Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

SUV - Makina Shitet në Shqipëria

Hyundai , 40
Toyota , 31
Land Rover , 26
BMW , 25
Nissan , 21
Audi , 18
Ford , 18
Honda , 16
Jeep , 15
Mitsubishi , 14
Kia , 7
Peugeot , 7
Opel , 6
Lexus , 5
Ssangyong , 5
Volvo , 5
Chevrolet , 4
Mazda , 3
Cadillac , 2
Porsche , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Subaru , 2
Buick , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Hummer , 1
Infiniti , 1
Lincoln , 1
MG , 1
MINI , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe SUV ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj SUV Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:32 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4 look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

Jeep 4x4 CRD Look 2010 Shitet/Ndrrohet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:01 Makina , Tiranë

SUBARU-2013/BENZ & GAZ 2.0 AWD

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:55 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV-4 2.2 DIESEL SUV 4x4 2008

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Makina , Vlorë

Audi Q7 3.0 TDI Quattro SUV

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:21 Makina , Tiranë

4x4 Automat..SUV.2.5 nafte

8 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:58 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 4x4 Limited look 2010

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:20 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA -bZ4X 2022 Pro Range 615km 66.7kwh bateri

46 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 17:35 Makina , Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 11:39 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet BMW X1 xdrive 2011 SUV 2000 diesel 4×4

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:05 Makina , Përmet

Shitet Chevrolet Captiva 2.0 nafte viti 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 21:34 Makina , Tiranë

Peugeot 2008 1,6 Diesel

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Shk 15:47 Makina , Tiranë

Audi - A4 - Automat - Nafte

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:33 Makina , Tiranë

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Shk 00:45 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 quattro Premium Full Panorama

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 07:06 Makina , Bulqizë

2022 Mercedes-Benz GLC AWD (White)

20 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 22:45 Makina , Tiranë

Shitet Honda 4x4 super gjendje Per arsye mos perdorimi

650 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 12:45 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover FreeLander LR2 ne gjendje Perfekte

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:17 Makina , Vlorë

Suv

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 09:06 Makina , Shkodër

Makine nissan x-trail

6 000 EUR

20 Jan 06:50 Makina , Tiranë

Jepp 4x4 Grand Cherokee

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 23:32 Makina , Tiranë

#SUV 4x4 Tiguan 2008 Nafte_2.0

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 09:05 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai SUV 2.0 naftë

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 20:30 Dyqani Makina , Tiranë

2023 Mercedes Benz G MB-G500

217 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 16:44 Dyqani Makina , Tiranë

2023 AUDI SQ7 TFSI Quattro Tiptronic

122 245 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 21:28 Dyqani Makina , Tiranë

2021 LAND ROVER EVQOUE Autobiography P400e

82 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 11:32 Makina , Fier

Dodge SUV 6000€ 2010

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 10:10 Dyqani Makina , Tiranë

BYD song plus 505km

32 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 05:34 Makina , Tiranë

Audi Q5 quattro Premium Plus Full Panorama

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 19:38 Makina , Sarandë

Shitet Makine SUV GL 350

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Dhj 13:05 Makina , Tiranë

Shitet Peugeot 2008, 1.6 HDI, vit prodhimi 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Nën 10:04 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:01 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 17:21 Dyqani Makina , Tiranë

Nissan Ariya 2022 2WD 623km Top edition ELEKTRIKE

48 200 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 20:47 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota BZ4X ELITE Elektrike

38 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 09:04 Makina , Kukës

Mitsubishi Outlanders 2012 4x4 2.2 Diesel

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 21:11 Makina , Vlorë

KIA SORENTO. 2.5 CRDI

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 01:03 Makina , Tiranë

Okazion me 142 mij km SUV opel Antara.

6 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 10:43 Dyqani Makina , Tiranë

2021 Jeep Compass Trailhawk

36 480 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 09:49 Dyqani Makina , Tiranë

2019 Jeep Compass Ltd

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 09:41 Dyqani Makina , Tiranë

2019 Jeep Compass Latitude

29 400 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 09:14 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Compass NightEagle

33 300 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 20:08 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet BMW X1 2011 SUV 4×4 naftë

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 21:54 Makina , Tiranë

Range Rover Velar 2019

62 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Gjendje: I ri
16 Tet 21:27 Makina , Tiranë

Range Rover Velar 2019

62 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Tet 17:12 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet BMW X1 2011 SUV 4×4 naftë

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 08:32 Dyqani Makina , Tiranë

2022 TOYOTA PRADO TX Plus 7-Seater

49 600 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj SUV | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione