Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Pogradec

Acura , 6
Alfa Romeo , 79
Alpina , 2
Artega , 1
Audi , 627
BAIC , 2
BMW , 514
Bugatti , 2
Cadillac , 6
Chevrolet , 20
Chrysler , 23
Citroën , 89
Dacia , 2
Daewoo , 18
Daihatsu , 18
Dodge , 5
Fiat , 213
Ford , 564
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 20
Hyundai , 58
Infiniti , 4
Isuzu , 4
Jaguar , 8
Jeep , 29
Kia , 23
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 24
Land Rover , 91
Mazda , 46
Mercedes-Benz , 3247
MG , 2
MINI , 10
Mitsubishi , 190
Nissan , 97
Opel , 507
Peugeot , 114
Piaggio , 9
Porsche , 13
Proton , 2
Renault , 193
Rover , 11
Saab , 4
Seat , 44
Škoda , 24
Smart , 29
Ssangyong , 7
Subaru , 6
Suzuki , 39
Tata , 13
Toyota , 185
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1401
Volvo , 37
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:41
Linku:
Makina , Pogradec

Ford Taurus

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 22:01 Makina , Pogradec

BENZ E 250 CDI AUTOMAT 2011 PORTOBAGAZH

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:48 Makina , Pogradec

����Mercedez-Benz E250 2009 Biturbo����

9 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Makina , Pogradec

AUDI A4 2.0 TDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:41 Makina , Pogradec

TOYOTA AYGO

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:41 Makina , Pogradec

����PEZHO 207 1.6 NAFT VITI 2007 ����

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:41 Makina , Pogradec

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT VITI 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:38 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ A CLASS

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:38 Makina , Pogradec

PEZHO 307 1.6 NAFT 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:33 Makina , Pogradec

Peugot 308 1.6 Benzine Viti 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:28 Makina , Pogradec

FIAT DOBLO LONG 2012 MAXY 1,4D NAFT

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:22 Makina , Pogradec

�� FIAT DOBLO LONG 2012 1,4 NAFT

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 Makina , Pogradec

EVO 220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:03 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:03 Makina , Pogradec

Suzuki vagon shitet nderrohet motorri 1.3

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:54 Makina , Pogradec

M.B.SPRINTER 315 2,2D MAXI 2008 Superr gjendje

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:54 Makina , Pogradec

VW AMAROK 200D 2012 4X4 MANUAL OFF RROAD

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:42 Makina , Pogradec

Skoda Superb 2.0nafte Automat DSG 2016 / Nderrohet +/-

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:42 Makina , Pogradec

OKAZIONNN Pajero 3.2DID manual2008 letra per1vit/ nderrohet

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:42 Makina , Pogradec

Ose nderrohet / Range Rover Sport 2.7HSE super gjendje 08

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:42 Makina , Pogradec

Land Rover Discovery 8G-Tronic PANORAMA 2012 FULL/ Nderrohet

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Makina , Pogradec

Hyundai Tucson 2.0crdi 4x4 AUTOMAT 2005 / Nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Makina , Pogradec

Ose nderrohet Mitsubishi Pajero 3.2nafte 4x4 manual 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:29 Makina , Pogradec

Okazion!!!Mercedes-Benz E220 CDI EVO AVANTGARDE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Makina , Pogradec

Audi S5 FABRIKE 4.2 V8 CARBON FIBER FULL OPTION M.NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:51 Makina , Pogradec

BENZ C 220 CDI EVO AUTOMAT SUPER GJENDJE GJERMANIA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:33 Makina , Pogradec

Bezin gaz me letra t sapo prere gj shum t mir

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:33 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C270 ELEGANC AUTOMAT SUPER GJENDJE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:13 Makina , Pogradec

C klas bezin gaz 1.8 taksa t prera

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:13 Makina , Pogradec

Ml 270 4x4 letrat e prera deri n tetor

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:12 Makina , Pogradec

A6 kuatro m nderimi super gjendje letra t prera

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:12 Makina , Pogradec

Bezin gaz motor 1000 kubik gj shum t mir

1 500 EUR

Sot 18:35 Makina , Pogradec

E 220 CDI 2004 AUTOMAT !!!!!!!!!

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:02 Makina , Pogradec

Shitet makina ne gjendje shume te mire

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:55 Makina , Pogradec

VW PASSAT 2.0 TDI 6 MARSHA 2006 SUPER GJENDJE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 Makina , Pogradec

Shitet opel combo 1.3 naft viti 2010

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:41 Makina , Pogradec

Vw PHATEON 2007 300D PRESIDENCIAL SUPERRR FULL 300D

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Makina , Pogradec

Zafira benzinë+gaz 2005

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:59 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ W211 270 CDI 2004 FULL OPTION

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:59 Makina , Pogradec

MERCEDES-BENZ EVO E 220 2006

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 Makina , Pogradec

Kolaudim dhjetor2024 taksa dhjetor2023siguracion dhjetor2023

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:01 Makina , Pogradec

MERCEDES-BENZ CLS 350

17 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:58 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C220 AMG I VITIT 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:57 Makina , Pogradec

Evo 320 cdi 4matic

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:54 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C220 ELEGANCE CDI I VITIT 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:54 Makina , Pogradec

AUDI A6 ALLROAD QUATRO I VITIT 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:54 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E220 CDI AVANGARDE I VITIT 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:38 Makina , Pogradec

Bmw 3.0Si benzin-Gaz (-08)

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:41 Makina , Pogradec

Ford Taurus

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:30 Makina , Pogradec

Suzuki samurai❌ska letra fare

2 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:29 Makina , Pogradec

Audi a5

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione