Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Shitet në Korçë

Acura , 17
Aixam , 4
Alfa Romeo , 125
Alpina , 3
Artega , 3
Audi , 1021
BAIC , 2
Bentley , 3
BMW , 1317
Bugatti , 2
Buick , 2
Cadillac , 8
Chevrolet , 25
Chrysler , 33
Citroën , 158
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 33
Daihatsu , 29
Dodge , 5
Ferrari , 1
Fiat , 351
Ford , 1103
Honda , 95
Hummer , 3
Hyundai , 142
Isuzu , 7
Jaguar , 22
Jeep , 65
Kia , 47
KTM , 1
Lada , 4
Lancia , 24
Land Rover , 135
Landwind , 1
Lexus , 3
Ligier , 1
Lincoln , 7
Maybach , 1
Mazda , 76
Mercedes-Benz , 5710
MG , 1
MINI , 56
Mitsubishi , 331
Morgan , 2
Nissan , 292
NSU , 1
Opel , 680
Peugeot , 223
Piaggio , 15
Pontiac , 1
Porsche , 19
Proton , 1
Renault , 279
Rover , 22
Saab , 11
Seat , 162
Škoda , 71
Smart , 72
Ssangyong , 19
Subaru , 13
Suzuki , 64
Tata , 1
Toyota , 451
TVR , 1
VW Volkswagen , 2164
Volvo , 73
Yugo , 2
Zastava , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 10:46
Linku:
Dyqani Makina , Korçë

SHITET

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:12
Linku:
Makina , Korçë

3.0 nafte shitet /nderohet

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:07 Makina , Korçë

Mercedes CLK270 Nafte Automatike 2005 AMG///LooK

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 Makina , Korçë

Vw Golf 5 Automatike 1.6 Benzine "Behet 100% Me Gaz" Viti 20

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:55 Makina , Korçë

Jaguar XF 2.7 Nafte Automatike Viti Dhjetor 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

Mercedes Benz - ML 320 CDI 4MATIC

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

✅��Mercedes C180 Gaz+Benzine Manuale 1996

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

Opel Zafira 1.9 Nafte Viti 2003 Manuale

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

Mercedes c class 220

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Korçë

Shitet Toyota Landcruiser HZJ79

15 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:49 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C200 CDI EVO AUTOMAT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:49 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ C220 CDI EVO FACELIFT ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:49 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:48 Makina , Korçë

2makina nderrohen me 1 +/- diferencat Range Sport-Pajero

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz E 200 cdi Elegance

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Volkswagen caddy 1.9 SDI

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes B 170 Benzine ��AUTOMATIK��

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Volkswagen Polo 1.2 TDI R line

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes A 160 cdi AUTOMATIKE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Mercedes C 180 Kompresor

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:45 Makina , Korçë

Cadillac DTS ✅11 000 km✅

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 920 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:42 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:39 Makina , Korçë

Golf 6 2.5 benzine-gaz gjendje perfekte 7900 euro

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:36 Makina , Korçë

Bmw X5 3.0 Nafte 2009 Zvicra

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 Makina , Korçë

Mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:33 Makina , Korçë

MERCEDEZ BENZ- ML 350 BLUETEC

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:26 Makina , Korçë

����OKAZION BMW XDRIVE M-PAKET FABRIKE 528i VITI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:24 Makina , Korçë

C class 250 Nafte 4 Matic 2012 Zvicra

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 Makina , Korçë

BMW 525D XDrive Facelift Viti2009 Sapo ardhur nga Zvicra����

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Makina , Korçë

<okazjon>

3 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:24 Makina , Korçë

Mercedes w124

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:54 Makina , Korçë

Mercedez Benz Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:54 Makina , Korçë

Audi A6

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 Makina , Korçë

E class 220 cdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:38 Makina , Korçë

Toyota Land Cruiser

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:32 Makina , Korçë

Volvo v50

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:29 Makina , Korçë

Benzin/ gaz ����BMW SERIA 5 535i XDRIVE ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:25 Makina , Korçë

SUPER OKAZION 48 ORE !! FIESTA 2016 ����

4 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:25 Makina , Korçë

Amg/63 /Mercedes-Benz C Class 300 4matic

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:21 Makina , Korçë

Bmw seria 5 535 i M package 400hp

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:13 Makina , Korçë

Peugeot 308 1.6 Benzin Automatic viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:13 Makina , Korçë

���� Volkswagen Golf 6 1.6 TDI DSG ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:12 Makina , Korçë

���� Volkswagen Polo 1.2TDI COMFORTLINE����

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:08 Makina , Korçë

E 220 cdi

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:38 Makina , Korçë

Mercedes Vito

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:19 Makina , Korçë

Golf Sportsvan viti 2018 automatic 1.5 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 18:18 Makina , Korçë

Evo okazion

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 Makina , Korçë

Shitet 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:16 Makina , Korçë

Shitet Mazda CX-7 Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione