Sarandë | Automjete | Makina

Acura , 3
Audi , 142
BMW , 104
Buick , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 6
Citroën , 43
Daewoo , 2
Daihatsu , 4
Dodge , 1
Fiat , 74
Ford , 113
Honda , 6
Hummer , 2
Hyundai , 22
Isuzu , 4
Jaguar , 3
Jeep , 10
Kia , 8
Lada , 1
Lancia , 5
Land Rover , 32
Lexus , 1
Lincoln , 3
Mazda , 9
MG , 3
MINI , 5
Mitsubishi , 22
Nissan , 53
Opel , 91
Peugeot , 48
Porsche , 8
Renault , 74
Rover , 3
Seat , 29
Škoda , 6
Smart , 65
Ssangyong , 5
Suzuki , 25
Tata , 1
Toyota , 191
Volvo , 15
Yugo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Sarandë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Sarandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 02:25 ,

BMW 525D e61Touring

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:42 ,

Fiat Grande Punto 1.4 Benzine Viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

❌OKAZION ❌ Mercedes-benz c class 204

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

Shitet&Nderrohet Tata 2.0 Nafte 4X4 Viti 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:33 ,

Ford C Max 1.8 Gaz+Benzine Manuale

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:33 ,

Ford C-Max 1.8 Gaz+Benzine Viti 2004

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:32 ,

Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

makine frigorifer Transporter T4

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj��

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

BMW x3 M (Automatik)

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:50 ,

Gaz benxin

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:45 Dyqani ,

Range Rover sport 3.0 nafte viti 2011

19 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:00 ,

Okazion w203

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:23 ,

Makin

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:14 ,

Shitet Nisan Navara

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:16 ,

220 cdi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 03:05 ,

Mercedes CLS 320 dizel

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 23:15 ,

Golf 4 Sr 1.6 benzin gaz super gjendje ( shitet ose nderohet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 23:13 ,

Shitje BMW seria1

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 23:10 ,

Benz C Class Avantgarde 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:33 ,

Audi Q7 S Line 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:25 ,

Audi A3 S Line 2.0 TDI

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 16:09 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 15:58 ,

volvo s40 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 15:38 ,

Volvo s40 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 14:02 ,

Audi A6 3.0 naftë Quattro

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 10:51 ,

bmw 730, viti 2001

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 09:48 ,

Mercedes E270 viti 2001 mundesi nderimi

3 333 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 09:48 ,

Opel Astra 1.9 viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 01:29 ,

Nderroj bmw e46

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 19:51 ,

❌❌Mini Countryman 2012 ��1.6 Diesel❌❌

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 19:18 ,

Evo panoram

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 08:38 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 20:18 ,

Toyota yaris 1.4 naft...Manuale-Naft-Navi ✔️

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 19:03 ,

Reno megana shenik .

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 19:02 ,

Okazion bmw x5 .......

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 18:21 ,

Audi A6

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:59 ,

MERCEDES BENZ

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:53 ,

Shiten dy Renault Kangoo 4x4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:11 ,

Kia Sportage 4x4 Cabrio!!!

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 09:19 ,

MERCEDES C 220 CDI LOK AMG

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Shk 09:14 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 22:21 ,

okazion

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 20:15 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 16:24 ,

Audi A4 Avant

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 15:33 ,

TOYOTA YARIS

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim