Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Xhama | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 13503
VW Volkswagen , 9169
Ford , 4233
Audi , 3679
BMW , 2807
Opel , 1950
Toyota , 1825
Fiat , 1346
Renault , 908
Volvo , 772
Peugeot , 646
Nissan , 630
Land Rover , 586
Citroën , 523
Hyundai , 487
Smart , 464
Seat , 395
Mitsubishi , 323
Porsche , 283
Lancia , 260
Jeep , 256
Škoda , 218
Alfa Romeo , 209
Kia , 177
Mazda , 165
Chrysler , 128
MINI , 109
Honda , 109
Chevrolet , 109
Suzuki , 108
Jaguar , 88
Ssangyong , 87
Rover , 62
Daewoo , 46
Saab , 28
Subaru , 25
Dodge , 21
Daihatsu , 21
Great Wall , 16
Dacia , 15
Hummer , 15
Cadillac , 11
Acura , 11
Lincoln , 10
Infiniti , 9
MG , 6
Aixam , 5
Lexus , 5
GMC , 4
Isuzu , 3
Tata , 3
Trabant , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Plymouth , 1
Maserati , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhama,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xhama Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 21:46
Linku:
,

Hyundai i30

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:28
Linku:
,

WRANGLER NAFTE 2014 SUPER GJENDJE

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 15:49
Linku:
,

Shitet CLS63 AMG 600HP+

38 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 01:50
Linku:
,

Mercedes Benz C300 4matic - 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 04:21 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI KAMBJO AUTOMATIKE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21 ,

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2007

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:21 ,

VW JETTA AUTOMAT 2012 MOTOR 2.5 BENZIN ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 04:21 ,

MERCEDES S 550 LUNGO 4 MATIC 2011

13 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:21 ,

VW JETTA AUTOMAT 2.0 BENZIN 2012 ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:20 ,

AUDI A6 AUTOMAT BENZIN 2.4 FULL OPTIONS

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:19 ,

�� Nissan Qashqai 2014 ��

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:19 ,

Mercedes-Benz C220 dizel 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:19 ,

�� Bmw 750i ��

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:16 Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML 350 2015 AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:14 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:25 ,

Shitet GLK 2009

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:23 ,

AUDI A3/SPORTBACK✅1.9NAFT✅,AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:23 ,

VW GOLF 6 AUTOMAT BENZIN-GAZ

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:20 ,

Shitet / Nderrohet

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:17 ,

Mercedes-Benz E-220 EVO Automat ❌ Shitet - Ndrohet ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:59 ,

Suzuki swift Benzin + Gaz 1.3 morori me zinxhir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:22 ,

Seat Arosa 1.0 Benzine Viti 2002 Kamio Manuale Letra Te Pagu

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:22 ,

Opel Corsa 1.2 Benzine Manuale Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:22 ,

Vw Golf 5 1.4 Gaz+Benzine GTI//LOOK Viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:19 ,

Opel Meriva Kamio Automatike Viti 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:19 ,

C250 Benzine 4Matic AMG//LooK Automatike 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:19 ,

S450 4Matic Benzine "BUSINESS EDITION" Automatike 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:19 ,

BMW X5 3.5 Xdrive 3.0L Diesel 2015 M Twin Power Turbo

33 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:13 ,

Renault Twingo 1.1 Benzine Manuale 166.000 Km

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:13 ,

Seat Arosa 1.0 Benzine Viti 2002 Kamio Manuale

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:13 ,

Vw Golf 5 1.4 Gaz+Benzine GTI//LOOK Viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:55 ,

Golf 6 GTI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:54 ,

vw cadyy 2009 1.9

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:54 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 ,

Passat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:51 ,

Okazion Toyota RAV-4 2006 4x4 2.2 Naftë Manual Super Gjendje

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:51 ,

Okazion VW Golf 5+ 2006 1.9 Naftë TDI Manual Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 ,

Okazion Ford Galaxy 2009 7 Vendësh 2.0 Naftë Manual

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:36 ,

��OKAZION FORD C-MAX FULL ��

2 899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:34 ,

Ford fiesta 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24 ,

Mercedes Benz C320 CDI

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:09 ,

Mercedes E 220 Super

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

SHITET/ NDRROHET ��C 280 4 matic ��

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02 ,

�� Mercedes Benz C300 4Matic��

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:44
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:41 ,

Shitet BMW 530D 2017 M Package!

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:36 ,

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz c class

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:19 ,

Sapoerdhur Ml 350 4-matic (2987 cdi) Mundesi nderimi

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:16 ,

Okazion !! Mazda 6 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhama | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione