Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pirun - Makina Shitet në Shqipëria

Acura , 4
Fiat , 2
Aixam , 1
Bugatti , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Toyota , 1
Tesla , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pirun ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Pirun Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 16:31 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET PIRUN LINDE 4.60m Lartesi 9000EURO

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 04:18 Makina , Tiranë

PIRUN

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Jan 19:56 Makina , Durrës

Pirun ngrites 1.5 der ne 1.7 ton

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 18:52 Makina , Berat

Pirun

1 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 10:11 Makina , Berat

Pirun ne shitje

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gush 19:05 Makina , Durrës

Pirun ngrites 1.5 ton

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 14:22 Makina , Lezhë

Pirun

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 09:34 Makina , Elbasan

pirun linde 3 ton

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 20:45 Makina , Tiranë

Vogue, gjendja 100% shitet ose nderim

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 21:44 Makina , Tiranë

Vogue, gjendja 100% shitet ose nderim

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 21:40 Makina , Tiranë

Vogue, gjendja 100% shitet ose nderim

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:18 Makina , Tiranë

Vogue, gjendja 100% shitet ose nderim

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 08:40 Makina , Fier

Okazion pirun toyota 2008 elektrik

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 19:50 Makina , Sarandë

MERCEDEZ BENZ

420 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Dhj 11:59 Makina , Berat

Pirun

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 13:09 Makina , Berat

Pirun

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 21:02 Makina , Elbasan

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 18:47 Makina , Durrës

Pirun ngrites 3 tonsh shite 3.5 miljon

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Qer 12:45 Makina , Tiranë

Seat Leon Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 18:18 Makina , Elbasan

tuba presioni per pirun ose eskavatore

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 17:33 Makina , Tiranë

*Super Okazion* PIRUN (2 copë)

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 12:36 Makina , Fier

Okazion.shitet pirun ne gjendje shum te mir pune

400 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pirun | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione