Tiranë | Automjete | Makina

Acura , 129
Aixam , 57
Alfa Romeo , 1131
Alpina , 17
Artega , 9
Audi , 11420
BAIC , 10
Bentley , 25
BMW , 9145
Bugatti , 14
Buick , 17
Cadillac , 69
Chevrolet , 560
Chrysler , 387
Citroën , 2293
Corvette , 4
Dacia , 114
Daewoo , 138
Daihatsu , 74
DeTomaso , 2
Dodge , 104
Ferrari , 26
Fiat , 4882
Ford , 11500
GMC , 34
Great Wall , 22
Grecav , 2
Honda , 335
Hummer , 57
Hyundai , 1298
Infiniti , 38
Isuzu , 28
Jaguar , 465
Jeep , 492
Kia , 556
KTM , 8
Lada , 6
Lancia , 700
Land Rover , 1944
Landwind , 1
Lexus , 56
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 41
Lotus , 1
Maserati , 38
Maybach , 4
Mazda , 500
Mercedes-Benz , 45925
MG , 26
MINI , 665
Mitsubishi , 950
Morgan , 1
Nissan , 2015
NSU , 2
Opel , 6314
Peugeot , 3501
Piaggio , 30
Pontiac , 9
Porsche , 678
Proton , 1
Renault , 4607
Rover , 255
Saab , 148
Seat , 1397
Škoda , 970
Smart , 3200
Spyker , 3
Ssangyong , 144
Subaru , 57
Suzuki , 329
Talbot , 1
Tata , 36
Toyota , 4802
Trabant , 3
TVR , 7
UAZ , 4
VW Volkswagen , 26016
Volvo , 1306
Wartburg , 2
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Shk 22:55
Linku:
,

Makine familjare

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 17:00
Linku:
,

Shitet C300 BENZIN -GAZ

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Galaxy

330 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:36
Linku:
,

Honda Insight 2010 elektrike+benzine 1.4 (Okazion)

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:43
Linku:
Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE 2009, AUTOMAT, NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 08:56 ,

Polo 1.4 benzin gaz

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:56 ,

VW TOURAN 2.0 NAFT VITI 2008 AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:56 ,

GOLF 6 2.0 NAFT AUTOMAT

6 700 EUR

Sot 08:56 ,

Shitet Mercedez Benz E220

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

C 180 AUTOMAT KOMPRESOR 2005 AUTOMAT ME DOGAN GERMANY

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

MERCEDES E200 VITI 2012 ELEGANCE &NDERRIM

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:56 ,

Audi A4❌2.0-TDI❌Kamje-AUTOMATIKE❌ ������

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:56 ,

TOYOTA AVENSIS

5 800 EUR

Sot 08:56 ,

Seat Ibiza 1.4 Nafte 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:56 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 ,

VW Caddi 1.9 TDI Family Life, 2006 Blue Edition

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:56 ,

BMW Seria 535d

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 ,

Shitet Mercedez Benz C clas

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:56 ,

C-300 Amg 4Matic Benzine/Gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

Opel Zafira 1.9 Nafte 6+1Vende ✅ AUTOMAT ✅

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:55 ,

Shitet Nissan Qashqai 5100€

5 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

SHITET C180 KOMPRESSOR 2010 LOOK AMG AUTOMAT (ZVICRA)

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

Shitet Golf 7

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:55 ,

AUDI A6 2.7 TDI S-Line QUATTRO SPORTPACKET OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:55 ,

VW Caddy 1.9 Tdi Life Viti 2007 Automatik , Sapo Ardhur !!

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 Dyqani ,

HYUNDAI SANTE FE AUTOMAT 200 NAFTE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:55 ,

SHITET BENZ C220 AVANTGART KAMBIO AUTOMAT FULL VITI 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 ,

Fiat Grande Punto 1.3 Nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:55 ,

Okazion: Golf 6 1.6nafte 2012 super ekonomik

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:55 ,

SUPER OKAZIONN SEAT IBIZA 1.4 BENZIN AUTOMAT��������

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 ,

SHITET AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMAT VITI 2007 FULL

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:55 ,

Skoda Superb 2.0TDi CR viti 2012

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:55 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 08:54 ,

��Okazion��2011 Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 ,

Okazion Opel Meriva Viti 2014 1.7 nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:54 ,

TOYOTA RAV4 VITI2010 MOTOR 2.2 NAFTE D-4D NAVIGATORE

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 ,

Ford S-Max 2.0 Nafte 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

VW Caddy 1.6 Tdi Family Edition Viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 ,

Okazion:Ford Mondeo Automat viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 Dyqani ,

OPEL ASTRA, VITI 2010, MANUALE, MOTORR 1.7 NAFTE

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 ,

Okazion: Benz A Class 2.0 naft 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

Ford Focus 1.6 Nafte 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:54 ,

Okazion: Toyota Corolla 1.4 nafte 2007 automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:53 Dyqani ,

VW CARAVELLE AUTOMAT 2.5 NAFTE SWISS AUTO

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 ,

Okazion E class 220 Avangard

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Gofl 6 Variant 2010 OKAZION!!!!↘ ↘↘ 5300

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

C Klass benzin+Gas

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

OKAZION!!! BMW 320i Automatik Benzine/Gaz

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Ford Fusion 1.4 naft 2007 full opsion

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione