Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kabriolet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 117
Peugeot , 93
BMW , 64
Audi , 33
Opel , 28
Renault , 28
Land Rover , 20
Citroën , 16
Chrysler , 12
Jeep , 12
Ford , 8
MINI , 8
Fiat , 6
MG , 5
Nissan , 5
Mazda , 4
Saab , 4
Suzuki , 3
Volvo , 3
Daihatsu , 2
Alpina , 1
Kia , 1
Maserati , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kabriolet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kabriolet Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:21
Linku:
Dyqani ,

JEPET ME QERA PER EVENTE ! Mercedes Benz - Viti 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Dje 22:03 ,

Mitsubishi kabrio

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:21 Dyqani ,

JEPET ME QERA PER EVENTE ! Mercedes Benz - Viti 1929

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:49 ,

A4 kabriolet benzin gaz (TNG)

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 21:03 ,

Peugeot 207cc Kabriolet 2008 Shitet/nderrohet

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 11:57 Dyqani ,

VW Eos ����

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 11:36 ,

Okazion shes 2000 euro mazda mx5 kabriolet viti 2014

8 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Maj 11:33 ,

Okazion shitet volvo kabriolet viti 2007,

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 20:37 ,

Mg rover

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Maj 20:16 ,

Fiat 500c kabriolet

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 14:17 ,

Shitet audi A4 kabriolet

3 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 15:21 ,

SMART OKAZION KABRIOLET!!

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 12:04 ,

Peugeot 207 kabriolet

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 10:56 ,

Audi a5 kabriolet

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 09:39 ,

Peugeot 207 kabriolet

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 10:27 ,

Ford Focus Kabriolet (2009)

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 00:16 ,

BMW Seria 6

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Pri 17:25 ,

Shitet Mercedes Benz 200 Kompresor

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 14:49 ,

smart fortwo kabriolet 2008 1.0 benzin automat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 22:47 ,

Mercedez benz

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 18:53 ,

smart

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 06:10 ,

��Super Okazion Shitet Mini Cooper

2 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Mar 09:18 ,

smat 600 cc

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 11:09 ,

Reno megane

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 12:37 ,

Audi A4 2.5 TDI kabriolet Automat

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 00:44 ,

BMW Seria 6

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 00:46 ,

A5 kabriolet 2 L Benzine Automatic

14 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Jan 16:18
Linku:
,

BENZ SL 5600 KABRIOLET VITI 87 RETRO

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 20:54 Dyqani ,

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Jan 09:21 ,

Okazion shes ose nderroj Mazda Mx5 kabriolet

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Dhj 14:11 ,

Renault Megane Kabriolet 1.4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 17:12 ,

Okazion!!

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 05:16 ,

Shitet Citroen C3 1.4 Benzine Gaz 1 Pronar

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 17:56 ,

Opel Astra

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 12:37 ,

Shitet kabriolet benzin gaz 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 12:27 ,

Shitet kabriolet benzin gaz

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 09:35 ,

Smart for two cabriolet

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 11:38 ,

audi a3

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 08:54 ,

Smart

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 00:53 ,

Renault Megane

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 15:06 ,

Okazion BMWw seria 3 E46 kabriolet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 11:56 ,

I padiskutushem

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Tet 17:51 ,

Smart 2005 kabriolet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 13:17 ,

bmw 325 ci e46 kabrio / cabrio / kabriolet / cabriolet

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 09:42 ,

Makin

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 11:17 ,

Shtet bmw 318

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:34 ,

vw eos kabriolet (okazion)

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Sht 12:04 ,

AUDI A 4 KABRIOLET AUTOMATIKE PERFEKTE LOOK 2007

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:02 ,

SUPER BMW 320Ci E46 cabrio kabriolet M3 M Sport

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 01:32 ,

SHITET BMW 318

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 17:59 ,

Fiat 500c kabriolet

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kabriolet | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione