Vlorë | Automjete | Makina

Acura , 12
Aixam , 2
Alfa Romeo , 114
Alpina , 1
Artega , 2
Audi , 818
Bentley , 4
BMW , 603
Cadillac , 4
Chevrolet , 37
Chrysler , 29
Citroën , 149
Corvette , 2
Dacia , 5
Daewoo , 20
Daihatsu , 6
Dodge , 6
Ferrari , 3
Fiat , 681
Ford , 1396
GMC , 2
Honda , 34
Hummer , 3
Hyundai , 94
Infiniti , 1
Isuzu , 14
Jaguar , 46
Jeep , 98
Kia , 47
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 111
Land Rover , 147
Lexus , 4
Lincoln , 2
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 30
Mercedes-Benz , 3396
MG , 2
MINI , 59
Mitsubishi , 172
Nissan , 283
Opel , 743
Peugeot , 265
Piaggio , 3
Porsche , 37
Renault , 607
Rover , 19
Saab , 15
Seat , 88
Škoda , 32
Smart , 124
Ssangyong , 32
Subaru , 3
Suzuki , 36
Tata , 5
Toyota , 350
Trabant , 1
TVR , 2
VW Volkswagen , 1356
Volvo , 51
Yugo , 2
Zastava , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Vlorë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:53
Linku:
,

TOYOTA RAV 4 2007 2.2 NAFTE 4x4 *OKAZIOON*

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 21:03
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz Avangard

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 17:51
Linku:
,

Ford Focus 2014

6 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 02:25 ,

Nisan Patrol mundesi nderrimi

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 02:15 ,

MERCEDES BENZ C300

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:09 ,

Porsche 2012 3.0 diesel ����

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

Bmw 320d 2007 180km sapo zhdoganuar dhe e targuar

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:58 ,

Opel combo 2001 1.7 naft me letra shqiptare

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:10 Dyqani ,

⚡️Mercedes Benz ⚡️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 Dyqani ,

Volkswagen caddy okazion������

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Dyqani ,

BMW 116�������� Okazion ����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 Dyqani ,

Nissan Note

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:09 Dyqani ,

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:09 ,

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53
Linku:
,

TOYOTA RAV 4 2007 2.2 NAFTE 4x4 *OKAZIOON*

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:17 ,

Mercedes Benz e-220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 ,

Bmw

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:58
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 ,

kerkoj

17 002 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:02 ,

Ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:02 ,

C 220 cdi krah anglez

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:33 ,

BMW SERIA 3 , 2.0 NAFTE

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 ,

shitet ford trasit

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Shitet/ndrrohet plus diferencen nga ana ime

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:12 ,

Audi A3 sport back 20T Turbo benzin (gaz stag) full 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 ,

Audi A4. 1.9 nafte

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:04 ,

Toyota corolla verso targuar me dokumenta perdor nga nje dor

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:03 ,

SHITET JEEP CHEROKEE

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 ,

Nissan 1.4 super gjendje

2 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:53 ,

MERCEDEZ BENZ C KLAS 200 / BENZ C CLAS 200

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:52 ,

MERCEDEZ BENZ C KLAS 220 / BENZ C CLAS 220 !!!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

Benci 220 cdi automat gjendja shum emir avangard

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:51 ,

Evo 280cdi viti 06 super gjendje na zvicra munci ndrimi

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:51 ,

Cmimi i diskutushem-mundesi nderimi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Porsche Cayenne 2013 Full Platinium Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:38 ,

Shitet me letra te paguara per nje vit

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 ,

OPEL ASTRA SPORT 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) (2006)

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:29 ,

Opel Astra 1.7 Sport

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:29 ,

Ford Focus 1.6 TDCi

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 ,

Peugeot 206

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:27 ,

Volkswagen Caddy

3 915 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:24 ,

OKAZION 3200€ FIAT PANDA 2012 Motorr 1.4 Benzin+Gas

3 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:05 ,

Nissan Cabstar

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 ,

MERCEDES BENZ C200 KOMPRESSOR

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 ,

Mercedes-benz E-class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 ,

Kater feneresh

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:43 ,

Shitet renault clio

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:29 ,

Fiat grande punto

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim