Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Kurbin

Acura , 5
Aixam , 2
Alfa Romeo , 37
Alpina , 1
Audi , 236
BMW , 133
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 4
Chrysler , 5
Citroën , 38
Daewoo , 2
Dodge , 5
Ferrari , 1
Fiat , 183
Ford , 329
GMC , 1
Honda , 3
Hummer , 3
Hyundai , 13
Isuzu , 3
Jaguar , 6
Jeep , 17
Kia , 5
Lada , 1
Lancia , 16
Land Rover , 42
Lexus , 2
Maybach , 1
Mazda , 4
Mercedes-Benz , 1122
MINI , 15
Mitsubishi , 33
Nissan , 43
Opel , 199
Peugeot , 55
Porsche , 12
Renault , 118
Rover , 3
Saab , 7
Seat , 25
Škoda , 14
Smart , 31
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 13
Tata , 1
Toyota , 42
Volvo , 8
Zastava , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 16:48
Linku:
Makina , Kurbin

Shitet Audi A4 S LINE 2.0 TDI QUATTRO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:25 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet (preferohet Audi s3,s4,s5 ose Porsche)

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 Makina , Kurbin

Mercedes ml

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Kurbin

SHITET FORISTRAD TOYOTA RAV4 D CAT 2.2 naft

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:28 Makina , Kurbin

Shitet volvo v40 1.9 nafte

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:15 Makina , Kurbin

BMW 335i xDrive BiTURBO (F30)

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:43 Makina , Kurbin

S clas okazion

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 16:48 Makina , Kurbin

Shitet Audi A4 S LINE 2.0 TDI QUATTRO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 12:37 Makina , Kurbin

Mercedes E270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 11:02 Makina , Kurbin

Opel Astra 1.9 Gtc sport

2 300 EUR

20 Mar 00:29 Makina , Kurbin

Toyota yaris ❌

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:25 Makina , Kurbin

ML 350 Bluetec

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:14 Makina , Kurbin

⚡MercedesBenz E250 nafte automat⚡

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:17 Makina , Kurbin

Eklas 220amg line

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 01:42 Makina , Kurbin

shes ose nderroj me nje makin familjare

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 19:42 Makina , Kurbin

Opel insignia

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 09:49 Makina , Kurbin

Okazion! Shitet ose nderrohet mercedez-benz c klass 220

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 09:49 Makina , Kurbin

Okazion shitet ose nderrohet , Mercedes Benz Gl 320 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 15:46 Makina , Kurbin

Okazion!!! Shitet Nderrohet Fugoni

4 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 22:58 Makina , Kurbin

Shitet BMW seria 5 nafte 200.

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 20:19 Makina , Kurbin

Land rover frylander td4

4 600 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 17:52 Makina , Kurbin

golf 5

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 15:02 Makina , Kurbin

porsche cayenne

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Mar 14:27 Makina , Kurbin

Passat

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 09:54 Makina , Kurbin

AUDI A8 4.2 Quattro

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 09:43 Makina , Kurbin

FORD FIESTA 1.3 I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 09:16 Makina , Kurbin

Shitet Audi A8

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:57 Makina , Kurbin

Shitet-nderrohet Ml350

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 18:33 Makina , Kurbin

Toyota avensis 2.0

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Mar 08:24 Makina , Kurbin

Shitet Mercedez-benz

18 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 14:15 Makina , Kurbin

S 320 2004 okazion

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 11:20 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz EVO E320

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 11:17 Makina , Kurbin

Fiat Grante punto

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 16:47 Makina , Kurbin

Shitet Golf 5 Manual Ne gjendje te mire

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 14:23 Makina , Kurbin

Okazion

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 18:36 Makina , Kurbin

Makin

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Mar 18:33 Makina , Kurbin

Citroen C3 Automat 1.4 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 16:50 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Mar 16:50 Makina , Kurbin

✅ Ford Mondeo 2.0Tdci Automat ✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:51 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Mar 16:59 Makina , Kurbin

SHITEN 2 AUTOBUSA OFERTE

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Mar 13:45 Makina , Kurbin

Either

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:23 Makina , Kurbin

2010 ML 350 Blutec

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:13 Makina , Kurbin

BMW X5 2011 35d xdrive

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 12:26 Makina , Kurbin

Shitet passati 8000 Euro

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 18:25 Makina , Kurbin

Fiat bravo

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 22:38 Makina , Kurbin

Mercedes-benz

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 19:07 Makina , Kurbin

TOURAN 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 13:27 Makina , Kurbin

Shitet ose nderrohet

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 11:16 Makina , Kurbin

s clas super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 20:05 Makina , Kurbin

Toyota Hilux

8 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione