6 PLUS GAZ + BENZINE 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE NISSAN MICRA 1.2 BENZINE 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:39 Dyqani ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN+GAZ 2010 SWISSAUTO

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE SKODA YETI 1.8 BENZINE 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE NISSAN MICRA 1.2 BENZINE 2015

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 08:39 Dyqani ,

NE SHITJE MERCEDES-BENZ E200CDI AVANTGARDE 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 Dyqani ,

����OKAZION BENZIN + GAZ ����

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:37 Dyqani ,

AUTO999 Mercedes-Benz C 200CDI ELEGANCE Viti 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:37 Dyqani ,

FORD FIESTA BENZIN+GAZ

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione