Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 2
Aixam , 2
Artega , 1
Audi , 10
BMW , 8
Cadillac , 1
Chevrolet , 4
Citroën , 21
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
Dodge , 2
Fiat , 84
Ford , 33
Honda , 1
Hyundai , 6
Infiniti , 1
Jeep , 3
Kia , 10
Lancia , 5
Ligier , 1
Mazda , 4
MINI , 3
Nissan , 11
Opel , 2
Peugeot , 12
Piaggio , 3
Renault , 6
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 2
Smart , 17
Suzuki , 12
Toyota , 11
Volvo , 3

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Sot 17:34 Makina , Elbasan

Kamjoncine Mercedes Benz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:15 Dyqani Makina , Fier

Fiat DOBLO 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:07 Dyqani Makina , Tiranë

Daihatsu trevis

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:20 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:26 Makina , Durrës

DISCOVERY 4.0 BENZIN+GAZ SUPER GJENDJE

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Makina , Fier

Jeep wrangler 3.6 Benzine viti 2014 shitet/ndrrohet

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:11 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 AUTOMAT

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Fiat Panda 1.3 Nafte 4x4 Viti 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:14 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:26 Makina , Tiranë

Mercedes BENZ 1824 kamion 4x4 vetshkarkues

31 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:30 Makina , Vlorë

Ford fiesta 1.4 nafte

3 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:43 Makina , Sarandë

Shitje kamioni

34 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:26 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

36 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 09:26 Makina , Tiranë

Shitet Mazda BT-50, viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:16 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Note

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:27 Makina , Tiranë

Suzuki swift 1.3 benzin + gaz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 17:51 Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 Premium Plus

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 17:51 Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 Premium Plus

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Mar 00:16 Makina , Tiranë

Kia Picanto

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 14:07 Makina , Korçë

Audi A4 Shitet Okazion

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 09:39 Makina , Tiranë

VW-Polo. ��Shitet.... Jepet me Qera......��

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 20:45 Makina , Durrës

Renault twingo

2 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 13:27 Makina , Tiranë

Volswagen passat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 13:10 Makina , Durrës

Shitet Toyota Aygo Automat 2012 Sapo Ardhur nga Zvicra����

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Mar 12:54 Makina , Krujë

Shitet Fugoni

4 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 12:29 Makina , Durrës

Shitet ford fiesta

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:19 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 13:49 Makina , Korçë

Shitet Audi A4 1.9 Disel Tdi

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 18:15 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Mar 09:38 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:37 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 16:45 Makina , Tiranë

Touran

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 08:35 Makina , Fier

Audi Q3 S 2022

49 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 00:29 Makina , Durrës

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:25 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Mar 00:09 Makina , Korçë

Shitet —Polo 1,4 TDI ��

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:05 Makina , Tiranë

Polo 2007 instagram-makina.nga.usa

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 23:01 Makina , Pogradec

RRAFSHINIM CDO LLOJ PARKET DRURI

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Mar 19:34 Makina , Durrës

Shes

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Mar 22:57 Makina , Durrës

ShesS

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 23:00 Makina , Durrës

FORD FIESTA 2100 EURO

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:13 Makina , Fier

shitet ne gjendje te mir pune

5 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 12:48 Makina , Tiranë

Okazion Mercedez benz 16 19

20 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 10:05 Makina , Pogradec

Shitet kamioncine 207D !!!! WHATS app >0693176116 !!!!

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Mar 09:37 Makina , Tiranë

Shitet Nisan Note

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 21:37 Makina , Tiranë

Volvo S60 T5 viti fund 2013 2.5 Turbo Benzin/Gaz

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 07:15 Makina , Durrës

Mercedes Benz kamioncin 608

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 20:42 Makina , Tiranë

FORD FIESTA

10 Mar 02:22 Makina , Tiranë

Smart kabrio 1999€

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 15:48 Makina , Tiranë

Okazion Mercedez benz 16 19

19 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione