Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Porsche | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Porsche , 1114
Audi , 169
BMW , 80
Ford , 48
Toyota , 44
Škoda , 29
Opel , 20
Fiat , 15
Land Rover , 14
Seat , 13
Smart , 13
Citroën , 11
Volvo , 8
Renault , 7
Peugeot , 6
Honda , 6
Chevrolet , 6
Nissan , 5
Mazda , 3
MINI , 3
Kia , 3
Hyundai , 3
Ssangyong , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Porsche,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Porsche Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:18
Linku:
Dyqani ,

Gle 350 naft night packet ����

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 10:13
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28
Linku:
,

A5 okazion

13 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 09:04
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:18
Linku:
Dyqani ,

Gle 350 naft super full ����

88 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 05:16 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:16 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:13 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:11 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:30 ,

10k Followers 28$

28 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:28 ,

LINCOLN MKC SUPER FULL 2.0 ECOBOOST

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:28 ,

JEPET ME QERA 29€ VW GOLF GT AUTOMATIK FULL

29 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:28 ,

JEPET ME QERA 6+1 SENDILE RENT A CAR

29 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:28 ,

Makina me qera nga 19€/dita✅

17 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:06 ,

Porsche Cayenne 4.8 benzin gaz Prins

12 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:11 ,

Super okazion Porsche panamera

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:19 ,

Golf 7 2.0 TDI Blue Motion Technology 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:27 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 Nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:04 ,

Okazion Porche Cayenne 16 200 Euro

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

Mercedes Benz 2017

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 ,

***Porsche cayenne 4.5 Benzin/Gaz 2006 automat super full***

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:48 ,

Bmw seria 7 4.4 benzin

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:48 ,

Bmw seria 7 full opsion

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:45 ,

VW volkswagen tiguan 4motion

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:45 ,

Mercedes-Benz S320 2008

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

Mercedes-Benz C300 AMG

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:45 ,

Mercedes-Benz G63 AMG BRABUS designo

125 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:45 ,

C.CLAS 2.30 benzin

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:43 ,

Mercedes-Benz A160 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

AUDI Q7 3.0 TDI AUTOMATIKE VITI 2007 FULL OPTION

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:27 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:24 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:00 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2012 FULL OPSION

16 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:00 ,

Shitet Porsche 3.2 benzin-gaz

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:47 ,

Porsche

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:38 ,

Shitet nderrohet me fiat panda automat

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:29 ,

E220 blutec

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Porche Cayenne Viti 2012 Benzin 3.6

16 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:07 ,

bmw 120D 2.0 nafte nderrohet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:04 ,

Mercedes Benz GL 350

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

AUDI Q5

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:59 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:22 ,

PORSCHE CAYENNE S I SAPOARDHUR

18 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:17
Linku:
,

Porsche Cayenne Benzine 4.8

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 ,

2014 KIA Cadenza Premium

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:00 ,

Skoda Octavia 1.9 Automat ���� Full

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 ,

AUDI A 4 BENZIN GAZ 3.0 KABRIOLET SUPER FULLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18
Linku:
Dyqani ,

Gle 350 naft night packet ����

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:18
Linku:
Dyqani ,

Range Rover sport 3.0 naft super full

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Porsche | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Porsche në kategorinë Makina
  • Porsche në kategorinë All Category
  • porsche në kategorinë Makina | Ford | Mustang
  • Porsche në kategorinë Makina | Škoda
  • Porsche cayenne në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | GL-Class
  • Porsche në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 500 | S-Class
  • porsche në kategorinë Makina | BMW | M-modele
  • Porsche në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Porsche në kategorinë Automjete
  • porsche cayenne në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione