Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 74
Aixam , 55
Alfa Romeo , 745
Alpina , 10
Artega , 6
Audi , 9116
BAIC , 11
Bentley , 10
BMW , 7187
Buick , 7
Cadillac , 51
Chevrolet , 249
Chrysler , 284
Citroën , 921
Corvette , 2
Dacia , 44
Daewoo , 64
Daihatsu , 16
Dodge , 76
Ferrari , 8
Fiat , 1555
Ford , 5775
GMC , 13
Grecav , 1
Honda , 189
Hummer , 12
Hyundai , 444
Infiniti , 21
Isuzu , 13
Jaguar , 562
Jeep , 165
Kia , 229
KTM , 5
Lada , 3
Lancia , 352
Land Rover , 646
Lexus , 29
Lifan , 2
Ligier , 2
Lincoln , 16
Lotus , 1
Maserati , 30
Maybach , 3
Mazda , 292
Mercedes-Benz , 46757
MG , 8
MINI , 96
Mitsubishi , 416
Morgan , 1
Nissan , 882
Opel , 3076
Peugeot , 1190
Piaggio , 12
Plymouth , 1
Pontiac , 3
Porsche , 253
Renault , 1895
Rover , 166
Saab , 114
Seat , 663
Škoda , 520
Smart , 219
Ssangyong , 54
Subaru , 24
Suzuki , 102
Tata , 13
Toyota , 1667
TVR , 1
UAZ , 2
VW Volkswagen , 13553
Volvo , 635
Wartburg , 1
Yugo , 5
Zastava , 7

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.

Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.

Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.

Dje 16:16
Linku:
,

BMW 750i ‼️

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 09:34
Linku:
,

Jaguar XF Sv8 Sport Luxury FULL options

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:00
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES-BENZ GLK 250 BlueTEC 4Matic 7G-Tronic-2015

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:53
Linku:
,

Mercedes Benz E 350 bluefficenc ! Look AMG !

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26
Linku:
,

Mercedes C300 2012 SUPER GJENDJE✅

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 02:37 ,

TAURAN 2.0 DIZEL DSG VITI 2015 POSA ARDHUR NGA GJERMONIA

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:36 ,

Mercedes S320 Cdi diesel Full Option

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:36 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:35 ,

⚠️⚠️ Shitet Jaguar XF 2.7 Super gjendje ⚠️⚠️

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:35 ,

Shitet Golf 5 Super gjendje

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:35 ,

Shitet MERCEDES C220 Super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:35 ,

Mercedes benz c class 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:34 ,

Mercedes Benz E220

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:33 ,

Mercedes Benz

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:32 ,

Audi A4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:30 ,

Shitet c class c180 kompresor

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:30 ,

Shes Mercedes 123

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:30 Dyqani ,

Volkswagen Polo 1.4, Benzin/Gaz, viti 2010, manuale

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 02:30 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.4 BENZIN/GAZ MANUALE 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:29 ,

Shitet Audi A4 Super gjendje

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:23 ,

Shes Fiat Croma

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:20 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:17 ,

Audi A3 ��

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:59 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 CROSSOVER 2.2D-CAT, 139.719 km, 2010, automatike

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:59 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 tdi, viti 2005, kambio manuale

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:59 Dyqani ,

Peugeot 1007, 1.6 Benzine, viti 2007, automat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:59 Dyqani ,

Mercedes benz C 220 EVO, kambio automatike, viti 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:57 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:48 ,

BMW X3 4x4

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:39 ,

Okaziooon Audi A8 3.0 quattro

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

Shitet Audi A8 Full

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:27 ,

c300 jo 4 matic benzin gas

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 Dyqani ,

BMW 318 Benzine Automatike Me Dogane 5500 Euro

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:23 ,

Skoda Superb 2.0TDi CR viti 2012

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:19 ,

Shitet pasat 1.9 TDI ne gjendje shume te mire!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:10 ,

SUPER OKAZION BMW X5 LOOK M

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:08 ,

AUDI A8 per pjes kembimi 4.0

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:06 ,

BMW 2012 FULL OPTIONS HYBRID

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:04 ,

Audi A8

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:59 ,

E55 AMG V8 KOMPRESOR 471HP

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:59
Linku:
,

Passat ‼️SHITET 5200€‼️

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:59 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:59 ,

TOYOTA AURIS 1.4 D4D

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:59 ,

C180 KOMPRESOR BENZIN GAZ MANUAL

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:59 ,

C180 KOMPRESOR BENZINE GAZ LOOK AMG

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:53 ,

Mercedes benz c-class 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:50 ,

Touran 1.9 automatik DSG shitet dhe ndrrohet

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 ,

Bmw seria 3 2014 M packet

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:49 ,

Ford focus 2008 Titanium 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 ,

okazion super okazion per vetem 3900euro pak i diskutushe

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Shitet passat viti 2012 !!

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al

Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.

Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.

Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje

Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione