Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina pune - Makina Shitet në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1786
Ford , 673
Opel , 388
Audi , 378
Fiat , 318
Renault , 296
BMW , 235
Toyota , 190
Peugeot , 177
Nissan , 108
Citroën , 102
Mitsubishi , 90
Seat , 65
Land Rover , 61
Alfa Romeo , 55
Smart , 52
Lancia , 51
Hyundai , 44
Jaguar , 44
Volvo , 33
Škoda , 31
Suzuki , 26
Chrysler , 24
Jeep , 22
Mazda , 19
Kia , 17
Chevrolet , 17
Saab , 16
Rover , 15
Honda , 15
MINI , 10
Ssangyong , 10
Daewoo , 9
Porsche , 8
Daihatsu , 7
Isuzu , 4
Dacia , 3
Acura , 3
MG , 3
Subaru , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Dodge , 2
Lada , 1
BAIC , 1
Yugo , 1
GMC , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina pune,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina pune Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:46 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V50 2.4 benzin+ gaz

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:11 Dyqani Makina , Tiranë

Blejme Makina te ndryshme na kontaktoni

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:11 Dyqani Makina , Tiranë

Ju duhen Para shpejt e shpejt! keni makin per te shitur?

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:01 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E CLASS 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Berat

W123 per pjes

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:26 Makina , Durrës

Daihatsu Cuore Automat ����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:26 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5 PLUS ����1.9NAFTE AUTOMAT 2006��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

CADDY 5500 Eur OKAZION 1.6 NAFTE

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:25 Makina , Tiranë

✅ Corolla Verso Automat 7 Vendesh Gas/Benz SuperEkonomike

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:24 Makina , Tiranë

U shit Jeep Compas.

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 CDi Automatic Portobagazh

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

✅ SHITET OKAZION ✅ Citroen C5 2.0 Diesel Manuale

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale 2008

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:20 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.9 Tdi Diesel / Manuale / Me Dogane

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 5+ 1.9 Tdi Diesel / Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Touran 1.6 Tdi Diesel / Manuale / 2011

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Dieael / Automat / Viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Avangarde / Automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Cdi Diesel / Automat / Full Option

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ C Class 200 Diesel Blueefficiency Full Avangrade

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel / Blueefficinecy / Automat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A6 3.0 TFSI Supercharged / Automat / Full

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Vw Golf 7 GTI 2.0 Benzine / Automat

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:15 Makina , Tiranë

Audi A4 s-line black edition

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:58 Makina , Fier

Mercedes-benz E280 4Matic

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

X3 28d M packet Fully Loaded

21 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

GLE 350 BlueTec AMG package 2016

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

X1 2014 28i XDRIVE Full

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

Audi A3 2016 2.0 Automatike Panoramike

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

Q5 2015 3.0 TDI quattro

21 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:51 Makina , Tiranë

GLE coupe 350d AMG package

50 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:51 Makina , Elbasan

Jeep Wrangler 5dyer 2009 3.8 Benzin Automat

16 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:10 Makina , Pogradec

OKAZIONNN Pajero 3.2DID manual2008 letra per1vit/ nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:10 Makina , Korçë

2makina nderrohen me 1 +/- diferencat Range Sport-Pajero

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:10 Makina , Pogradec

Ose nderrohet Mitsubishi Pajero 3.2nafte 4x4 manual 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:43 Makina , Tiranë

FORD CMax 2.0 Automat Nafte 2009

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:33 Makina , Elbasan

Opel Combo 1.7 Cdti (Mundesi nderrimi) Super gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:27 Makina , Durrës

PANDA 4X4 NAFTE 1.3 VITI 2012

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:24 Makina , Durrës

SHITET AUDI A6 NAFTE 2.0 LETRAT 1 VIT

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 Makina , Tiranë

Shitet&Nderrohet Toyota Corolla 2014.

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:26 Makina , Vlorë

Okazion

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:02 Makina , Pogradec

Benz 250

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 13:06 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E 220 CDI

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:01 Makina , Durrës

Shitet Ford Focus

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:01 Makina , Durrës

Shitet Mercedes Benz E 280 CDI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:58 Makina , Durrës

Shitet VW Golf 5 Variant 2.0 TDI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina pune | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione