Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

minivan | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 7
Ford , 6
Renault , 6
Chrysler , 4
Mazda , 4
Citroën , 3
Toyota , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
Kia , 2
BMW , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe minivan,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj minivan Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Maj 21:27 ,

Dodge Caravan 2011

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:11 ,

Caddy Minivan - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 14:18 ,

VW CARAVELLE TRENDLINE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 17:17 ,

Golf minivan

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 17:02 ,

Shes Mercedes Benz 316 Minivan

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Shk 21:35 ,

Shitet Opel Meriva 1.6 Benzine Gas Automat

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 20:19 ,

Fugon minivan 8+1 vende Rental Qira

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 22:23 ,

shitet opel minivan 1.3 nafte 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 22:23 ,

shitet opel minivan 1.3 nafte super gjendje super ekokonomik

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Dhj 15:09 ,

Shitet Mercedes Benz Viano 220 me liber sherbimesh

8 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 16:02 ,

Xhama minivan Mercedes-Benz Sprinter- Crafter 2013

300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 13:12 ,

Okazion! Minivan ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 13:04 ,

Okazion! Minivan ne Shitje

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 22:03 ,

Shitet citroeni c8 minivan

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 15:54 ,

VW Crafter 2.5TDi viti 2010 12 vende Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:37 ,

Minivan Sprinter

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:03 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:06 ,

"OKAZION" Mercedes Vaneo-Automatike

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:05 ,

Shitet Mercedes-Benz Viano minivan 8+1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Jan 19:58 ,

Turan

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 20:45 ,

Shitet Caddy Max

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Sht 20:33 ,

Shitet Benz minifugon Vito

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 16:15 ,

Ford Transit 2014

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 18:13 ,

opel agila

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Korr 10:06 ,

Shitet Renault Modus 1.5 dCi

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Korr 17:47 ,

Shes Renault Trafic Minivan 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:17 ,

Opel Meriva

310 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 11:17 ,

SHITET FORD E150 ECOVAN

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Jan 09:16 ,

OKAZION. SHITET VW TOURAN 7 VENDSHE AUTOMAT!!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 17:14 ,

Chrysler Voyager minivan 2007, 6+1 vende

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 18:01 ,

hyndai santa de

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 13:25 ,

Chrysler Voyager minivan 2007, 6+1 vende

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 15:43 ,

Shitet Volsvagen Sharan Minivan 4×4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 17:58 ,

Vito 8+1

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:40 ,

Shes VW Passat 3C trendline 2.0 TDI,

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 13:03 ,

Shitet Fiat Ducato

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 10:50 ,

SHITET

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 21:30 ,

SHITET

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 09:18 ,

ME QERA VOLKSWAGEN CARAVELLE

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 13:59 ,

Mercedes Minivan

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 15:51 ,

8500€ okazion

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 23:09 ,

Volkswagen T5 Caravelle ME QERA

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 11:18 ,

Opel zafira

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Nën 10:04 ,

Sharon

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 19:24 ,

Mazda Mpv

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 23:18 ,

VW Touran dizel

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 09:23 ,

Dacia Dokker 1.5dCi MiniVan Viti 2017

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Mar 12:42 ,

Mazda MPV dizel

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 01:08 ,

E garantuar per familje

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 16:34 ,

Shitet VW Transporter 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj minivan | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione