Lushnjë | Automjete | Makina

Acura , 10
Aixam , 2
Alfa Romeo , 86
Alpina , 1
Audi , 818
Bentley , 2
BMW , 348
Chevrolet , 11
Chrysler , 16
Citroën , 106
Corvette , 5
Dacia , 6
Daewoo , 5
Dodge , 8
Fiat , 432
Ford , 860
Honda , 21
Hummer , 4
Hyundai , 44
Isuzu , 2
Jaguar , 20
Jeep , 17
Kia , 29
Lada , 3
Lancia , 51
Land Rover , 42
Lincoln , 5
Mazda , 15
Mercedes-Benz , 2860
MINI , 19
Mitsubishi , 53
Nissan , 130
Opel , 473
Peugeot , 259
Piaggio , 6
Porsche , 20
Renault , 278
Rover , 13
Saab , 3
Seat , 100
Škoda , 26
Smart , 72
Ssangyong , 14
Suzuki , 22
Tata , 4
Toyota , 356
VW Volkswagen , 1606
Volvo , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 11:44
Linku:
,

Ford Focus C-Max 1.6 nafte

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26
Linku:
,

Mercedes Benz ML 350 2014

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:35
Linku:
,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:19
Linku:
,

Fiat grande punto

Historiku i makinës

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 13:43 ,

NISAN QASHQAI 1.5 nafte .Viti 2009

Historiku i makinës

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 ,

VW Golf 5 ,1,9 Nafte ,Viti 2008

Historiku i makinës

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:41 ,

Ford Fiesta 1.4 Nafte . nga Belgjika .Viti 2008

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:40 ,

VW Golf 6, 1.6 nafte .Viti 2010 ,Kamosh

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 ,

Mercedes Benz C Klas ,220 CDI .Viti 2009

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:39 ,

Golf 5 Plus ,1,9 Nafte ,Viti 2005

Historiku i makinës

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

Mercedes benz C klas .Manual .Avantgard .viti 2008

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:39 ,

Okazion aklas 18.naft ne gjendie perfekte me taksa te pagua

Historiku i makinës

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:38 ,

Benz E Klas EVO 220 CDI Avangard,lekur e bardhe

Historiku i makinës

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

VW Golf 5 Plus , 1.9 nafte .Viti 2007.6 marshe

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

Mercedes Benz C Klas ,200 CDI .Manual

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 ,

Benz C Klas ,200 CDI Avangard,nga Gjermania

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

Mercedes Benz C Klas.2008.Navi.Lekure.Kamer

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:30 ,

Mercedez-benz 250c v6

Historiku i makinës

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:14 ,

BMW SERIA 7

Historiku i makinës

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:13 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013

Historiku i makinës

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 ,

Mercedes 220 automatike

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 ,

VOLKSVAGEN GOLF 5 VITI 07 1.9 TDI

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:53 ,

Honda 1.4 benzin gas

Historiku i makinës

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:53 ,

Audi a5 s line ‼️Okazion‼️

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 1.9 TDI VITI 2010

Historiku i makinës

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

WOLKSVAGEN CADDY MAXI LIFE viti 2010

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

MERCEDES C KLAS 220 CDI AUTOMAT 07

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 ,

Golf 6 Automat 2.0 Naft

Historiku i makinës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

Toyota Auris 1.4 Naft Viti 2008

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 ,

MERCEDES E KLAS EVO AVANTGARDE AUTOMATIK VITI 07

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

MERCEDES C KLAS 200 CDI VITI 2006

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

SHITET / NDERROHET opel astra 1.6 benzine/gaz

Historiku i makinës

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:35
Linku:
,

MERCEDES BENZ C CLASS 300 4 MATIC

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:32 ,

��Mercedes c200cdi automat 2008��

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:31 ,

��Audi a3 panoram xhami ✅

Historiku i makinës

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:31 ,

Wv touran automat

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 ,

Wv golf plus 1.9 naft

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 ,

✅Audi A3 1.6naft 2010✅

Historiku i makinës

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:30 ,

Vw golf 5 1.9 naft viti 2007

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:30 ,

Opel astra 1.7nafte 2010

Historiku i makinës

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:29 ,

Toyota Auris 1.4naft automat

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:29 ,

Toyota-Rav4

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

��wv golf automat ��

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:28 ,

Toyota-Yaris

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:28 ,

✅Ford Focus 1.6 nafte ✅

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:28 ,

Audi A6

Historiku i makinës

16 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 ,

��Nissan qashqai automat ��

Historiku i makinës

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

��Wv golf automat baxha ��

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 ,

Fiat grande punto 1.3naft

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:26
Linku:
,

Mercedes Benz ML 350 2014

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:26 ,

Toyota RAV4 D-4D

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

Mercedes e220 automat

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione