Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sprinter ne shitje - Makina Shitet në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3033
Toyota , 122
Mitsubishi , 78
Nissan , 46
Audi , 45
Ford , 38
Aixam , 33
BMW , 20
Acura , 15
Fiat , 12
Isuzu , 8
Renault , 6
Opel , 5
Mazda , 3
Kia , 3
Peugeot , 3
Saab , 3
Citroën , 2
Alpina , 2
Tata , 2
Chrysler , 1
Spyker , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Škoda , 1
Volvo , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter ne shitje,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj sprinter ne shitje Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:14
Linku:
Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 03:55 Makina , Tiranë

Sprintet

9 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:26 Makina , Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:26 Makina , Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:26 Makina , Lushnjë

Mercedes-Benz CLC 220

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ SPRINTER 416 CDI EURO6 VITI 2011 NAFTE

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:22 Makina , Tiranë

Shes sprinter 315 cdi vene 8+1 viti 2012

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Makina , Tiranë

SHES OKAZJON SPRINTER 413 VITI 2006 vene 32+1

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:35 Makina , Shkodër

MERCEDES SPRINTER KARROTREC 2.7 CDI

17 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO MAXI 1.3 MULTIJET

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Makina , Elbasan

Kamioncin sprinter 413

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:27 Makina , Tiranë

Sprinter

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:24 Makina , Tiranë

Sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:47 Makina , Korçë

Sprinter Dopio Gome 413 Me Kontenier

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:06 Makina , Fier

Sprinter 8+1 Benzin Gaz 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:57 Makina , Gjirokastër

Shitet

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:10 Makina , Shkodër

Sprinter V6

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:58 Dyqani Makina , Korçë

TOYOTA HİLUX-2016-4x4 2.8.M OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 11:48 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2016-2.2.M-TDCİ.XLT OTOMATİK 46.500 €

46 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 11:48 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2014 4X4 MANUEL 24.500 €

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:22 Makina , Dibër

Shitet ose nderrohet viano

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:06 Dyqani Makina , Vlorë

Benz Sprinter 313 �� AUTO PENTA ��

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:49 Dyqani Makina , Korçë

FORD RANGER-2018-2.2.M-TDCİ.XLT OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:49 Dyqani Makina , Korçë

NİSAN NAVARA-2008-4X4 2.5.DCİ OTOMATİK 17.500€

17 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Dyqani Makina , Korçë

NİSAN NAVARA-2008-4X2 2.5.DCİ OTOMATİK 19.500€

19 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 Dyqani Makina , Korçë

NİSAN NAVARA-2021-4X4 2.3.DCİ OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:42 Dyqani Makina , Korçë

NİSAN NAVARA-2012-4X4 2.5.DCİ MANUEL 23.500€

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 Dyqani Makina , Korçë

NİSAN NAVARA-2016-4X4 2.3.DCİ MANUEL

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:39 Dyqani Makina , Korçë

NİSAN NAVARA-2018-4X4 2.3.DCİ OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 10:35 Dyqani Makina , Korçë

TOYOTA HİLUX-2022-4x4 2.4.M OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:31 Dyqani Makina , Korçë

TOYOTA HİLUX-2022-4x4 2.4.M OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:27 Makina , Fier

Sprinter Benzin Gaz 1+1 2012

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:23 Makina , Tiranë

Shitet nderohet Vito ☎️

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:00 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2014 4X4 MANUEL

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:00 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2017 4X4 MANUEL 38.500.€

38 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:00 Makina , Pogradec

Shitet sprinter 416 per arsye emigrimi

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 09:53 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2015 4X4 OTOMATİK

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:53 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2017 4X4 MANUEL

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:40 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2016 4X4 MANUEL

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2016 4X4 MANUEL

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:36 Makina , Fier

shitet sprinter frigorifer

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:33 Dyqani Makina , Korçë

MİTSUBİSHİ-L200- 2018 4X4 VİP OTOMATİK 48.500.€

48 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:14 Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 06:04 Makina , Tiranë

Sprinter 518

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 00:31 Makina , Tiranë

Shitet Sprinter

22 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 00:31 Makina , Tiranë

Sprinter

21 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 00:27 Makina , Sarandë

Okazion 2010 Mercedes Vito 2.2 CDI

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 21:01 Makina , Pogradec

Sprinter

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 20:27 Makina , Tiranë

SHITET NDEROHET SUPER EKLAS✨️✨️

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 18:26 Makina , Sarandë

OKAZION SHITET SPRINTER 212 CDI

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter ne shitje | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione