Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Krujë

Acura , 5
Aixam , 1
Alfa Romeo , 36
Alpina , 1
Audi , 346
BMW , 184
Chevrolet , 7
Chrysler , 4
Citroën , 46
Daewoo , 3
Daihatsu , 5
Dodge , 1
Fiat , 170
Ford , 473
GMC , 1
Honda , 8
Hummer , 3
Hyundai , 13
Isuzu , 1
Jaguar , 9
Jeep , 20
Kia , 16
KTM , 1
Lancia , 22
Land Rover , 59
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 10
Mercedes-Benz , 1689
MG , 5
MINI , 8
Mitsubishi , 31
Nissan , 34
Opel , 277
Peugeot , 103
Porsche , 8
Renault , 91
Rover , 5
Saab , 10
Seat , 74
Škoda , 26
Smart , 35
Ssangyong , 7
Subaru , 1
Suzuki , 7
Tata , 1
Toyota , 49
VW Volkswagen , 1029
Volvo , 31
Yugo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:58 Makina , Krujë

❌Okazion ❌525 nafte automatike letra deri 10/2023

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:42 Makina , Krujë

Passat super gjendje okazion

8 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:42 Makina , Krujë

Shitet / nderrohet Passat 2015 super gjendje okazion

8 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:09 Makina , Krujë

Okazion vetem per pak dit 5.999€ padiskutueshem

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Makina , Krujë

Phaeton 2012 okazion 9.999€ padiskutueshem

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:38 Makina , Krujë

����VW POLO 1.4 BENZIN ME DOGAN����

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:57 Makina , Krujë

C240 BENZIN+GAZ AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:51 Makina , Krujë

����SKODA OCTAVIA AUTOMAT ME DOGAN����

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:51 Makina , Krujë

AUDI A3 1.6 BENZIN ME DOGAN I SAPOARDHUR

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51 Makina , Krujë

VW PASSAT 1.9 NAFT 2007 i sapoardhur me dogan

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:44 Makina , Krujë

Shes opel insignia

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:06 Makina , Krujë

Shitet Lancia Musa 1.3naft multijet manual me dogan����Full

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 Makina , Krujë

GOLF 5

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Makina , Krujë

Shitet Goolf 5 1.9Tdi automat me dogan sapo ardhur���� Full

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Makina , Krujë

Shitet Audi a3 2.0Tdi automat panoram sapo ardhur����Full‼️

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Makina , Krujë

Shitet C klas 220cdi evoo automat me dogan sapo ardhur����

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Krujë

LANCIA YPSILON

900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Krujë

SHITET OPEL MERIVA 1.7 NAFTE

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Makina , Krujë

Shitet Fugoni

4 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:26 Makina , Krujë

Hyundai Santa Fe Automat Nafte FULL✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Krujë

C class W203 200 nafte Automat ✅

4 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 Makina , Krujë

Super Golf 6 2.0 Nafte Manual AKULL✅

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:26 Makina , Krujë

Ford Kuga Panoramike 2.0 Nafte Manual✅

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Krujë

Ford focus 1.6 diesel i porsa ardhur me dogan te paguar

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Krujë

golf 1.9 tdi i porsa ardhur nga gjermani me dogan te paguar

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:21 Makina , Krujë

‼️touran 1.9 automat nafte dsg tdi 2009‼️5400€ okazion‼️

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:20 Makina , Krujë

SHITET AUDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:19 Makina , Krujë

E-class viti 2011 automat super gjendje

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 Makina , Krujë

Audi a4 automat viti 2013 super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:40 Makina , Krujë

✅��Mercedes CLK270 Nafte 2004 Manuale

2 430 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Krujë

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009 Manuale

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:38 Makina , Krujë

Kadi Maxi 12.2008 Me Dogan 5500 E Okazjonn Automat

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Makina , Krujë

‼️5400€ okazion‼️touran 1.9 automat nafte dsg tdi 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 23:44 Makina , Krujë

Benz C 220 CDI

6 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:51 Makina , Krujë

seat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 08:32 Makina , Krujë

Benz C 220 CDI W204

6 990 EUR

22 Mar 07:21 Makina , Krujë

‼️5400€ ‼️touran 1.9 automat nafte dag tdi 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 16:22 Makina , Krujë

‼️5400€ okazion ‼️touran 1.9 automat nafte dsg tdi 2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:10 Makina , Krujë

c class 2012

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 23:01 Makina , Krujë

mercedes benz 320 4 matic

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:17 Makina , Krujë

Polo

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 14:43 Makina , Krujë

Touran 1.9 automat nafte dsg tdi 2009 ‼️5400€ okazion‼️

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 00:22 Makina , Krujë

Seat ibiza benzin gaz

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 00:09 Makina , Krujë

Shitet golf5

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:14 Makina , Krujë

shitet1

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 12:48 Makina , Krujë

audi a4 benzin gaz

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 09:07 Makina , Krujë

Mercedez benz

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 08:26 Makina , Krujë

Okazion! Shitet VW Sharon

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 07:45 Makina , Krujë

Mercedes Benz E klas 2012 Super Gjendje Okazion

7 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione