Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sedan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 27
BMW , 18
Ford , 17
Toyota , 9
Peugeot , 6
Honda , 4
Opel , 4
Nissan , 3
Renault , 3
Chevrolet , 2
Dodge , 2
Mazda , 2
Saab , 2
Smart , 2
Volvo , 2
Cadillac , 1
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Infiniti , 1
Jaguar , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sedan,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sedan Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:10 Dyqani ,

Audi A3 Sedan Prestige 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 18:10 ,

Audi A6, Sedan, 2004, Quattro, 3.0 Diesel

5 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:07 ,

Shes autoveture Renault Megane

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 11:12 ,

Golf 7 shitet

13 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 23:21 ,

2015 Mercedes-Benz S-Class

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Maj 12:55 ,

2015 Mercedes-Benz S-Class

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Maj 14:43 ,

BMW Seria 3, F30! 99,000 KM!

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Maj 12:04 ,

Audi a3

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Pri 01:38 ,

Mercedes-Benz W124 E250

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Pri 12:07 ,

Saab 9-3 Sport Sedan 1.9 tid

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 19:22 ,

Volvo S40 sedan 1.6 nafte manual

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 16:09 ,

Mercedes E clas 220 sedan

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 10:14 ,

Saab 9-3 Sport Sedan 1.9 tid

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 20:34 ,

shitet

1 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:49 ,

Mazda 5 shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 21:25 ,

Mercedes-Benz Klasa C 200

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 21:25 ,

Mercedes-Benz Klasa E 220

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 21:24 ,

A6 A6 Lift 2 0tdi S Tronic S Line

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
03 Shk 19:33 ,

Mercedes benz sclass

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:34 ,

Shumë e pastër shumë ekonomike

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 11:53 ,

BMW F30! Viti 2015! 99,000 Kilometra!

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 15:02 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Jan 15:02 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Jan 15:02 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Jan 15:02 ,

Shitet Ford Focus Sedan

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Dhj 23:16 ,

Gomina Xhami Benz 240 w123 w108 w114 w201 240D

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 17:00 ,

Automat C-klass

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 22:10 ,

2015 Cadillac XTS4 Luxury - ne gjendje te shkelqyer

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Dhj 23:23 ,

SHITET/NDERROHET••HYUNDAI SantaFe 2018 (40mijKM)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 13:31 ,

Audi A4 TDI sedan 1.9 Nafte viti 1999 Automatike – 1650 eur

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Nën 12:04 ,

Audi A4 TDI 1.9 Nafte viti 1999 Automatike – 1700 eur

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 11:39 ,

��audi a3 ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 05:02 ,

Shitet Ford Fokus 2014 Sedan

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Sht 22:23 ,

AUDI A 6 VITI 2006 u shitttttttttttttt per 1 or flm merr jep

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 21:25 ,

Opel astra sedan 1.7 cdti

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 17:24 ,

Shitet Peugeot 206 Sedan Benzine 1.4

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Korr 16:22 ,

Audi a4

2 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 21:38 ,

Shitet W203 Sedan

4 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 11:59 ,

‼️‼️Audi a3 automat ‼️‼️

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 16:29 ,

‼️Audi a3 automat ‼️

5 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 11:43 ,

‼️Audi a3 automat ‼️

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 22:51 ,

Audi a4

2 000 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 09:46 ,

‼️Audi a3 automat ‼️

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 13:58 ,

C Class 220 Okazion

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:15 ,

Mercedes c w204

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Qer 16:46 ,

Okazion

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Qer 13:57 ,

Okazion Shitet Opel astra

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:21 ,

Audi A3 2015

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 05:51 ,

VOLKSWAGEN JETTA TDI

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sedan | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione