Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyundai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Hyundai , 2107
Audi , 170
Volvo , 130
BMW , 105
Ford , 92
Toyota , 66
Opel , 38
Fiat , 37
Citroën , 18
Land Rover , 17
Renault , 17
Peugeot , 16
Honda , 16
Nissan , 15
Seat , 13
Smart , 13
Chevrolet , 9
Porsche , 9
Škoda , 8
Lancia , 5
Mazda , 4
MINI , 4
Kia , 4
Cadillac , 4
Ssangyong , 4
Jaguar , 3
Hummer , 2
Jeep , 2
Daihatsu , 2
Chrysler , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Acura , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyundai,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hyundai Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:40
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 19:05
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 01:39 ,

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT,VITI 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:39 ,

�� Mercedes E220 2014 ��

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

�� Renault Kangoo ��

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

�� Mini Cooper Sd ��

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:39 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

�� Mercedes E250 ��

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

�� Volkswagen Golf 7 ��

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:36 ,

�� Range Rover Evoque ��

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:35 ,

Audi Q3 45tfsi premium plus

40 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:25 ,

Bmw 328i M3 look Carbon Pack

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:11 ,

Hyundai Santa Fe, viti 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:04 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Mercedes Benz GL 350 Bluetech

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13 ,

Nissan Qashqai 2018 1.6Diesel Sapo ardhur

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

Cla 250 2015 Full Opsional Mercedes Benz

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:28 ,

Hyundai Santa fe automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:28 ,

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet (ose nderrohet)

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:25 ,

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:00 ,

PEUGEOT EXPERT BENZIN/GAZ 8+1 VENDE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 ,

OKAZION 2008 BMW 528I BENZIN���� 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:57 ,

E200 compressor 2006 B/G

5 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 ,

MB C300 4matic

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:57 ,

Bmw x5 AMERIKANE

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 ,

golf 6 benzin+gaz fabrike luk GTI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:51 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:48 ,

Citroec C3 Automat 1.4 nafte

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:48 ,

A-CLASS AVANGARDE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

VW Touran Automat DSG

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 ,

Audi A4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:48 ,

Opel Astra 1.9 nafte 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:45 ,

2014 HYUNDAI GRANDEUR 100% GAZ FABRIKE

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:21 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:21 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:21 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:44 ,

Okazion..

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 ,

Grandeur

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:38 ,

Grandeur

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:14 ,

Ford focus Automat

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:11 ,

AUDI A 4 BENZIN GAZ 3.0 KABRIOLET SUPER FULLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:11 ,

❌Mercedes-Benz A-Class 180 cdi *ELEGANCE*❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:11 ,

❌Volkswagen CADDY LIFE 1.9 TDI ���� ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyundai | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione