Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rimorkio - Makina Shitet në Shqipëria

Audi , 17
Toyota , 16
Ford , 12
Nissan , 6
Opel , 6
Volvo , 6
Jeep , 6
Fiat , 4
Acura , 4
Seat , 3
Mazda , 2
BMW , 2
Suzuki , 2
Citroën , 2
Renault , 2
BAIC , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
Artega , 1
Chevrolet , 1
KTM , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rimorkio ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rimorkio Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:28
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D VITI 07 MANUAL 6+1 MARSHE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:34 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMATIK SUPER GJENDJE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:28 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D VITI 07 MANUAL 6+1 MARSHE

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:32 Makina , Fier

Toyota rav4 e sapo ardhun nga gjermania pa dogan full option

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:17 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:15 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:12 Makina , Elbasan

GOLF 7 GTD /2.0 TDI /EDITION/ELIMITA/ SUPER FULL EXTRA

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:12 Makina , Elbasan

C 220 BLUEFFICET/AVANTGARDE /AUTOMATIK 7G /DISKTRRONIK

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Makina , Elbasan

TIGUAN 2.0 TDI /4MOTION /R.LINE EDITION / SUPER FULL EXTRRA

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 Makina , Elbasan

FORD/KUGA 2.0 TDCI 4MATIK /INDIVIDUAL MODEL - KM/ORIGJINALE

9 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 Makina , Elbasan

FORD/KUGA 2.0 TDCI 4✖️4 INDIVIDUAL /EDITION

12 599 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:54 Makina , Lushnjë

Auris 1.4 nafte..Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:37 Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:14 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET FULL..

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:13 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 2 Sport 1.6 Nafte

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:10 Makina , Tiranë

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:03 Makina , Durrës

Mercedes Benz C-Clas 200 Automat

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:38 Makina , Elbasan

B 200 BLUEFFICENT /PREMIUM/EDITION / FULL OPSION

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:18 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 08:20 Makina , Tiranë

**W204 Full 2010**Mercedes Benz C Class C220 Cdi

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:58 Makina , Kucovë

VW Touran -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 14:16 Dyqani Makina , Fier

M.Benz C220 CDI

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 14:16 Dyqani Makina , Fier

Ford Ranger 4X4

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:16 Dyqani Makina , Fier

VW Tiguan DSG 2.0 TDI

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

Fiat DOBLO 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

BMW X3 AUTOMAT 2.0 diesel

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 14:15 Dyqani Makina , Fier

Mazda 6

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:14 Dyqani Makina , Fier

Skoda Octavia 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Dyqani Makina , Fier

VW Transporter 1.9 TDI

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Dyqani Makina , Fier

Land Rover Freelander 2 S TD4, 4X4

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:14 Dyqani Makina , Fier

Audi A6 2.7 TDI

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Dyqani Makina , Fier

M.Benz C220 CDI

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:14 Dyqani Makina , Fier

VW Golf 5

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Ford Maverick 4X4

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:13 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:12 Dyqani Makina , Fier

Peugeot Partner 1.4 Benzinë

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 14:12 Dyqani Makina , Fier

Toyota Avensis

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 08:39 Makina , Tiranë

VW TUAREG 3.0 NAFTE

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 09:27 Makina , Tiranë

Shitet

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 18:02 Makina , Lushnjë

shitet toyota auris 1.4 naft automat ��������

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 18:39 Makina , Pogradec

Shitet rimorkio nderrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 17:27 Makina , Elbasan

Suzuki vitara

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Shk 07:47 Makina , Vlorë

TOYOTA RAV4 2.2 D-CAT EXECUTIVE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:01 Makina , Tiranë

Rimorkio Land Rover Defender SANKEY

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 16:00 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET full

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 13:51 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q5 3.0 TDI QUATTRO

11 300 EUR

20 Jan 11:01 Makina , Tiranë

Shitet fiat panda 4x4

6 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Jan 12:59 Makina , Dibër

Mercedes Benz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 12:40 Makina , Kukës

Kamion , Rimorkio

1 500 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Dhj 14:06 Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rimorkio | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione