Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 24
Aixam , 5
Alfa Romeo , 25
Alpina , 1
Artega , 2
Audi , 962
Bentley , 7
BMW , 3053
Bugatti , 2
Buick , 11
Cadillac , 39
Chevrolet , 172
Chrysler , 34
Citroën , 76
Corvette , 1
Dacia , 31
Daewoo , 13
Daihatsu , 32
DeTomaso , 1
Dodge , 64
Ferrari , 1
Fiat , 128
Ford , 629
GMC , 25
Great Wall , 21
Honda , 138
Hummer , 64
Hyundai , 620
Infiniti , 20
Isuzu , 42
Jaguar , 6
Jeep , 764
Kia , 363
KTM , 1
Lada , 12
Lancia , 12
Land Rover , 2364
Landwind , 2
Lexus , 27
Lincoln , 39
Maserati , 1
Mazda , 106
Mercedes-Benz , 5563
MG , 6
MINI , 14
Mitsubishi , 1307
Nissan , 1152
NSU , 1
Opel , 365
Peugeot , 106
Piaggio , 1
Porsche , 607
Renault , 214
Rover , 55
Saab , 4
Seat , 21
Škoda , 87
Smart , 4
Spyker , 1
Ssangyong , 208
Subaru , 23
Suzuki , 272
Tata , 21
Toyota , 1917
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 5
UAZ , 3
VW Volkswagen , 1533
Volvo , 416
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 2

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet - JEEP COMPASS

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet Land Rover Free Lander -

370 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:45
Linku:
,

OKAZION SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:53
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:48
Linku:
,

Mercedes-Benz ML 250 (4MATIC)

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:44 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:44 ,

Shitet mercedes benz glk

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:37 ,

Volvo XC 60 D4 Biznez viti 2018

20 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:19 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:18 ,

Nissan Qashqai 2008 1.6 Nafte Manuale

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:16 ,

Mercedes ML320 BLUETEC 4X4 Nafte Full Options

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:16 ,

Shitet&Nderrohet Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:16 ,

Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008 5 Vendeshe+Karroceri

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:12 ,

SHITET VOLVO XC90

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:12 ,

Rover Sport 3.0 Nafte E Vitit 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:11 ,

LAND CRUISER PRADO

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 ,

Porsche Cayenne 2011 3.6 Benzine Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:11 ,

Vw Tiguan 2.0T Benzine 4Motion Automatike Viti 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:11 ,

Volvo XC90 4.2 V8 Benzine Kamio Automatike Full Options

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:11 ,

Shitet&Nderrohet GLK320//4Matic Nafte

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:10 ,

SHITET TOYOTA LAND CRUISER PRADO

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:09 ,

Opel Antara 2.2 Nafte 2011 Automatike

7 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:08 ,

Bmw x5 3.0 Nafte Kamio Automatike 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:08 ,

Audi Q7 S-Line 3.0 Nafte Quattro 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:06 ,

Shitet Bmw X5 2008 3.0 Nafte (Pa Takse Luksi)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:06 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:06 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine Manuale

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2009

6 890 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:05 ,

Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:29 ,

Nderroj bmw e46

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:19 Dyqani ,

BMW X5 M-Power

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:19 Dyqani ,

BMW X5 M-Power

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:17 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET CAPTIVA 2014

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:16 ,

Land Rover Discovery Sport 2.2 HSE Automatic Luxury

19 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:12 ,

ML sport

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:03 ,

Toyota Rav 4

5 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:58 ,

Mercedes Benz ML

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:45 Dyqani ,

HYUNDAI TUCSON 2014 PRESTIGE (OKAZION)

12 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:37 Dyqani ,

OKAZION CHEVROLET ORLANDO 2015/2.0 NAFTE

12 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 00:30 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:30 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:29 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:28 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER NDERROHET

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:21 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:20 ,

Shitet Toyota Rav 4

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:16
Linku:
,

TOYOTA RAV4,AUTOMAT,2.2DIESEL,VITI 2014,FULL OPTION,GJERMANI

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:10 ,

Touareg

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

BMW X6 M 35i Xdrive

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

Nissan Patrol

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:09 ,

BMW X3 28i Xdrive

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:05 ,

Toyota RAV4 2007 200,000KM

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim