Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kupe - Makina Shitet në Shqipëria

BMW , 48
Audi , 17
Hyundai , 17
Opel , 11
Peugeot , 10
Citroën , 7
Renault , 7
Toyota , 6
Fiat , 5
Ford , 5
Honda , 4
Smart , 4
Seat , 2
MINI , 1
Porsche , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kupe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kupe Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:34 Makina , Tiranë

Pjese kembimi W204 kupe 2012 220blueficiency AMG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 16:35 Makina , Durrës

Audi a3 Kupe

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 19:23 Makina , Tiranë

BMW X4 Kupe. Super Gjendje

53 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Mar 11:50 Makina , Durrës

OKAZION! Shes W124 CE200,kupe,viti 1993.

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 08:25 Makina , Kucovë

W124 Kupe okazionn

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 17:23 Makina , Korçë

Shitet c220 okazion!!

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 06:47 Makina , Korçë

Mercedes kupe

3 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 00:17 Makina , Tiranë

Shitet audi rs5 kupe full extra

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 22:22 Makina , Tiranë

C70 Kupe/Kabrio

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 22:25 Makina , Durrës

Shitet OKAZION OPEL ASTRA 1.7 naft GTC

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 20:26 Makina , Korçë

Shitet c220

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 12:26 Makina , Tiranë

Passat CC 2.0 nafte DSG bluetec full option

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:33 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:30 Makina , Berat

��Okazion�� Opel Astra Kupe Bertone

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 15:08 Makina , Durrës

330 M paket

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 19:18 Makina , Elbasan

Super ofertë

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 17:47 Makina , Tiranë

Benz Clk.200 Benzin.Viti2000Manual.Lekur.1.999 €

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:24 Makina , Sarandë

Shes

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Dhj 22:43 Makina , Elbasan

Okazion

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:57 Makina , Kukës

Shes Mercedes Benz E350 coupe,blueffiency 2010 Angleze

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 22:05 Makina , Elbasan

Okazion

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:50 Makina , Durrës

Ds3 akazion ☎️↘️

4 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 10:03 Makina , Fier

privat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 12:08 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes E-Class Kupe

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 09:53 Makina , Tiranë

okazion!!!

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 08:44 Makina , Elbasan

Okazion

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:44 Makina , Berat

��Okazion�� Opel Astra Kupe Bertone

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 13:00 Makina , Fier

Renault kupe

500 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 19:37 Makina , Tiranë

Shitet c class super gjendje����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 12:59 Makina , Fier

Shitet opel astra 1.3 naft

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 21:32 Makina , Fier

Renault kupe

900 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 20:35 Makina , Sarandë

Aldo avdi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Gush 17:20 Makina , Tiranë

SHITET SEAT IBIZA OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 13:43 Makina , Durrës

Kerkoj BMW (Lexoni pershkrimin)

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Gush 10:41 Makina , Durrës

sllon kupe . cl

32 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Korr 23:32 Makina , Elbasan

shitet nderrohet E clas kupe 1.8 benzin manual viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 15:17 Makina , Tiranë

Shitet okazion

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 05:23 Makina , Vlorë

Benz GLE 6.3 Kupe Shitet ose nderrohet

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Qer 05:23 Makina , Vlorë

Benz GLE 6.3 Kupe Shitet ose nderrohet

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 11:16 Makina , Tiranë

Shitet Audi A5 Kupe

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 21:42 Makina , Lushnjë

Kupe

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 09:32 Makina , Durrës

Benz E klas kupe 350 naft 2011

11 500 EUR

07 Maj 07:46 Makina , Elbasan

mercedes E clas coupe 1.8 benzin

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 13:51 Makina , Fier

SHITET SLK 200 KUPE 1998

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 21:56 Makina , Has

Mercedez benz

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 20:05 Makina , Korçë

Shitet 220 c klas kupe 2400 euro okazion letrat per 1 vit

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Mar 13:53 Makina , Tiranë

Okazion Peugeot 307cc

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 21:22 Makina , Lezhë

Audi RS5

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Mar 12:30 Makina , Korçë

Okazjon

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kupe | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

kupe kupe Kupe Kupe Kupe Kupe Kupe Kupe kupe Kupe

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione