Mat | Automjete | Makina

Acura , 1
Aixam , 1
Alfa Romeo , 12
Audi , 38
BMW , 34
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 5
Citroën , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
Dodge , 1
Fiat , 51
Ford , 98
Honda , 2
Hyundai , 4
Infiniti , 1
Jaguar , 2
Jeep , 4
Kia , 5
Lancia , 3
Land Rover , 60
Landwind , 1
Mazda , 2
MG , 1
MINI , 3
Mitsubishi , 27
Nissan , 14
Opel , 44
Peugeot , 11
Renault , 21
Rover , 1
Seat , 8
Škoda , 2
Suzuki , 5
Tata , 2
Toyota , 13
TVR , 1
Volvo , 1
Yugo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:27 ,

Kubota mx5000 52 k fuqi

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Nën 20:49 ,

mercedes benz

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 18:20 ,

BMW 315 ALPINA

Historiku i makinës

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 22:06 ,

Mitsubishi

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 13:39 ,

Mercedes-benz

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 20:17 ,

Shitet vw caddy

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 08:39 ,

Shitet Benz E class ne gjendje super

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 13:46 ,

okazion shitet Benzi 200

Historiku i makinës

1 600 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Nën 12:56 ,

E-Class 220 (OKAZION)

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 20:54 ,

Golf 5

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 19:34 ,

SHITET OPEL ASTER 2017

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 18:47 ,

Shitet

Historiku i makinës

3 500 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:07 ,

✅4 disqe+ goma OFERT✅

Historiku i makinës

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 18:02 ,

Shitet makina

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 08:20 ,

Mercedes-Benz bus 412

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Nën 18:22 ,

Passat

Historiku i makinës

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 21:30 ,

Toyota Previa 2.0 Diesel

Historiku i makinës

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 16:00 ,

Shitet fugoni per pasagjer

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 22:27 ,

Mazda CX-9

Historiku i makinës

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Tet 14:48 ,

Mercedez benz e270

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 17:16 ,

Golf 5 Shitet per arsyje mosperdorimi

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 20:51 ,

SHITET OPEL

Historiku i makinës

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 20:29 ,

Audi A4

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 15:14 ,

Okazion 2000€

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 15:02 ,

Audi a4 2.0 Tdi 2013

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 13:33 ,

Shitet Ford Focus

Historiku i makinës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Tet 20:52 ,

Ford focus 2007 1.6 nafte

Historiku i makinës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Tet 17:03 ,

Gjip

Historiku i makinës

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 20:19 ,

Mercedes benz

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 19:23 ,

Gjip

Historiku i makinës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 19:56 ,

Land Rover

Historiku i makinës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:41 ,

Mercedes benz A class 180

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 13:08 ,

Shitet per arsyje emigrimi

Historiku i makinës

1 900 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 23:35 ,

Fiat

Historiku i makinës

450 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

Okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

okazion

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 ,

Mercedes C200 cdi

Historiku i makinës

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 02:04 ,

Akazion

Historiku i makinës

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 14:24 ,

audi a3 S-line

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Sht 10:12 ,

Mercedes-Benz E 270

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 18:24 ,

Golf V 2.0

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 02:29 ,

burrel

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 21:31 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 10:02 ,

E270

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 22:42 ,

Okazion Peguot 307 1.6 nft

Historiku i makinës

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione