Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Kucovë

Acura , 1
Alfa Romeo , 10
Alpina , 1
Audi , 72
BMW , 63
Chevrolet , 1
Chrysler , 3
Citroën , 14
Daewoo , 3
Daihatsu , 1
Dodge , 2
Fiat , 67
Ford , 150
Hyundai , 3
Jaguar , 4
Jeep , 3
Kia , 6
KTM , 2
Lancia , 3
Land Rover , 11
Lifan , 1
Mazda , 13
MG , 4
MINI , 3
Mitsubishi , 18
Nissan , 22
NSU , 1
Opel , 81
Peugeot , 35
Porsche , 1
Renault , 29
Rover , 5
Seat , 19
Škoda , 6
Smart , 7
Ssangyong , 2
Suzuki , 1
Toyota , 29
Volvo , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:16 Makina , Kucovë

NISSAN X TRAIL 4X4

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:13 Makina , Kucovë

NISSAN X TRAIL 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:45 Makina , Kucovë

**Okazion** Mercedes Benz E270, nafte, viti 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:50 Makina , Kucovë

Okazion Ml shume e mbajtur dhe e vecante

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Kucovë

W124 Kupe okazionn

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:03 Makina , Kucovë

Audi A4 Avant

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:03 Makina , Kucovë

OKAZION 1300€

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:03 Makina , Kucovë

Shitet ndrohet me benzin-gaz AVANTGARDE 220 CDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 Makina , Kucovë

Shitet ose nderohet

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 Makina , Kucovë

Hyundai i30 1,6 nafte

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:37 Makina , Kucovë

Shitet ml270

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 09:03 Makina , Kucovë

Mercedes 220 c viti 2007 me targa gati per ca do dhoje prove

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Mar 09:02 Makina , Kucovë

Mercedes clase 2007 gas benzin e sa po ardhur nga suedi

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 17:58 Makina , Kucovë

VW Touran -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 12:27 Makina , Kucovë

LOOK BMW SERIA 5

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:25 Makina , Kucovë

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:17 Makina , Kucovë

Lancia Delta

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 17:46 Makina , Kucovë

Shitet Mercedes benz viti 1998

150 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 19:41 Makina , Kucovë

Ford Fusion 2012 Benzine-Gaz

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Mar 16:01 Makina , Kucovë

Skoda Superb 2.5 (2002)

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Mar 15:55 Makina , Kucovë

Skoda Superb 2.5 Nafte (2002)

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Mar 12:16 Makina , Kucovë

Shitet benz c class w202 okazionn

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 19:35 Makina , Kucovë

W212

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:48 Makina , Kucovë

Audi A4 1.9TDI

3 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 16:26 Makina , Kucovë

Opel Zafira 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 07:42 Makina , Kucovë

Vetur

12 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 00:25 Makina , Kucovë

Ford Focus C Max

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 14:01 Makina , Kucovë

Smart ForTwo.

150 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 13:19 Makina , Kucovë

Shitet Mercedes C klase 300

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:17 Makina , Kucovë

C220 Automat

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 19:56 Makina , Kucovë

FOKUS 1.6 TDCI

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 14:29 Makina , Kucovë

Golf-6 Tsi

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 14:28 Makina , Kucovë

Touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 14:19 Makina , Kucovë

Mercedes-benz E220

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:13 Makina , Kucovë

Audi A4

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 18:27 Makina , Kucovë

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS W204����

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 16:55 Makina , Kucovë

Audi A4 1.9TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 21:34 Makina , Kucovë

Shitet .

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 15:09 Makina , Kucovë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 13:14 Makina , Kucovë

W203

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 10:10 Makina , Kucovë

Shitet makina

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 23:39 Makina , Kucovë

Shitet makina

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 17:34 Makina , Kucovë

Shitet A 170 Mercedez benz Me Letra per 1 vit

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 13:33 Makina , Kucovë

Audi S3

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 13:26 Makina , Kucovë

Audi S3

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 20:16 Makina , Kucovë

Shitet makina

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 08:59 Makina , Kucovë

Mercedes Benz

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 19:23 Makina , Kucovë

Makina ne shitje

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:22 Makina , Kucovë

Opel

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:03 Makina , Kucovë

Shitet makina

1 900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione