Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Shkodër

Acura , 27
Aixam , 8
Alfa Romeo , 231
Artega , 3
Audi , 1549
BAIC , 1
Bentley , 2
BMW , 1063
Buick , 2
Cadillac , 16
Chevrolet , 39
Chrysler , 70
Citroën , 167
Corvette , 4
Dacia , 2
Daewoo , 13
Daihatsu , 8
Dodge , 13
Ferrari , 3
Fiat , 492
Ford , 1273
GMC , 2
Honda , 35
Hummer , 10
Hyundai , 79
Infiniti , 1
Isuzu , 11
Jaguar , 42
Jeep , 82
Kia , 52
KTM , 5
Lada , 3
Lancia , 77
Land Rover , 423
Lexus , 1
Lincoln , 5
Maserati , 4
Mazda , 46
Mercedes-Benz , 7367
MG , 14
MINI , 47
Mitsubishi , 197
Morgan , 1
Nissan , 157
Opel , 646
Peugeot , 241
Piaggio , 5
Porsche , 44
Renault , 437
Rover , 26
Saab , 11
Seat , 140
Škoda , 49
Smart , 181
Ssangyong , 23
Subaru , 1
Suzuki , 20
Tata , 1
Tesla , 2
Toyota , 223
TVR , 1
VW Volkswagen , 3800
Volvo , 103
Wiesmann , 2
Yugo , 4
Zastava , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Mar 14:27
Linku:
Makina , Shkodër

❌Shitet Audi A6 Okazion❌

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:55
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet E-Klas 220cdi Automat

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 12:12
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet Super Okazion Audi A3 2015 2.0 TDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:36
Linku:
Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 12:01
Linku:
Makina , Shkodër

Ml 350 Grand Edition Viti 2011 Nafte

11 111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:05 Makina , Shkodër

JEEP PATRIOT 2.4L

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz B class

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Shkodër

Smart ForTwo

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:52 Makina , Shkodër

Debozit gazi

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:35 Makina , Shkodër

Audi A8

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet C230 4matic ❌❌

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.0 TDI ❌❌

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin ❌❌

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

Mini Cooper 1.6 Diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Makina , Shkodër

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 benxin motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Golf 6 2.5 motorr me zingjir ❌❌

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 Makina , Shkodër

Mercedez benz E class

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Shkodër

Mercedes C-class evo 2.2

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:17 Makina , Shkodër

okazion

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:17 Makina , Shkodër

Okazion

4 200 EUR

Sot 13:17 Makina , Shkodër

Golf plus

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

Golf 5 plus automat

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0T 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:16 Makina , Shkodër

TIGUAN 2.0 benzin+Gaz 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 Makina , Shkodër

Shitet

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:07 Makina , Shkodër

VW GOLF 6 2.0 TDI VITI 2011 KAMJO AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Makina , Shkodër

VW GOLF 7 2.0 TDI VITI 2015 AUTOMAT PANORAMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ E220 CDI BlueEFFICIENCY VITI 2012 7G

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI VITI 2008 AUTOMAT

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Makina , Shkodër

����MERCEDES BENZ C220 CDI EVO VITI 2005 AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 Makina , Shkodër

Audi A3 Sportback

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:04 Makina , Shkodër

Shitet passat 1.9 naft

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:59 Makina , Shkodër

Shitet Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Makina , Shkodër

FORD FIESTA TITANIUM FULL

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:47 Makina , Shkodër

Alfa Romeo MITO

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Makina , Shkodër

Okazion E-Class 250

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:43 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz ML350 Bluetec -2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 Makina , Shkodër

Bmw seria 650i - 2014

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:32 Makina , Shkodër

Passat 2003 diesel/nafte

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

WV Golf 6 2.0

123 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Fiat Bravo 1.4 Benzin Gaz Automatik

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

BMW 320 viti 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Touran viti 2015

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Golf 6 viti 2009 Automatik

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C 220 viti 2006

4 300 EUR

Sot 12:31 Makina , Shkodër

Opel Antara viti 2008 Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Dacia Sandero 1.2 Benzin viti 2010

2 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Mitsubishi Outlander 2012 Automatik

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Kia Sorenti 4×4 viti 2006 Automatike

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C 220 Automatik

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione