Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 23636
VW Volkswagen , 11495
Audi , 5561
Ford , 5253
BMW , 4098
Opel , 2743
Toyota , 2365
Fiat , 1980
Renault , 1383
Peugeot , 1071
Land Rover , 976
Nissan , 944
Smart , 856
Volvo , 727
Citroën , 715
Mitsubishi , 589
Seat , 518
Hyundai , 475
Alfa Romeo , 376
Škoda , 291
Porsche , 287
Jeep , 277
Lancia , 265
MINI , 250
Suzuki , 216
Chevrolet , 194
Kia , 184
Mazda , 167
Honda , 151
Jaguar , 147
Chrysler , 110
Ssangyong , 95
Rover , 64
Dodge , 60
Acura , 51
Daewoo , 51
Saab , 48
Aixam , 39
Subaru , 35
Daihatsu , 32
Hummer , 31
Cadillac , 21
Dacia , 18
Infiniti , 16
Isuzu , 15
Lincoln , 15
MG , 14
GMC , 11
Maserati , 8
Tata , 8
Buick , 7
Ferrari , 7
Lada , 6
Artega , 6
Alpina , 5
Bentley , 5
BAIC , 4
Pontiac , 4
Lexus , 4
TVR , 3
Piaggio , 3
Yugo , 2
KTM , 2
Lotus , 1
Plymouth , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma Shitet | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:55
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz C Class c300. 4matic Benzine+Gas i 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:44
Linku:
,

Benz C 220 CDI

6 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 08:40
Linku:
Dyqani ,

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 01:32
Linku:
,

����MERCEDES-BENZ B-CLAS 180CDI 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:16
Linku:
,

Shitet VW Tiguan 2012 Benzin/Gaz

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 01:59 ,

�� Mercedes E220 ��

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:59 ,

Mini cooper sd 2.0 dizel 2012

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:53 ,

Okazion VW Golf 7 2.0 TDI BlueMotion Panorama Full Opsions

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:51 ,

Audi A6 S Line 2012 Quattro 3.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:51 ,

VW Volkswagen Golf 6 2011

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 ,

Mercedes-Benz E-220 EVO Automat ❌ Shitet - Ndrohet ❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

vw cadyy 2009 1.9

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:36 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

Mitsubishi Gaz-Benzine Automat

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

Passat

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:23 ,

Volvo XC60 T6 R Disengo 2011 Tavan Xhami Panoramik

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:23 ,

BMW 535i F10 M Look Fabrike Kambio Automatike 2011

12 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 ,

Subaru Outback 2.5 Benzine+ Gaz 2010 Kambio Automatike Full

8 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 ,

Audi A4 Viti 2011 Kambio Automatike 2.0 Behet 100% me Gaz

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:14 ,

BMW SERIA 1️⃣ �� 2006 120 Diesel look M ��

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:09 ,

Audi A5

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:09 ,

VW GOLF GT 2008 AUTOMAT FULL-OPSION "

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44
Linku:
,

Benz C 220 CDI

6 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 Dyqani ,

ML 350 BLUETEC 2015 super full AMG LINE

23 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE VITI 2005 SUPER EKONOMIKE

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:23 ,

FORD KA 2009 GAZ BENZIN 1.2 SUPER EKONOMIK

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:17 ,

���� GLE350 BLUETEC 4MATIC VITI 2016 ����

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:17 ,

����Audi q5 3.0Diesel Full Option Liber Sherbimesh����

15 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 ,

SHITET EVO 2008

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 Dyqani ,

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 Dyqani ,

VW jetta 1.6 benzine gas AUTOMATIKE

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Dyqani ,

BENZ A-KLAS 1.6 NAFTE ME DOKUMENTA TE SAPO PAGUARA

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:12 ,

Mercedes Benz E320 4Matic

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:12 ,

OKAZION AUDI

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

OKAZION - Mitsubishi Outlander makinë zviceriane

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 ,

OKAZION - Shes Suzuki Zvicre

6 190 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:08 Dyqani ,

WV GOLF 5 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2005 ME DOGANE TE PAGUAR

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

SHITET FORD FUSION PLUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SU

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:08 Dyqani ,

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK 1.9 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

Shitet MB A-CLASS 180 AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Dyqani ,

SHITET FORD S-MAX AUTOMATIK NAFTE 2.0 VITI 2010

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:08 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:08 Dyqani ,

FORD FOKUS BENZINE 1.6 VITI 2007 ������

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:05 ,

Okazion Volkswagen Golf 5+ Gjendje Prefekte Nafte

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 ,

Mercedes-Benz C Class 200 Manual

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:05 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FORD GALAXY SMAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 7 VENDESH

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 Dyqani ,

OPEL COMBO AUTOMATIK NAFTE 1.3 VITI 2010 ME DOGANE

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 ,

SHITET GOLF 6 BENZIN GAZ LETRA PER 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FIAT GRAND PUNTO AUTOMATIK 1.3 NAFTE VITI 2009 ME DOKUMENTA

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 Dyqani ,

FIAT KROMA AUTOMATIK 1.9 NAFTE VITI 2008 FULL LEKURE

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Goma në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Goma në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • goma në kategorinë All Category
  • goma në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Goma 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • goma 16 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • goma në kategorinë Pjesët rezerve
  • Goma 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • GOMA në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Goma në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione