Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

hatchback - Makina Shitet në Shqipëria

Ford , 8
Audi , 7
Toyota , 7
Opel , 4
Citroën , 2
Fiat , 2
Hyundai , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Peugeot , 2
Honda , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe hatchback,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj hatchback Shitet | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:18 Makina , Tiranë

Seat Leon Cupra 280 (Ndërrohet!)

13 531 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

LANCIA Delta III - 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:53 Makina , Tiranë

Shitet Opel Signum Nafte Automatike

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:58 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.2 automatik i vitit 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Shk 17:18 Makina , Tiranë

C klas

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:52 Makina , Tiranë

Hunday i30

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 21:52 Makina , Tiranë

Toyota Auris 2008 1.4

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 20:38 Makina , Tiranë

C klas portobagazh

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 13:16 Makina , Tiranë

C klas portobagazh 200 nafte Manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 02:20 Makina , Tiranë

C klas portobagazh 200 manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 18:21 Makina , Tiranë

Mini cooper 2008 hatchback amerikan

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 13:01 Makina , Tiranë

C klas 2006 200Cdi. Manual

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

BYD HAN 2020 EV super long endurance luxury

38 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 19:28 Dyqani Makina , Tiranë

E2 Travel Edition Kale pune (vetem subjekte tvsh ose flota )

18 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 10:12 Makina , Tiranë

VW POLO 1.4

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Korr 22:32 Makina , Fier

Ford focus

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 08:45 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 viti 2021

25 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 14:59 Makina , Durrës

FORD FOCUS 1.8 TDCI 2004 HATCHBACK

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 09:57 Makina , Durrës

FORD FOCUS 1.8 TDCI 2004 HATCHBACK

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:07 Makina , Tiranë

Shitet MAZDA 3 Hatchback 1.6 nafte, shume ekonomike 5l/100km

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 09:28 Makina , Tiranë

Hunday i30 ❌OKAZION 5500€❌

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 16:35 Makina , Tiranë

Ford Focus Titanium 2009 1.7 nafte ne gjendje perfekte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 17:05 Makina , Tiranë

Polo Cross

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Tet 17:10 Makina , Tiranë

Shitet Opel Astra 1.6 Nafte OKAZION

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 10:52 Makina , Tiranë

Opel Astra J

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 15:54 Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 Hatchback S Line !!!

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 22:47 Makina , Tiranë

mini cooper

175 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 20:06 Makina , Tiranë

Passat B6 2.0 TDI

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:35 Makina , Tiranë

U Shit !!!Okazion !!!!!!Audi A4 Hatchback 2.0 TDI !

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:34 Makina , Tiranë

����Okazion����

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 00:27 Makina , Tiranë

OKAZION! BLERE NE KONCESIONAR E RE. VETEM NJE PRONAR.

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Mar 20:43 Makina , Vlorë

Shitet makinë Fiat Bravo

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 10:18 Makina , Tiranë

shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 09:55 Makina , Tiranë

honda civic

750 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 17:02 Makina , Vlorë

Ford Fiesta 2006 1.6 TDCI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 19:42 Makina , Vlorë

Ford

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 18:47 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automatik

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Gush 07:54 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

5 200 EUR Çmimi me zbritje

02 Gush 15:39 Makina , Lushnjë

���� OKAZION ����

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 14:08 Makina , Lushnjë

�� OKAZION �� Toyota 2007 ��

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 13:23 Makina , Lushnjë

�� Okazion �� Toyota 2007

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 13:50 Makina , Durrës

Shitet Audi A3

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 10:09 Makina , Durrës

Peugeot 307 hatchback 1.6 nafte

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 17:54 Makina , Lushnjë

��Audi A3 1.9 Hatchback ( Gjendje perfekte ) ��

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 22:38 Makina , Tiranë

Shitet Citroen C4 Grand Piccaso Exclusive

1 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Mar 15:22 Makina , Tiranë

Audi A3 hatchback 2007 2.0tdi 170ps

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 10:50 Makina , Durrës

Audi A3 Hatchback 1.6

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 16:57 Makina , Tiranë

Audi A6 hatchback 2007s-line 3.0 tdi quattro look

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj hatchback | Shitet | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione